Dla właścicieli placówek handlowych

Zostań naszym agentem i pozwól swoim, a także naszym klientom wykonać operacje gotówkowe i przelewy w Twoim punkcie sprzedaży. Dostarczymy Ci wszystkie potrzebne narzędzia robocze, a Ty będziesz mógł zwiększyć swoje dochody z dodatkowych usług.

Dla pomyślnych przedsiębiorców

Nikt nie wie reali i osobliwości rynku krajowego lepiej od Ciebie. Tylko pomyślni przedsiębiorcy mogą ocenić realne perspektywy świadczonych przez Paysera usług w swoim kraju. Jeśli jesteś jednym z takich przedsiębiorców, któremu nie braknie entuzjazmu, doświadczenia, sukcesu i możliwości inwestycyjnych – zapraszamy do grona sieci Paysera. Rozpocznij drogę na rynku FinTech w swoim kraju.

Dla banków i systemów płatniczych

Nieustannie szukamy partnerów w zakresie pobierania opłat za towar lub usługi. Daj naszym klientom możliwość zapłacić w sklepie internetowym poprzez Twój bank lub system płatniczy.
 

Dla twórców oprogramowania

Zostań naszym partnerem, oceń zalety Paysera i rekomenduj swoim klientom zainstalować Paysera Checkout w sklepach internetowych. Za dochodowych klientów będziemy płacili prowizję.

Masz pomysł lub ofertę biznesową?

Jeżeli masz pomysł lub ofertę biznesową, powiązaną z płatnościami dowolnego rodzaju, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością rozważymy możliwość pomóc lub dołączyć się.
 

Chcesz zainstalować rozwiązania płatnicze w swoim projekcie?

Płatności w sklepie internetowym, płatności SMS, płatności w mobilnych i fizycznych punktach sprzedaży, system sprzedaży biletów.
Wszystkie rozwiązania dla biznesu w jednym miejscu.Więcej informacji

Z nami współpracują#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#