Pdf
Повернутися до списку

Інформація оновлена: 2020-01-02

Платіжні засоби, пов'язані з рахунком Paysera

Генеральний договір – Генеральний договір надання платіжних послуг.

Платіжний засіб – будь-який платіжний засіб, який Система дозволяє зв'язати з Рахунком Paysera і за допомогою даного платіжного засобу здійснювати, а в окремих випадках і приймати, платіжні перекази.

Точка продажу — фізична точка надання послуги / продажу чи купівлі товарів, де Клієнт може розрахуватися за допомогою Платіжного засобу.

1. Цей додаток застосовується Клієнту, що має Рахунок Paysera і бажає здійснювати платіжні операції через Платіжні засоби, пов'язані з Рахунком Paysera.

2. Під час користування даною послугою Клієнту застосовуються всі умови Загального договору, а також умови, додатково визначені в цьому Додатку. Визначення в даному Додатку використовуються в значенні, зазначеному в Загальному договорі.

3. Клієнту, який має рахунок Paysera, надається можливість зв'язати в Системі зазначені кошти з Рахунком Paysera, і таким чином використовувати їх як Платіжні засоби.

4. Для того, щоб користуватися конкретним Платіжним засобом, Клієнт повинен зв'язати в Системі вказаний засіб зі своїм рахунком Paysera відповідно до інструкцій, зазначених в Системі.

5. Умови користування кожного конкретного платіжного засобу, правила платіжних операцій, терміни списання, ліміти, а також інструкції зв'язування Платіжних коштів з Рахунком Paysera, надаються в Системі.

6. При завершенні угоди, під час якої розрахунок здійснюється за допомогою Платіжного засобу, Paysera резервує суму коштів на Рахунку Paysera Клієнта. Списання коштів виконується за запитом продавця / надавача послуг.

7. Зв'язавши будь-який з в Системі зазначених засобів з Рахунком Paysera, цей засіб стає Платіжним засобом, і тому має зберігатися Клієнтом відповідним чином, точно так, як банківські платіжні картки, гроші та інші цінні документи. Клієнт зобов'язаний в жодному разі не передавати Платіжний засіб або Паролі іншим особам, і іншим чином не дозволити і не створити умов іншим особам користуватися Платіжним засобом або дізнатися Паролі. Не забезпечивши цього, Клієнт приймає повну відповідальність за платіжні операції Платіжним засобом і на його Рахунку Paysera. Клієнт приймає повну відповідальність за безпеку і Платіжних засобів, і паролів цих Платіжних засобів.

8. Клієнт приймає повну відповідальність за те, що пов'язаний Платіжний засіб належить Клієнту.

9. Якщо Клієнт втрачає Платіжний засіб або вважає, що Паролі його Платіжного засобу стали відомі іншим особам, він повинен негайно увійти в свій Обліковий запис і видалити Платіжний засіб зі свого Рахунку. При відсутності можливості це зробити Клієнт повинен зв'язатися з Paysera для того, щоб можливість списати кошти з Рахунку Paysera через Платіжний засіб була видалена, або щоб Платіжний засіб було заблоковано. Усні повідомлення приймаються цілодобово за телефоном +37068577562.

10. Якщо Клієнт вважав, що Платіжний засіб було вкрадено і (або) Пароль Платіжного засобу став відомий іншим особам, але про це не повідомив Paysera і відповідному правоохоронному органу, вважається, що Клієнт Платіжний засіб втратив або нелегальні операції на його Рахунку Paysera здійснювалися в зв'язку з великий халатністю самого Клієнта.

11. Якщо Клієнт (платник) є користувачем (фізичною особою, яка відповідно до Загального договору надання платіжних послуг і Додатків до нього діє, досягаючи цілей, не пов'язаних з його бізнесом або професійною діяльністю), Клієнт несе всі втрати, які виникли в результаті несанкціонованих операцій на суму, еквівалентну 150 (ста п'ятдесяти) євро в літах, якщо ці втрати були понесені в зв'язку з:

11.1. використанням втраченого або вкраденого платіжного засобу;

11.2. нелегального придбання платіжного засобу, якщо Клієнт не захистив персоналізованих засобів безпеки;

11.3. якщо Клієнт (платник) не є користувачем і (або) платіжна операція здійснюється у валюті держави-члена до іноземної держави або у валюті іноземної держави. Клієнт несе відповідальність за всі втрати, понесені в зв'язку з причинами зазначеними вище в даному пункті.

12. Клієнт несе відповідальність за всі втрати, які виникли в результаті несанкціонованих платіжних операцій, якщо платник їх поніс діючи недобросовісно, через велику недбалість, або навмисне не виконавши однієї або декількох в даному Додатку або в Загальному договорі встановлених обов'язків, не захистивши Платіжного засобу або її паролів і / або використовуючи Платіжний засіб не у відповідності до встановлених правил, а також у випадках, коли несанкціоновані операції здійснювалися використовуючи Паролі..

13. Якщо Клієнт передав Платіжний засіб третім особам, або інші особи отримали Платіжний засіб у зв'язку з великою недбалістю Клієнта, Клієнт у всіх випадках є відповідальним і приймає на себе відповідальність за операції, здійснені використовуючи Платіжний засіб.