Поширені запитання про платіжну картуХто може замовити платіжну карту?

Платіжну карту «Visa» можуть замовити зареєстровані та ідентифіковані в системі Paysera особи, які досягли 16-річного віку. Одній особі може бути видано не більше 5 платіжних карт.
Власником додаткової карти може бути особа не молодша 14 років . Власник додаткової карти розпоряджається коштами, що знаходяться на основній платіжній карті «Visa», і для нього діють ті ж ліміти.
Якщо карта замовляється для бізнес-клієнта, в обліковому записі компанії потрібно вказати ім'я (адресу електронної пошти або номер телефону) особи (представника компанії), яка буде користуватися картою.
Карти видаються та доставляються лише в країнах ЄЕЗ.
Дивитись відео «Як замовити платіжну карту «Visa»?»

Я замовив (-ла) карту. Як і коли вона буде доставлена?

Карта може бути доставлена за вказаною під час замовлення адресою рекомендованим або простим (не зареєстрованим) листом, а також кур'єрською службою. Якщо під час замовлення карти системі не вдається знайти Вашу адресу, переконайтеся в тому, що вона вказана правильно, і підтвердіть це. Якщо Ви вкажете неправильну адресу доставки, у Вас не буде можливості її змінити – доведеться замовляти нову карту. Замовивши карту, у своєму обліковому записі Ви зможете побачити попередню дату її доставки. Проте, через те, що поштова та кур'єрська доставка може затримуватись, терміни доставки карти можуть відрізнятися від зазначених у системі. Після того, як Ви замовили та отримали карту, Ви повинні активувати її протягом трьох місяців з дати виготовлення.
Дивитися відео «Як активувати карту «Visa»?»

Я загубив(-ла) карту і хочу її тимчасово заблокувати або відмовитися від неї

Якщо Ви загубили вашу карту і хочете її тимчасово заблокувати, увійдіть у ваш обліковий запис, виберіть Рахунки та карти > Перегляд карт > Тимчасово заблокувати / Відмовитися > Блокувати тимчасово. Пізніше за потреби Ви самі зможете розблокувати карту.
Якщо Ви вирішили, що більше не хочете користуватися картою і хочете від неї відмовитися, виберіть Рахунки та карти > Перегляд карт > Тимчасово заблокувати / Відмовитися > Блокувати назавжди. Відмова від карти є безкоштовною і вступає в силу негайно.
Дивитися відео «Як заблокувати або відмовитися від карти «Visa»?»

Що робити, якщо я забув(-ла) PIN-код карти?

Змінити PIN-код карти «Visa», на жаль, неможливо. Якщо Ви забули PIN-код, Ви можете дізнатися його, підключившись до свого облікового запису. Виберіть Рахунки та карти > > Перегляд карт > Отримати PIN-код.
Дивитися відео «Як дізнатися PIN-код карти «Visa»?»

В якій валюті можна замовити карту, розрахуватися нею або знімати готівку?

Основною валютою платіжної карти «Visa» є євро. Тому всі операції здійснюються та кошти списуються лише в євро. Якщо на Вашому рахунку є кошти в іншій валюті і Ви використовуєте його для здійснення платежів, кошти автоматично конвертуються в основну валюту - євро. Якщо Ви хочете зняти гроші в євро, у банкоматі виберіть «Продовжити без конвертації». У цьому випадку Ви уникнете додаткової комісії за конвертацію валюти. Розплачуватися платіжною картою «Visa» або знімати з неї готівку можна і в іншій валюті. Однак у такому разі стягується додаткова комісія за її конвертацію.
Всю інформацію про пов'язані з картою комісійні збори можна знайти тут

Чи можна розплатитись картою в інших системах або прив’язати її до них, наприклад, до PayPal?

Карту «Visa» можна прив’язати до PayPal або інших систем, які приймають карти типу «Visa».
Дивитися відео «Як прив’язати карту до PayPal?»

Рахунок та платежіЯк відкрити особистий рахунок?

