Pdf
Grįžti į turinį

Informacija atnaujinta: 2023-03-30

Papildymo kortelėmis ir naudojantis mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP) taisyklės

Kortelė – Visa / Visa Electron arba Mastercard mokėjimo kortelė, naudojama mokėjimo operacijoms atlikti.

Kortelės duomenų saugojimo sutartis – sutartis, leidžianti prekybininkui saugoti jūsų kortelės turėtojo duomenis.

Mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP) – mokėjimo paslauga, kai mokėjimo nurodymas inicijuojamas jūsų prašymu iš mokėjimo sąskaitos, atidarytos kito mokėjimo paslaugų teikėjo įstaigoje per Paysera.

Mokėjimo paslaugų teikėjas (MPT) – įstaiga, kurioje Mokėtojas turi mokėjimo sąskaitą, iš kurios ketina vykdyti pervedimo nurodymą (pvz., bankai, kitos kredito įstaigos ir pan.).

Saugomi duomenys – informacija, įskaitant, bet neapsiribojant, kortelės numerį arba mokėjimo žymenį, kurią prekybininkas arba trečioji šalis saugo savo vardu, kad ateityje galėtų atlikti kortelės turėtojo operacijas.

Paysera sąskaitos papildymas – pinigų pervedimas į Paysera sąskaitą, kai į Paysera sąskaitą įnešama atitinkama elektroninių pinigų vertė.

Mes – Paysera LT, UAB, juridinio asmens kodas: 300060819, oficialus adresas: Pilaitės pr. 16, Vilnius, LT-04352, el. pašto adresas: info@paysera.lt, tel: +370 52071558. Elektroninių pinigų įstaigos licencija Nr. 1, išduota 2012 m. rugsėjo 27 d.; išduodanti ir prižiūrinti institucija – Lietuvos bankas; identifikavimo kodas 188607684, adresas: Žirmūnų g. 151, Vilnius, el. pašto adresas: pt@lb.lt, tel: (8 5) 268 0501; duomenys apie Paysera LT, UAB kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre.

1. Kortelės duomenų saugojimo sutartis

Sutikdami su šiomis Taisyklėmis, sudarysite su mumis kortelės duomenų saugojimo sutartį. Jūsų kortelės turėtojo duomenis naudosime tik Paysera sąskaitos papildymo tikslu. Sutarties galiojimo laikotarpiu turime teisę saugoti jūsų kortelės turėtojo duomenis. Operacijos neatliksime:

- ilgesniam nei jūsų nurodytam terminui;
- paprašius pakeisti mokėjimo būdą;
- jei pagal patvirtintą atšaukimo politiką (5 punktas) nutraukiate kortelės duomenų saugojimo sutartį;
- jei operacija buvo atmesta.

2. Kaip papildyti sąskaitą?

Sąskaitą papildyti galite vienu iš šių mokėjimo būdų:

2.1. Papildymas Visa ir Mastercard kortelėmis.

Norėdami papildyti sąskaitą kortele, galite naudoti tik tą kortelę, kuri buvo išduota asmeniškai jums ir kurios banko identifikavimo numeris (BIN) priklauso Europos ekonominei erdvei (Austrijai, Belgijai, Bulgarijai, Kroatijai, Kiprui, Čekijai, Danijai, Estijai, Suomijai, Prancūzijai, Vokietijai, Graikijai, Vengrijai, Islandijai, Airijai, Italijai, Latvijai, Lichtenšteinui, Lietuvai, Liuksemburgui, Maltai, Nyderlandams, Norvegijai, Lenkijai, Portugalijai, Rumunijai, Slovakijai, Slovėnijai, Ispanijai, ir Švedijai).

Jei papildymai atliekami kortelėmis, palaikomos šios valiutos: EUR ir GBP. Vieno papildymo limitas yra 1000,00 EUR / 880,00 GBP.

2.2. Mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP). Norėdami papildyti savo Paysera sąskaitą, galite pasinaudoti Paysera sąskaitos papildymo tinklalapyje nurodytų paslaugų teikėjų MIP.

Naudojantis MIP paslauga vieno papildymo limitas yra 100 000,00 EUR.

2.3. Jei naudojate mokėjimo būdą su lėšomis viena valiuta, pildant sąskaitą kita valiuta mokėjimo paslaugų teikėjas gali taikyti mokestį.

3. Papildymų tipai

3.1. Vienkartinis papildymas

Nuo jūsų mokėjimo būdo bus nuskaičiuota jūsų įvesta suma, kuria bus papildyta jūsų Paysera sąskaita. Kai gausime pinigus, jūsų sąskaitą papildysime lygiaverte elektroninių pinigų verte.

3.2. Automatinis periodinis papildymas

Jei užsisakysite automatinį periodinį papildymą, iš jūsų mokėjimo būdo bus toliau imamas mokestis už jūsų pasirinktą laikotarpį, tol, kol jo neatšauksite. Jūsų mokėjimo būdo informacija bus saugoma ir pagal Sutartį vėliau naudojama tik automatiniams periodiniams papildymams.

Apie bet kokį operacijos sumos ar kitų Sutarties sąlygų pasikeitimą jums pranešime likus ne mažiau kaip 2 darbo dienoms iki pasikeitimo jūsų paskyroje nurodytu el. pašto adresu. Šią informaciją saugosime visą Sutarties galiojimo laikotarpį ir suteiksime ją jums pateikus raštišką prašymą.

4. Kaip galėčiau atsisakyti papildymo ir susigrąžinti pinigus?

Prieštaravimus dėl papildymo galite pateikti Paysera klientų aptarnavimo centrui. Taip pat tai galite padaryti kreipdamiesi į savo banką arba mokėjimo paslaugų teikėją, kuris gali suteikti daugiau informacijos apie jūsų teises ir taikomus terminus. Grąžinsime visą sumą, sumokėtą atliekant operaciją su kortelės duomenų saugojimo sutartimi, jei nesilaikysime šių Taisyklių.

5. Kaip pakeisti / atšaukti periodinius sąskaitos papildymus ir nutraukti kortelės duomenų saugojimo sutartį?

Savo sutikimą dėl automatinio sąskaitos papildymo galite bet kada pakeisti arba besąlygiškai atšaukti savo Paysera paskyros nustatymuose. Automatiškai atliekami papildymai ir kortelės duomenų saugojimo sutartis bus nedelsiant nutraukta jums pateikus prašymą.

6. Kaip galiu redaguoti savo duomenis?

Savo duomenis galite redaguoti prisijungę prie Paysera paskyros ir pasirinkę Nustatymai. Paysera neatsako už tai, kad mokėjimas nebuvo sėkmingai įvykdytas dėl pasibaigusio termino, nepakankamo lėšų likučio ar kitų priežasčių, susijusių su jūsų mokėjimo būdu ar mokėjimo paslaugų teikėju.

7. Komunikacija

Informuosime jus žinute jūsų Paysera paskyroje nurodytu el. pašto adresu, jei:

- nuo paskutinio papildymo praėjo daugiau kaip 6 mėnesiai;
- pasibaigė bandomasis laikotarpis, pradinis pasiūlymas arba bet kokia akcija;
- buvo pakeista automatinio papildymo sutartis, įskaitant periodinio papildymo sumą, periodinio papildymo datą arba kitas sutarties sąlygas.