Pdf
Повернутися до списку

Інформація оновлена: 2017-04-12

Правила партнерської програми «Affiliate»У зв'язку з технічними несправностями, збір платежів в рамках партнерської програми тимчасово призупинено. За тих клієнтів, які були залучені до 18 травня, 2020 р винагорода продовжує виплачуватися, але залучити нових клієнтів за допомогою реєстраційного посилання тимчасово немає можливості.

Генеральний договорГенеральний договір надання платіжних послуг , умови якого застосовуються до Партнера.

Партнер — Клієнт системи Paysera, що рекомендує послуги Paysera третім особам, які ще не є клієнтами системи Paysera, направляючи їх в систему Paysera відповідно до цих правил.
(* Пояснення: Коли положення Генерального договору надання платіжних послуг застосовуються всім Клієнтам - і Партнерам, і іншим Клієнтам - використовується термін «Клієнт», а коли положення Генерального договору надання платіжних послуг застосовуються тільки Партнерам, використовується термін «Партнер»).

1. Дані Правила встановлюють умови партнерської програми «Affiliate». 

2. Правила партнерської програми «Affiliate» є додатком до Генерального договору надання платіжних послуг, який вступає в силу після того, як Партнер погодиться з правилами в Системі. Під час користування цією послугою до Партнера застосовуються всі умови Генерального договору надання платіжних послуг, а також умови, додатково визначені в цьому Додатку. Визначення в даному Додатку використовуються в значенні, зазначеному в Генеральному договорі надання платіжних послуг.

3. Для того, щоб користуватися партнерською програмою «Affiliate», Партнер повинен бути зареєстрованим клієнтом Системи Paysera, та бути згідним з умовами Генерального договору надання платіжних послуг і цими Правилами.

4.Партнерська програма надає Партнеру можливість отримати винагороду за рекомендацію послуг Paysera третім особам, які ще не є клієнтами Paysera, і за їх направлення користуватися послугами Paysera.

5. Партнери, зареєстровані на участь в партнерській програмі, отримують унікальне посилання на систему Paysera, призначене для реєстрації нових клієнтів, знайдених Партнером. Правила партнерської програми дійсні, і новими клієнтами, знайденими Партнером, за яких виплачується премія вважаються тільки ті особи, які зареєструвалися в Системі Paysera через унікальне посилання Партнера.

6.Партнерська програма вступає в силу тільки тоді, якщо через той же браузер, протягом семи днів, не менше трьох окремих унікальних осіб, які не були раніше клієнтами Системи, зареєструються і почнуть виконувати операції в Системі через унікальне посилання в системі Paysera, надане Партнеру.

7. Партнер зобов'язується рекомендувати і направляти тільки чесних клієнтів, які мають гарну репутацію. Paysera має право відмовитися реєструвати осіб, направлених Партнером, без пояснення причин, відповідно до своїх внутрішніх правил управління ризиками.

8. Відповідно до партнерської програми, винагорода виплачується як частина від прибутку Paysera, одержаного від клієнтів, які користуються Системою і які рекомендовані Партнером.

9. Винагорода Партнера за Рекомендації становить:

9.1. в разі залучення спрямованих Партнером клієнтів, які будуть користуватися послугою збору платежів, Paysera надає 10% з прибутку (комісійних) Paysera, отриманого з кожного нового знайденого Партнером клієнта, який буде користуватися послугою. Таблиця комісійних плат, що застосовуються Paysera, подана тут, в другій таблиці «Додаткові комісійні плати за один платіж відповідно до категорій проекту» (винагороду за комісійні плати, надані в першій таблиці, Партнеру не перераховується). Paysera має право змінювати встановлені комісійні плати. Комісійні плати, що застосовуються до конкретного клієнта, остаточно затверджуються підтвердивши проект клієнта. Винагорода Партнеру перераховується відповідно до комісійної плати, застосованої конкретному клієнтові ( «Додаткові комісійні плати за один платіж відповідно до категорій проекту»);

9.2. в разі залучення майбутніх клієнтів, які будуть користуватися послугою рахунку Paysera, Paysera надає 10% з чистого прибутку Paysera, отриманого з обміну валюти, з кожної пов'язаної з обміном валюти транзакції, виконуваної ново знайденим Партнером клієнтом. Чистий прибуток, отриманий з обміну валюти, перераховується в залежності від різниці між миттєвим курсом ринку і курсом продажу, після вирахування безпосередніх витрат на обмін, які Paysera понесе обмінюючи валюту в банках або на валютних біржах.

