Przelewy międzynarodowe na całym świecieNiskie opłaty za przelewy międzynarodowe

Korzystając z Paysera, za przelewy w różnych walutach zapłacisz mniej, gdyż swoim klientom oferujemy wyjątkowe korzystne ceny za świadczone usługi. Jeżeli nie chcesz płacić dużych prowizji za przelewy międzynarodowe, zaloguj się lub zarejestruj się w Paysera i upewnij się już teraz! Ceny i warunki przelewów międzynarodowych znajdziesz tutaj.

Przelewy międzynarodowe w ciągu jednego dnia

Przelew poprzez bank może czasami potrwać tydzień albo nawet dłużej, a z systemem Paysera zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też i swój cenny czas. Wykonując przelewy międzynarodowe, odbiorca zwykle otrzymuje pieniądze już tego samego dnia. W zależności od wybranego rodzaju przelewu i kraju odbiorcy, przelew zostanie otrzymany w ciągu 1-3 dni roboczych. Ponadto, możesz wykonywać natychmiastowe przelewy (SEPA Instant) na kwotę do 15000 EUR w ciągu kilku sekund (24/7/365) między bankami tych krajów, które są uczestnikami SEPA Instant.

Wymiana walut poprzez internet

Przed wykonaniem międzynarodowego przelewu możesz skorzystać z kalkulatora wymiany walut Paysera, który w czasie rzeczywistym porównuje kursy walut banków i zawsze proponuje taki sam albo nawet jeszcze lepszy kurs wymiany. Wymieniając kwoty przekraczające 5000 EUR, system oferuje jeszcze bardziej korzystny kurs wymiany waluty. Wszystkie obsługiwane przez Paysera waluty i kalkulator wymiany walut znajdziesz tutaj.

Różne waluty na jednym koncie

Często musisz wykonywać przelewy w różnych walutach z różnych kont? Z Paysera możesz mieć jedno bezpłatne wielowalutowe konto, na otwarcie i zasilenie którego stracisz zaledwie kilka minut. Na jednym koncie możesz trzymać pieniądze w nawet 30 różnych walutach i korzystać z nich wykonując międzynarodowe przelewy lub płacąc poprzez internet.

Przelewy wewnątrz Paysera

Gdziekolwiek jesteś i w jakiejkolwiek walucie wykonujesz przelew, wszyscy klienci Paysera pomiędzy sobą wykonują nieograniczoną ilość bezpłatnych przelewów we wszystkich obsługiwanych walutach. Potrzebujesz szybko przelać pieniądze dla znajomego czy krewnego? Międzynarodowe przelewy wewnątrz systemu Paysera docierają do odbiorcy w mgnieniu oka!

Jak zacząć?#
Zaloguj się do Paysera
#
Wymień walutę
#
Wykonaj międzynarodowe przelewy taniej