Paysera - pirmā licencētā elektroniskās naudas iestāde LietuvāĪpaša elektroniskās naudas iestādes licence

Kopš 2012. gada Paysera ir licencēta elektroniskās naudas iestāde ar tiesībām veikt darbības, kas saistītas ar elektroniskās naudas emitēšanu un maksājumu pakalpojumu sniegšanu visā Eiropas Savienībā. Elektroniskās naudas iestādes licenci izsniegusi Lietuvas Banka.

Nauda ir drošībā

Visi naudas līdzekļi, kas pārskaitīti uz Jūsu Paysera kontu, ir nodalīti no paša uzņēmuma līdzekļiem un tos nevar izmantot uzņēmuma vajadzībām, aizdevumiem vai ieguldījumiem. Visa nauda tiek turēta tikai uzticamās Eiropas Savienības kredītiestādēs.

Lietuvas centrālās bankas uzraudzība

Iestādi periodiski pārbauda un auditē Lietuvas centrālā banka. Tas nodrošina pārredzamu un citādi nevainojamu darbību un finanšu rādītāju uzraudzību.

Starptautiskais PCI DSS drošības sertifikātsPCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikāts ir starptautisks drošības tehnoloģiju un procesu standarts. Šis drošības standarts regulē prasības uzņēmumiem, kuri pieņem maksājumus ar kartēm un apstrādā klientu datus. Sertifikāts apliecina, ka Paysera atbilst visām drošības prasībām. Paysera sistēmā ir ieviests augstākā 1. līmeņa standarts, kas tiek izmants, lai droši veiktu vairāk kā 6 miljonus karšu transakcijas gadā.

Datu apstrāde un aizsardzībaKlientu datu drošība

Paysera ir reģistrēta Valsts datu aizsardzības inspekcijas reģistrā www.ada.lt (reģistrācijas kods P3127). Klienta dati tiek apstrādāti saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem un citiem tiesību aktiem, kā arī šiem Privātuma politikas noteikumiem.

Diennakts uzraudzība

Paysera izmanto dažādas sistēmas, kas palīdz uzraudzīt gan pašas sistēmas darbību, gan klientu veiktos darījumus.

Dati tiek šifrēti

Klienta saziņas kanāls ar Paysera tiek šifrēts, tādējādi neviens nevar pārtvert pārsūtītos datus.

Periodiska skenēšana un audits

Periodiski Paysera sistēma tiek skenēta, izmantojot vismodernākos līdzekļus, bet programmēšanas kodu pārbauda ārējie drošības speciālisti.

Droša pieslēgšanās sistēmai

Pieslēdzoties Paysera sistēmai, pārliecinieties, ka esat ievadījis pareizo adresi ar vienu no www.paysera.* domēniem. Paysera lapā izmantotais drošības sertifikāts ir izsniegts uzņēmumam Paysera LTD. Vairāk drošības kritērijus un ieteikumus var atrast šeit.

Papildu drošības līdzekļi

Arī Jūs varat veicināt sava konta drošību. Konta piekļuvei un pārskaitījumu veikšanai varat viegli iestatīt vairākus drošības pasākumus.

Klienta identifikācija

Lai nodrošinātu klientu naudas drošību un novērstu krāpnieciskas darbības, Paysera piemēro "Zini savu klientu" principu. Galvenokārt tas ir lūgums klientiem sniegt savus personas datus, atbildēt uz jautājumiem, kas saistīti ar viņu finanšu darījumiem, un tikai pēc tam uzraudzīt, analizēt un aizdomu gadījumā veikt attiecīgas darbības.

Atbilstība Visa drošības prasībām

Visa maksājumu karte atbilst augstākajām drošības prasībām. Karte ir aizsargāta ar 3D Secure (Verified by Visa) tehnoloģiju, kas pirkumus internetā padara vēl drošākus.
Mūsu izstrādātāju komanda nepārtraukti strādā, lai nodrošinātu klientu informācijas drošību. Tajā pašā laikā mēs saprotam to nozīmīgo lomu, kuru spēlē drošības jomas pētnieki un mūsu lietotāju kopiena, lai palīdzētu nodrošināt datu drošību. Ja atklājat vietnes vai produkta ievainojamību, lūdzu, paziņojiet mums, izmantojot Drošības kļūdu ziņošanas programmu.