Pdf
Повернутися до списку

Інформація оновлена: 30/03/2023

Правила поповнення рахунку картами та з використанням послуги ініціювання платежу (ПІП)

Карта – платіжна карта «Visa»/«Visa Electron» або «Mastercard», що використовується для здійснення транзакцій.

Договір про зберігання даних карти – договір, що дозволяє продавцеві зберігати Ваші облікові дані власника карти.

Послуга ініціювання платежу (ПІП) – платіжна послуга, яка дозволяє Вам ініціювати платіжне доручення з платіжного рахунку, відкритого в установі іншого постачальника платіжних послуг, через Paysera.

Постачальник платіжних послуг (ППП) – установа, в якій у Платника відкрито платіжний рахунок, з якого Платник має намір здійснити платіжне доручення (наприклад, банки, інші кредитні установи тощо).

Збережені облікові дані – номер карти, платіжний токен та інша інформація, яку зберігає продавець або третя сторона для здійснення майбутніх транзакцій власника карти.

Поповнення рахунку Paysera – переказ коштів на Ваш рахунок у Paysera, результатом чого є зарахування на Ваш рахунок у Paysera відповідної суми електронних грошей.

Ми – UAB «Paysera LT», код юридичної особи: 300060819; офіційна адреса: Pilaitės pr. 16, Вільнюс, LT-04352; адреса електронної пошти: info@paysera.lt; номер телефону: +370 700 17217. Ліцензія установи електронних грошей № 1 видана 27 вересня 2012 р. Банком Литви, який також являється наглядовим органом (ідентифікаційний код: 188607684; адреса: Žirmūnų g. 151, Вільнюс; адреса електронної пошти: pt@lb.lt; номер телефону: (8 5) 268 0501). Дані про UAB «Paysera LT» збираються та зберігаються у Реєстрі юридичних осіб Литовської Республіки.

1. Договір про зберігання даних карти

Погоджуючись із даними Правилами, Ви укладаєте з нами Договір про зберігання даних карти. Ми будемо використовувати Ваші облікові дані власника карти лише для поповнення Вашого рахунку в Paysera. Ми маємо право зберігати Ваші облікові дані власника карти протягом терміну дії Договору. Ми не здійснимо транзакцію:

- за рамками погодженого з Вами строку;
- якщо Ви вимагатимете змінити платіжний спосіб;
- якщо Ви розірвете Договір про зберігання даних карти згідно із встановленими правилами (пункт 5);
- якщо ми отримаємо відмову.

2. Як я можу поповнити мій рахунок?

Ви можете поповнити свій рахунок одним із наступних платіжних способів:

2.1. Поповнити рахунок картами «Visa» та «Mastercard».

Для поповнення рахунку за допомогою карт Ви можете використовувати лише видані особисто Вам карти з банківським ідентифікаційним номером (BIN), що належить платіжній установі, зареєстрованій в Європейській економічній зоні (Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія та Швеція).

Допустимі валюти для поповнення рахунку картами – EUR та GBP. Ліміт одного поповнення – 1000.00 EUR / 880.00 GBP.

2.2. Послуга ініціювання платежу (ПІП). Для поповнення Вашого рахунку в Paysera Ви можете скористатися ПІП постачальників, вказаних на сторінці поповнення рахунку Paysera.

Для ПІП ліміт одного поповнення – 100,000.00 EUR.

2.3. Якщо Ви використовуєте платіжний спосіб із коштами в одній валюті, щоб поповнити свій рахунок в іншій валюті, Ваш постачальник платіжних послуг може взяти за це плату.

3. Типи поповнень

3.1. Одноразове поповнення

Ваш рахунок в Paysera буде поповнено на суму, яку Ви вкажете, вибравши платіжний спосіб. Як тільки ми отримаємо кошти, ми переведемо на Ваш рахунок відповідну суму електронних грошей.

3.2. Регулярне автоматичне поповнення

Якщо Ви замовите послугу регулярного автоматичного поповнення, залежно від обраного Вами платіжного способу у Вас будуть списуватися кошти відповідно до встановленого Вами періоду часу, поки Ви не відмовитесь від цієї послуги. Ваша платіжна інформація буде зберігатися та використовуватись відповідно до Договору лише для регулярного автоматичного поповнення. 

У будь-якому випадку ми проінформуємо Вас про будь-які зміни, що стосуються суми транзакції або інших умов Договору, не пізніше ніж за 2 робочі дні до них листом, надісланим на вказану у Вашому профілі адресу електронної пошти. Ми збережемо цю інформацію на строк дії Договору та надамо її Вам на Ваше письмове прохання.

4. Як я можу оскаржити поповнення рахунку та повернути гроші?

Оскаржити поповнення рахунку Ви можете звернувшись до Центру підтримки клієнтів Paysera. Також Ви можете це зробити, зв'язавшись зі своїм банком або постачальником платіжних послуг, який надасть Вам додаткову інформацію про Ваші права та часові строки. Ми повернемо всю суму транзакції, здійснену відповідно до Договору про зберігання даних карти, якщо ми порушимо дані Правила.

5. Як змінити / скасувати регулярне автоматичне поповнення рахунку та розірвати Договір про зберігання даних карти?

Ви можете в будь-який час змінити або безперешкодно відкликати свою згоду на автоматичне поповнення рахунку, змінивши налаштування у Вашому обліковому записі Paysera. На Ваше прохання регулярне автоматичне поповнення буде скасовано, а Договір про зберігання даних карти розірваний негайно.

6. Як я можу змінити мої дані?

Ви можете змінити свої дані, підключившись до свого облікового запису Paysera та перейшовши в налаштування. Paysera не відповідає за невдалий платіж через закінчення строку, недостатності коштів або з інших причин, пов'язаних із Вашим платіжним способом або постачальником платіжних послуг.

7. Зв'язок з Вами

Ми зв'яжемося з Вами за вказаною у Вашому обліковому записі Paysera адресою електронної пошти, якщо:

- з моменту останнього поповнення рахунку пройде більше 6 місяців;
- закінчився строк пробного періоду, спеціальної пропозиції чи іншої рекламної акції;
- Договір про регулярне автоматичне поповнення було змінено, включаючи суму регулярного поповнення, його дату та інші умови Договору.

Погоджуючись з цими Правилами, Ви також погоджуєтесь з Правилами надання інформації по рахунку та послуги ініціювання платежу та з розцінками Paysera.