Etykieta bezpieczeństwa

#

Tak oto wygląda etykieta bezpieczeństwa.

Czym jest etykieta bezpieczeństwa?

Etykieta bezpieczeństwa to gwarancja bezpiecznej opłaty. System Paysera stworzył go po to, aby użytkownicy byli pewni w obfitości sposobów opłaty i bezpieczeństwie płacąc poprzez Internet.

Korzyść dla sprzedawcy

Etykieta bezpieczeństwa Paysera, znajdująca się na stronie sprzedawcy systemu Paysera, jest dowodem użytkownikom strony, że projekt sprzedawcy został sprawdzony przez administratorów Paysera, właściciel strony jest znany i Paysera może się z nim skontaktować.

Użytkownicy, zobaczywszy tę etykietę, wiedzą, że na danej stronie internetowej oni będą mogli znaleźć im wygodny sposób zapłaty.

Ponadto, użytkownicy będą wiedzieli, że na stronie www.paysera.lt można zdobyć informację o sklepach sprzedawcy. Po przesunięciu wskaźnika myszy na daną etykietę, odwiedzający strony zobaczy podstawową informację projektu, a po kliknięciu na nią, system przejdzie na witrynę www.paysera.com, na stronę sprzedawcy, gdzie będą widoczne wszystkie ważne informacje o projekcie sprzedawcy.

Uwzględniając, że banki zabraniają korzystania ze swoich logotypów bez pisemnej zgody, etykieta bezpieczeństwa będzie też powiadamiała o możliwości zapłaty za towary i usługi przez powiązane banki i inne systemy. W taki sposób zaoszczędzasz miejsce, przeznaczone dla logotypów, i unikasz negocjacji z bankami o umieszczeniu lub zmianie logotypu (za ostatnie 4 lata zmieniły się logotypy najmniej 4 banków).

Jak umieścić etykietę bezpieczeństwa?

Aby umieścić etykietę bezpieczeństwa na swojej stronie internetowej, wejdź na konto w www.paysera.lt, wybierz punkt menu z lewa „Projekty i przedsięwzięcia", kliknij „Moje projekty" i przy projekcie wybierz „Podstawowe ustawienia projektu". Tam znajdziesz unikalny kod programowy, który należy skopiować i umieścić w pliku „index" (głównym) na swojej stronie internetowej.