Paysera Tickets

Internetowy system sprzedaży biletów
Paysera Tickets to internetowy system sprzedaży biletów, obsługujący zarówno masowe imprezy i festiwale na szeroką skalę,  jak i kameralne prywatki czy, na przykład, szkolenia. Bilety na darmowe wydarzenia możesz rozpowszechniać BEZPŁATNIE. Masz możliwość tworzyć wydarzenia i samodzielnie nimi zarządzać. Twoi klienci będą rozliczali się szybko i sprawnie, bez żadnych dodatkowych opłat!
#

Zaufali nam

#

Dla darmowych wydarzeń – bezpłatnie! 

Jeśli rozpowszechniasz bilety na darmowe wydarzenie, z naszego systemu samoobsługowego również możesz korzystać całkowicie bezpłatnie. 

#

Elastyczność w zarządzaniu wydarzeniem

Utwórz, zarządzaj i edytuj informacje dot. wydarzenia samodzielnie i w dowolnym czasie. Dodaj nowe rodzaje biletów, zmieniaj ceny i aktywuj kody zniżkowe.

#

Płatności w czasie rzeczywistym

Zaksięgowanie opłat za sprzedane bilety na Twoim rachunku odbywa się w czasie rzeczywistym. Dysponuj pieniędzmi od razu po opłaceniu przez osobę kupującą biletu.

#

Zintegrować z witryną internetową

Możliwość łatwego i szybkiego zintegrowania systemu wyboru biletów z witryną internetową.

#

Dane kontaktowe kupujących

Możliwe wprowadzenie rejestracji kupujących, zebranie danych kontaktowych i wykorzystywanie ich w celach marketingowych.

#

Atrakcyjne ceny

Uwzględniając fakt, że do przeprocesowania płatności wykorzystujemy stworzone przez nas narzędzie - możemy zaoferować wyjątkowo atrakcyjne ceny, a Twoi klienci unikną dodatkowych opłat. 

#

Bilety abonamentowe

Na zajęcia sportowe i edukacyjne, zawody, szkolenia i wiele, wiele innych! 
Organizujesz zajęcia cykliczne? A może masz w ofercie bilety na sezonowe zawody sportowe? Skorzystaj z dostępnej w systemie Paysera Tickets funkcji biletów abonamentowych i sprzedawaj bilety na wybrane serie wydarzeń. 

Grupy wydarzeń 

Jeden link - wszystkie wydarzenia 

Zgrupuj kilka wydarzeń w jednym miejscu i reklamuj je wszystkie za pomocą jednego linku. 

Zgrupowanie wydarzeń - to znakomity sposób by udostępnić do wyboru kilka różnych dat i miejsc konkretnego wydarzenia lub zaprezentować podobne bądź powiązane wydarzenia w jednym miejscu. 

#
#

Możliwość wyboru miejsc

Kupujący będą mogli wybrać dowolne pasujące im miejsca, na które Ty ustalisz odpowiednie i zróżnicowane ceny.

Intuicyjny i wygodny w obsłudze system zarządzania ustawieniami – wszystkie ustawienia możesz zmieniać samodzielnie, nie czekając w nieskończoność aż zrobi to za ciebie dystrybutor biletów. 

Oraz inne korzyści dla organizatorów!

 • Wygodnie i bezpłatnie sprawdzaj bilety w aplikacji mobilnej. 
 • Mnóstwo sposobów rozliczania się – kartą płatniczą, korzystając z bankowości elektronicznej (SEB, Swedbank, Luminor, Revolut i inne) lub międzynarodowych systemów płatniczych (Trustly). 
 • Funkcjonalność i dopasowanie zniżek – twórz kody zniżkowe, ogłaszaj promocje, rabaty dla studentów i pierwszych nabywców lub inne dowolne upusty.
 • Możesz dysponować pieniędzmi niezwłocznie po zakończeniu transakcji sprzedaży. 
#

Stawki i opłaty

W celu pobrania płatności Paysera Tickets korzysta z Paysera Checkout - narzędzia, dzięki któremu sprzedawcy nie tylko otrzymują należność uiszczoną w wygodny dla klienta sposób ale również cieszą się z niskich opłat, zależnych od ilości sprzedanych biletów. Innymi słowy - nie musisz płacić stałej stawki - co jest szczególnie wygodne przy sprzedaży niewielkiej ilości biletów. 

Jak stworzyć darmowe wydarzenie? 

 1. Wejdź na tickets.paysera.com, kliknij Zarządzanie wydarzeniami i zaloguj się (za pomocą konta na Facebooku, w Google lub w systemie Paysera).

 2. Podaj informacje dotyczące wydarzenia. 

 3. Pzejrzyj dodatkowe ustawienia i zapisz wydarzenie. 

Jak stworzyć płatne wydarzenie?

 1. Jeśli jeszcze nie masz rachunku Paysera - załóż go szybko i bezpłatnie. Rejestracja >

  ▶️ Jak otworzyć rachunek Paysera?

 2. Stwórz projekt pobierania płatności.

  ▶️ Jak zacząć pobierać płatności?

 3. Wejdź na tickets.paysera.com, kliknij Zarządzanie wydarzeniami i zaloguj się (za pomocą Facebooka, Google czy konta Paysera)).

 4. Podaj informację dotyczącą wydarzenia.

 5. Zapoznaj się z dodatkowymi ustawieniami i zapisz wydarzenie.

Najczęściej zadawane pytania

Aby prowadzić sprzedaż biletów w systemie Paysera Tickets, najpierw należy otworzyć rachunek Paysera i stworzyć projekt pobierania płatności. 

Krok pierwszy – otwórz rachunek Paysera 
Film instruktażowy

Krok drugi – stwórz projekt pobierania płatności 
Film instruktażowy

Na darmowe wydarzenia bilety mogą być dystrybuowane bezpłatnie. 

Opłaty nakładane w przypadku płatnych wydarzeń możesz sprawdzić TUTAJ. Opłaty są naliczane wyłącznie od ilości sprzedanych biletów.

Tak, w systemie Paysera Tickets możesz udostępnić plan z rozmieszczeniem miejsc siedzących oraz zróżnicować ceny w zależności od miejsca. 

Tak, na stronie Paysera Tickets klienci mogą rozliczać się nie tylko przez najpopularniejsze banki ale również kartami płatniczymi czy za pomocą międzynarodowych systemów płatniczych - jak na przykład Trustly. Co oznacza, że bilety możesz rozpowszechniać i na zagranicznym rynku. 

Jeśli korzystasz z systemu Paysera Tickets, pieniądze ze sprzedaży biletów są do Twojej dyspozycji niezwłocznie po zakończeniu transakcji sprzedaży. 

Wszystkie środki będą widoczne na Twoim rachunku Paysera. Możesz je przelać, wypłacić, wymienić na wybraną walutę lub podjąć inne działania.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w udostępnianiu informacji o swoim wydarzeniu, możemy umieścić wzmiankę o nim na stronie głównej witryny Paysera Tickets lub podzielić się informacją w naszych sieciach społecznościowych.

Masz pytania! 

Nasz zespół ds. obsługi klientów jest gotowy Ci pomóc!