Kokybės ir patikimumo ženklas

Taip atrodo kokybės ženklas.

Kas yra kokybės ženklas?

Tai saugaus apmokėjimo garantas. Paysera sukūrė jį tam, kad vartotojai galėtų būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.

Nauda pardavėjui

Paysera kokybės ženklo atvaizdavimas svetainėje vartotojams įrodo, kad pardavėjo projektas yra patikrintas Paysera administratorių ir svetainės savininkai yra žinomi bei su jais galima susisiekti.

Mokėtojai žinos, kad jūsų svetainė yra patikima ir joje galima rasti priimtiną atsiskaitymo būdą.

Taipogi, naudotojai žinos, kad www.paysera.lt galima gauti informaciją apie partnerio aptarnaujamas parduotuves.Užvedus pelę ant šio ženklo, lankytojas pamatys pagrindinę pardavėjo projekto kontaktinę informaciją, o nuspaudęs ženklą, pateks į Paysera sistemoje partneriui - mūsų klientui - skirtą puslapį, kuriame mokėtojams atvaizduojama svarbi pardavėjų projektų informacija.

Kadangi dauguma bankų ir mokėjimo sistemų, kurios yra prijungtos prie Paysera sistemos, savo logotipų vaizdavimui reikalauja raštiško sutikimo, įdėtas Paysera kokybės ženklas informuos mokėtoją apie galimybę atsiskaityti per visų Lietuvoje veikiančių bankų sistemas be bankų logotipų įdėjimo į svetainę. Taip sutaupoma ne tik vieta, kuri anksčiau buvo skirama bankų logotipams, bet ir išvengiama logotipų dėjimo leidimų derinimo darbo ar pasikeitusio banko logotipo keitimo (per pastaruosius 4 metus pakito mažiausiai 4 bankų logotipai).

Kaip įdėti kokybės ženklą

Norėdami savo svetainėje įdėti kokybės ir patikimumo ženklą, prisijunkite prie www.paysera.lt, nuspauskite meniu punktą „Projektų valdymas", prie projekto paspauskite skiltį „Bendri nustatymai", ten rasite unikalų programinį kodą, kurį reikia nukopijuoti ir įkelti į savo internetinės svetainės „index" (pagrindinį) failą.