10. Винагорода, передбачена в цих правилах, буде виплачуватися протягом невизначеного періоду часу, тобто весь час, протягом якого залучені Партнером нові клієнти будуть користуватися послугами Системи або до того, як залучені Партнером клієнти не відмовляться від Партнера, що може бути зроблено за допомогою Системи не раніше ніж через 12 місяців з реєстрації нового клієнта.

11. Партнер повинен бути прийнятним як для Paysera, так і для нового клієнта. Новий клієнт, залучений Партнером може відмовитися від Партнера, але не раніше ніж через 12 місяців з реєстрації нового клієнта в Системі.

12. Відповідно до партнерської програми, Paysera виплачує Партнеру винагороду за кожен місяць 10 (десятого) числа наступного місяця, в залежності від прибутку, принесеного залученими Партнером клієнтами за кожен місяць, і тільки в наступних випадках:

12.1. не менше трьох клієнтів, залучені Партнером, принесуть дохід за звітний місяць;

12.2. Партнер хоч раз в місяць, до 10 числа поточного місяця, увійшов до свого облікового запису Paysera;

12.3. Комісійні за період більше 3 місяців не виплачуються.

13. Винагорода Партнеру виплачується в вибраній основній валюті, шляхом переказу розрахованої суми на рахунок Paysera Партнера.

14.Партнер є відповідальним за декларування доходів і сплату державі всіх податків на доходи, отриманих від Paysera відповідно до цих Правил.

15. Під час пошуку нових клієнтів і надання рекомендацій третім особам, Партнер зобов'язується інформувати клієнтів, що діє як Партнер відповідно до даних Правил, а також не порушувати закони країни, в якій буде надавати рекомендації. Рекомендації можуть бути надані тільки законними засобами. Зміст рекомендації або спосіб її подання не повинні порушувати права Paysera або інших третіх осіб. Paysera звертає увагу Партнера і попереджає, що відправка будь-якої рекламної інформації особам по ел. пошті, соціальними мережам або будь-якими іншими засобами зв'язку без їх згоди заборонена і до відправника можуть бути застосовані статутні санкції.

16. Партнеру, діючому відповідно до даних Правил, також забороняється:

16.1. розміщувати надане унікальне посилання на інтернет-сайтах, де надається інформація порнографічного, еротичного або образливого змісту, надається інформація про азартні ігри або організовуються азартні ігри, продається тютюн, ліки, алкоголь, нелегальний товар або зброя, розміщуються оголошення, за перегляд яких платять гроші ( англ., paid to click), або ж інтернет-сайти, на якому платять комісійні за реєстрацію в електронних системах (англ., moneyback projects);

16.2. робити прямі посилання з оголошень Google AdWords;

16.3. робити прямі посилання з інших джерел реклами (оголошення Facebook, Textads);

16.4. використовувати слово Paysera або інше схоже по звучанню слово (напр. з письмовими помилками, додаючи закінчення, суфікс і т.п.) як ключове слово створюючи Google Adwords і т.п .;

16.5. використовувати доменне ім'я Paysera. * як ключове слово.

17. Відправляючи рекомендації, Партнер бере на себе повну відповідальність за свої дії і гарантує, що його дії не суперечать закону, а також несе відповідальність за всі збитки, викликані неналежним дотриманням законодавства (або його недотриманням) при використанні партнерської програми «Affiliate». Paysera вправі відмовитися виплатити Партнеру винагороду відповідно до правил партнерської програми «Affiliate», якщо при наданні рекомендацій Партнер порушив законодавство.

18. Помітивши, що партнер не дотримується цих правил за участю в партнерській програмі «Affiliate», порушує чинне законодавство, може принести шкоду діловій репутації Paysera, займається шахрайством або порушує інтереси Paysera будь-яким іншим способом, Paysera має право вимагати негайно припинити дії Партнера, припинити виплату винагороди партнеру відповідно до цих правил, а також вимагати відшкодувати завдані збитки.

19. Paysera ні в якому разі не буде відповідальна за будь-які витрати або збитки Партнера, понесені Партнером надаючи рекомендації відповідно до цих Правил.

20. Партнер розуміє, що ці Правила не створюють спільну діяльність, партнерства, представництва або трудових відносин між Paysera і Партнером. Партнеру не надаються повноваження або право створювати зобов'язання від імені Paysera.

21. Ці правила можуть бути змінені відповідно до Генерального договору надання платіжних послуг.