Ви можете зареєструватися в системі Paysera за допомогою безкоштовного Мобільного додатку Paysera, який швидко та зручно можна завантажити на Google Play або App Store. Увійшовши в додаток, натисніть «Створити обліковий запис», введіть номер телефону та придумайте пароль, потім ознайомтеся з Генеральним договором про надання платіжних послуг та іншими договорами і знову натисніть «Створити обліковий запис». На вказаний Вами номер телефону Ви отримаєте код підтвердження, який потрібно буде ввести у вікні, що відкриється. Виконайте інші зазначені дії.
Дивитися відео «Як створити обліковий запис Paysera?»

Як відкрити бізнес-рахунок?

Щоб відкрити рахунок компанії, спочатку Вам необхідно відкрити особистий рахунок Paysera в якості директора компанії і пройти ідентифікацію. Інструкції по виконанню кроків ідентифікації доступні тут.
Як відкрити корпоративний рахунок?
1. Увійдіть у свій обліковий запис, натисніть на унікальний номер і трохи нижче виберіть «Відкрити бізнес-рахунок».
2. Виберіть країну реєстрації компанії, введіть код компанії та натисніть «Перевірити», і рахунок Вашої компанії буде відкрито.
Якщо серед запропонованих варіантів немає країни реєстрації компанії, виберіть «Інша країна» та надайте запитувані документи. Ми перевіримо документи та відкриємо Вам бізнес-рахунок протягом 1-3 робочих днів.
Дивитися відео «Як відкрити бізнес-рахунок Paysera?»

Як поповнити рахунок?

Увійдіть до свого облікового запису та виберіть Рахунки та карти > Поповнення рахунку. На сторінці, що відкриється, виберіть:
  • рахунок, який Ви хочете поповнити;
  • країну, з якої здійснюється поповнення рахунку;
  • валюту, в якій кошти будуть зараховані на рахунок.
Натисніть Оновити інструкції, і Ви побачите всі доступні способи поповнення рахунку. Виберіть той, який вам найбільше підходить, та поповніть рахунок.
Додаткова інформація про поповнення рахунку

Як перерахувати кошти на банківські рахунки або інші платіжні системи?

Якщо Ви хочете зробити переказ зі свого рахунку Paysera на рахунок в банку, підключіться до свого облікового запису Paysera. В меню зліва виберіть Грошові перекази > Банківський переказ.
У вікні, що відкриється, введіть необхідні дані для здійснення переказу. Рекомендуємо розпочати з вибору свого номера рахунку, так як форма переказу динамічна. Після введення даних натисніть «Продовжити». Для Вас буде сформовано замовлення на переказ, переглянувши яке, натисніть «Підтвердити».
Детальніше про перекази

Як в обліковому записі компанії надати повноваження іншій особі управляти бізнес-рахунком?

Корпоративним рахунком компанії може управляти її керівник та інші співробітники компанії, яким керівник надав таке право. Щоб керівник міг надати співробітникам компанії право здійснювати операції з використанням її корпоративного рахунку Paysera, у співробітників повинен бути особистий ідентифікований обліковий запис Paysera.
Для надання дозволу, увійдіть до свого облікового запису, в меню зліва виберіть Налаштування > Ліміти, права, дозволи > Права та ліміти платежів та натисніть Створити новий дозвіл. Надані права та ліміти вступлять в силу через 12 годин.
Інші налаштування

Де можна розплатитися за допомогою мобільного додатку?

Розрахуватися через мобільний додаток можна в різних точках продажу, від бензоколонок до ресторанів. Платежі здійснюються шляхом сканування QR-коду або реєстрації (англ. Check-in) в точці продажу.

Карта точок продажу

Як встановити Paysera Checkout в своєму інтернет-магазині?

Інтегрувати збір платежів Paysera в інтернет-магазин можна легко та швидко за допомогою вже підготовлених плагінів. Paysera підготувала плагіни для більш ніж 18-ти найпопулярніших систем керування вмістом, таких як Wordpress, Joomla, Impresspages та ін.
Всі технічні рішення

Не знаходите відповіді на своє запитання?

Більш детальна інформація про послуги Paysera надається тут.

Високий рівень безпекиОсновним пріоритетом Paysera є безпека, тому ми використовуємо тільки те програмне забезпечення, технології та системи контролю, які відповідають найвищим стандартам. Це гарантує безпеку ваших коштів, даних і переказів 24 години на добу.