Karta płatnicza Visa

Karta płatnicza Visa to wygodny i niezawodny sposób mieć pieniądze zawsze pod ręką.

W aplikacji mobilnej Paysera możesz zamówić kartę, wybrać kolor karty oraz zarządzać swoimi rachunkami. Jeśli płacisz kartą podczas zakupów online, aplikacja może również pomóc w ochronie danych karty, ponieważ konieczne będzie potwierdzenie zamówienia.

Kartę Visa można również dodać do takich platform, jak Apple Pay lub Google Pay.

#
#

Kolorowa osobista karta płatnicza Visa do codziennego użytku. Wybierz kartę w kolorze ciemnoniebieskim lub różowym albo okaż solidarność kolorami ukraińskiej flagi – dzięki temu szybko znajdziesz swoją kartę w portfelu!

Płać szybko i nowocześnie

#

Zamawianie karty

Wszyscy klienci Paysera, którzy ukończyli proces identyfikacji i osiągnęli wiek 16 lat oraz są rezydentami EOG, mogą zamówić kartę Visa. Jedna osoba może zamówić do 5 dodatkowych kart. Proces zamawiania jest szybki i łatwy – można to zrobić logując się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Paysera. Pamiętaj, że musisz mieć aplikację Paysera, aby potwierdzać zakupy kartą w internecie.

#

Zarządzanie kontem przez telefon

W aplikacji mobilnej Paysera będziesz mógł nie tylko sprawdzić saldo na koncie swojej karty, ale też pobrać wyciągi z konta, wykonywać przelewy do innych banków i w mgnieniu oka przelewać pieniądze z konta głównego na rachunek karty i odwrotnie. W razie potrzeby w aplikacji możesz sprawdzić swój kod PIN lub zamrozić kartę, jeśli ją zgubisz.

#

Płatności zbliżeniowe

Aby zapłacić niewielkie kwoty w sklepach wystarczy przyłożyć kartę do skanera i zapłacić bez konieczności wpisywania PIN-u karty. A dla jeszcze większej wygody, dodaj kartę Visa do Apple Pay, Google Pay lub Samsung Pay i płać po prostu telefonem. W taki sposób Twoja karta i pieniądze na pewno zawsze będą przy Tobie! 

#

Operacje gotówkowe

Z kartą Visa możesz wypłacać gotówkę na całym świecie, we wszystkich bankomatach obsługujących karty Visa. W przypadku wypłaty gotówki w euro wybierz wypłatę bez przewalutowania aby uniknąć dodatkowych opłat. Kartą można też płacić i wypłacać gotówkę w innych walutach, jednak takie transakcje będą podlegały dodatkowym opłatom za przewalutowanie, ponieważ walutą karty jest euro.

#

Oddzielne konto IBAN

Po zamówieniu karty Visa zostanie dla niej otwarty osobny rachunek IBAN. Będzie on całkowicie oddzielony od Twojego głównego konta – możesz więc bez obaw przelewać na konto karty tylko tyle pieniędzy, ile chcesz wydać.

#

Bezpieczne i wygodne zakupy online 

Jeśli dana płatność wymaga dodatkowych kroków bezpieczeństwa, trzeba będzie potwierdzić ją w aplikacji. To zabezpieczenie sprawi, że w przypadku utraty karty nikt nie będzie mógł jej użyć. Ponadto w aplikacji można też zamrozić kartę czasowo lub zablokować ją na stałe.

#

Jak zacząć? 

Zarejestruj się i zakończ identyfikację. 

Zasil swoje konto Paysera.

Więcej o karcie Visa

Filmy informacyjne i często zadawane pytania dotyczące karty płatniczej Paysera.

Kto może zamówić kartę? 

Wszyscy klienci Paysera, którzy ukończyli proces identyfikacji i osiągnęli wiek 16 lat oraz są rezydentami EOG, mogą zamówić kartę Visa.

Jak zamówić kartę?


1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Paysera (lub zarejestruj się).
2. Przejdź do Karty. 
3. Następnie stuknij +.
4. Wpisz wymagane dane i potwierdź zamówienie. 

Zanim zamówisz kartę, upewnij się, że masz wystarczająco pieniędzy na swoim głównym koncie Paysera, aby zapłacić za zamówienie i dostawę karty. Nie masz wystarczających środków? Doładuj swoje konto. 

Jedna osoba może zamówić do 5 dodatkowych kart. Wszystkie będą połączone z tym samym kontem karty. Jeżeli zamawiasz kartę w celach biznesowych, podaj dane osoby, która będzie z niej korzystać (nazwa użytkownika – adres e-mail lub numer telefonu).

Zamawiając kartę po raz pierwszy będziesz mógł wybrać kolor karty (ilość oferowanych kolorów może się zmieniać).

Klienci indywidualni mają do wyboru 3 kolory – ciemnoniebieski, różowy oraz kolory ukraińskiej flagi.

Przy zamawianiu dodatkowych kart lub po wygaśnięciu ważności karty - automatycznie zamawiana jest karta w tym samym kolorze. 

1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Paysera (lub zarejestruj się).
2. Przejdź do Karty.
3. Kliknij Aktywuj.
4. Wpisz kod CVV, który znajdziesz obok paska podpisu.

Po otrzymaniu karty należy ją aktywować w ciągu 3 miesięcy od daty wyprodukowania karty. 

1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Paysera.
2. Przejdź do Karty.
3. Wybierz Doładuj kartę.
4. Wybierz rachunek, który chcesz doładować oraz kwotę, i potwierdź.

Jeśli nie masz wystarczających środków na podstawowym rachunku – możesz doładować go (lub bezpośrednio rachunek karty) poprzez zwykły przelew bankowy na swój rachunek IBAN. Takiego przelewu możesz dokonać tylko w euro. Jeśli chcesz doładować swój podstawowy rachunek w innej walucie, będziesz musiał wygenerować instrukcję zasilenia (bankowość elektroniczna Paysera> Rachunki i karty> Instrukcja zasilenia> Wypełnij formularz i zaktualizuj instrukcję). 

1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Paysera.
2. Przejdź do Karty.
3. Kod PIN..
4. Wpisz CVV i zapamiętaj PIN. 

1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Paysera.
2. Przejdź do Karty.
3. Zablokuj kartę – karta zostanie tymczasowo zablokowana. Możesz ją ponownie aktywować w dowolnym momencie.
4. Anuluj kartę – karta zostanie trwale zablokowana, a rachunek karty zostanie zamknięty.

Jeśli podejrzewasz, że zgubiłeś kartę lub ktoś inny otrzymał dostęp do danych Twojej karty, tymczasowo zablokuj kartę. Pamiętaj, aby nie udostępniać innym numeru PIN do karty i nie zapisywać go obok karty. 

Jeśli masz iPhone'a, po otwarciu aplikacji Paysera i przejściu do sekcji Karty zobaczysz przycisk umożliwiający dodanie karty do aplikacji „Wallet“. Stuknij go i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Możesz także dodać kartę do Google Pay, Samsung Pay oraz PayPal.

Wszyscy zidentyfikowani użytkownicy Paysera, którzy są rezydentami EOG, mogą zamówić kartę i korzystać z niej na całym świecie, tam gdzie akceptowane są karty Visa.

Czas i cena dostawy zależą od kraju i sposobu dostawy. Z ceną i terminem będzie można zapoznać się przed potwierdzeniem zamówienia. Jeśli chcesz śledzić postęp dostawy karty – wybierz odpowiedni sposób dostawy (np. przesyłka polecona lub DHL).