Для власників фізичних точок продажу

Станьте нашим агентом і дозвольте своїм і нашим клієнтам здійснювати готівкові операції і грошові перекази у ваших точках продажу. Ми надамо вам необхідні інструменти для роботи, а ви зможете легко підвищити свій прибуток за допомогою додаткових послуг

Для успішних підприємців

Ніхто краще за вас не знає актуальних особливостей вашого ринку. Тільки успішні місцеві підприємці можуть визначити реальні перспективи послуг, що надаються Paysera. Якщо ви у їх числі і вам не позичати ентузіазму, досвіду, успіху і у вас є можливість інвестувати - запрошуємо приєднатися до мережі Paysera і розпочати бізнес фінансових технологій у вашій країні.

Для банків і платіжних систем

Ми постійно шукаємо партнерів у сфері збору платежів за товари та послуги. Надайте можливість нашим клієнтам заплатити в інтернет-магазині через ваш банк або платіжну систему.
 

Розробникам програмного забезпечення

Станьте нашим партнером, оцініть переваги Paysera і рекомендуйте своїм клієнтом заінсталювати Paysera Checkout в інтернет-магазинах. За доходи від прибуткових клієнтів будемо вам сплачувати комісійні.

Є бізнес ідея або пропозиція?

Якщо у вас є бізнес ідея або пропозиція, пов'язана з платежами будь-якого типу, зв'яжіться з нами. Із задоволенням розглянемо можливості допомогти або зробити свій внесок.
 

Хочете інсталювати платіжні рішення в своєму проекті?

Платежі в інтернет-магазинах, SMS платежі, платежі в мобільних і фізичних точках продажу, система продажу квитків.
Всі бізнес рішення в одному місці.Детальніше:

З нами працюють#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#