Zalety i możliwościBezpłatne konto

Po otwarciu bezpłatnego konta Paysera będziesz mógł szybko i łatwo wykonywać codzienne operacje finansowe, bezpłatnie ustawiać limity, a także uprawnić inne osoby do zarządzania kontem.

Bezpłatne przelewy między użytkownikami Paysera

Przelewy między klientami Paysera są bezpłatne. To najprostszy sposób przelać pieniądze, gdyż wystarczy adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego lub numeru konta Paysera odbiorcy, a pieniądze zostaną przelane w mgnieniu oka.

Wymiana walut i kursy

Skorzystaj z wyjątkowo korzystnych kursów i wymieniaj walutę na swoim koncie Paysera. Na koncie możesz trzymać pieniądze w różnych walutach, aby wykonywać przelewy międzynarodowe lub robić zakupy online.

Przelewy na całym świecie

Tanie przelewy na konta w bankach krajowych i międzynarodowych systemach płatniczych. Przelewy na konta w ponad 10 000 bankach, do ponad 180 krajów świata w atrakcyjnej cenie, a odbiorca otrzyma pieniądze już w ciągu 30 minut. Więcej zalet wykonując przelewy międzynarodowe poprzez Paysera znajdziesz tutaj.

Płatności w sklepach internetowych

Ponad 15000 sklepów internetowych, w których jest zainstalowany bezpieczny sposób opłaty Paysera Checkout. Wybierz ten sposób opłaty i zapłać szybko, a także zwróć sobie do 1% od kwoty zakupu.

Dla księgowych

Przenieś przelewy zdefiniowane ze swojego banku w ciągu zaledwie kilku minut. Wykonuj automatyzowane przelewy masowe, generuj dokładne raporty i eksportuj dane dla księgowości.

Płatności natychmiastowe (SEPA Instant)

Paysera dołączyła do SEPA Instant, dlatego klienci Paysera mogą wykonywać płatności natychmiastowe na kwotę do 15 000 EUR w ciągu zaledwie kilku sekund. Przelewy są wykonywane w czasie rzeczywistym, przez całą dobę i każdego dnia (24/7/365) całkowicie bezpłatnie i bez ograniczeń dla klientów indywidualnych (dla klientów biznesowych – 0,29 EUR).

Karta debetowa

Karta zbliżeniowa Paysera daje możliwość zapłacić we wszystkich sklepach fizycznych oraz internetowych, a także wypłacić gotówkę we wszystkich bankomatach obsługujących karty VISA. Zamów kartę na swoim koncie lub dowiedz się więcej.

Bezpieczeństwo najwyższego poziomuPodstawowym priorytetem Paysera jest bezpieczeństwo. Właśnie dlatego zawsze staramy się korzystać tylko z takiego oprogramowania, technologii i systemów monitoringu, które odpowiadają najwyższym standardom. To gwarantuje bezpieczeństwo Twoich pieniędzy, danych osobistych i przelewów przez całą dobę.

Łatwe i wygodne w korzystaniuSystem pieniądza elektronicznego

System płatności elektronicznych Paysera jest dostępny na okrągło z dowolnego miejsca na całym świecie. Konto jest otwierane poprzez internet i do tego jest całkowicie bezpłatne.

Szybki i bezpieczny dostęp

Sprawdzić saldo na koncie i wykonać zwyczajne działania możesz logując się ze swoim adresem e-mail lub numerem telefonu i hasłem. Aby otrzymać dostęp do bardziej szerokich możliwości konta, w systemie należy wykonać dodatkowe uwierzytelnianie bezpiecznym i wygodnym dla Ciebie sposobem.

Nieograniczona kwota przelewu

Po dokonaniu identyfikacji, będziesz mógł samodzielnie ustawić limity na przelewy. W taki sposób, wykonywać przelewy krajowe i międzynarodowe, a także płacić za towar i usługi poprzez internet możesz nieograniczonymi kwotami.

Przelewy codziennie

Pilne przelewy są wykonywane 7 dni w tygodniu, od 8 do 20 godz. (UTC+3), a zlecenie płatnicze możesz podać 24 godz. na dobę. Odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 15-30 min. w czas roboczy swojego banku.

Żadnej opłaty za zaliczenie

Zwykle, przez Paysera nie jest pobierana żadna opłata za zaliczenie środków otrzymując pieniądze z dowolnego banku krajowego lub międzynarodowego. Jednak, nawet jeżeli taka opłata jest pobierana, jest ona pobierana przez bank-partnera.