Par maksājumu kartiKurš var pasūtīt maksājumu karti?

Visa maksājumu karti var pasūtīt vismaz 16 gadus vecas personas, kas reģistrējušās un ir identificētas Paysera sistēmā. Vienai personai var tikt izsniegtas maksimums 5 maksājumu kartes.
Papildu kartes īpašniekam jābūt vismaz 14 gadus vecam. Papildu kartes īpašnieks izmanto līdzekļus no galvenās Visa maksājumu kartes, un tai tiek piemēroti tādi paši limiti.
Ja karte tiek pasūtīta uzņēmumam, jānorāda tās privātpersonas (uzņēmuma pārstāvja) lietotājvārds (e-pasts vai tālrunis), kura izmantos karti.
Kartes tiek izsniegtas un piegādātas tikai uz EEZ valstīm.
Noskatieties video "Kā pasūtīt Visa karti?"

Esmu pasūtījis karti. Kā un kad tā tiks piegādāta?

Karte var tikt piegādāta uz norādīto adresi vienkāršā vai ierakstītā vēstulē, vai arī ar kurjeru. Ja sistēmai neizdodas automātiski atrast jūsu adresi, kad to ievadāt, pārliecinieties, ka adresi ievadāt pareizi, un spiediet "Adrese ir pareiza". ja ievadījāt nepareizu piegādes adresi, karte būs jāpasūta atkārtoti. Pēc kartes pasūtīšanas redzēsiet aptuveno piegādes laiku savā kontā. Lūdzu ņemt vērā, ka piegāde var aizņemt vairāk laika, nekā norādīts sistēmā iespējamas piegādes pakalpojumu sniedzēju darba izpildes kavēšanās dēļ. Pēc kartes saņemšanas tā jāaktivizē 3 mēnešu laikā no tās izgatavošanas.
Noskatieties video "Kā aktivizēt Visa karti?"

Es vēlos īslaicīgi bloķēt karti vai atteikties no tās

Ja esat pazaudējis savu karti un vēlaties to īslaicīgi bloķēt, pieslēdzieties savam kontam un sadaļā "Konti un kartes" > "Karšu pārskats" izvēlieties karti un spiediet "Bloķēt karti" > "Bloķēt īslaicīgi". Vēlāk Jums būs iespēja pašam karti atbloķēt.
Ja vēlaties no kartes atteikties, sadaļā "Konti un kartes" > "Karšu pārskats" izvēlieties karti un spiediet "Bloķēt karti" > "Bloķēt pastāvīgi". Atteikšanās no kartes ir bez maksas un stājas spēkā nekavējoties.
Noskatieties video "Kā bloķēt Visa karti?"

Kā man rīkoties, ja esmu aizmirsis savas kartes PIN kodu?

Diemžēl jūs nevarat mainīt savas Visa kartes PIN kodu. Ja esat to aizmirsis, sadaļā "Konti un kartes" > "Karšu pārskats" izvēlieties karti un spiediet "Saņemt PIN kodu".
Noskatieties video "Kā saņemt Visa kartes PIN koda atgādinājumu?"

Kādā valūtā es varu pasūtīt karti, norēķināties ar to vai izņemt skaidru naudu?

Visa maksājumu kartes galvenā valūta ir eiro, tāpēc visas darbības tiek veiktas un līdzekļi tiek norakstīti eiro valūtā. Ja turat naudas līdzekļus un veicat maksājumus citā valūtā (ne eiro), līdzekļi automātiski tiek konvertēti galvenajā valūtā – eiro. Izņemot skaidru naudu bankomātā, jāizvēlas Turpināt bez konvertācijas, lai netiktu piemērota papildu komisija par valūtas maiņu. Ar Visa maksājumu karti varat norēķināties un izņemt skaidru naudu arī citās valūtās (ne eiro), tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka tiks piemērota papildu komisijas maksa par valūtas maiņu.
Visas Visa maksājumu kartes komisijas maksas

Vai es varu maksāt ar šo karti vai sasaistīt to ar citām sistēmām, piemēram, PayPal?

Jūs varat sasaistīt savu karti ar PayPal vai citām sistēmām, kas pieņem Visa kartes.
Noskatieties video "Kā sasaistīt Visa karti ar PayPal?"

Konts un maksājumiKā atvērt privāto kontu?

Paysera sistēmā varat reģistrēties bezmaksas Paysera mobilajā lietotnē, kuru ātri un ērti varat lejupielādēt Google Play vai App Store. Atveriet lietotni un spiediet “Atvērt kontu”, ievadiet savu tālruņa numuru un izveidojiet paroli, izlasiet Vispārīgā Maksājumu veikšanas pakalpojumu līguma un citu līgumu noteikumus un vēlreiz spiediet “Atvērt kontu”. Uz norādīto tālruņa numuru saņemsiet apstiprinājuma kodu, kas jāievada atvērtajā logā. Veiciet citas norādītās darbības.
Noskatieties video “Kā atvērt Paysera privāto kontu?”

Kā atvērt uzņēmuma kontu?

Lai atvērtu uzņēmuma (biznesa) kontu, vispirms uzņēmuma vadītājam ir jāatver privātais Paysera konts un jāveic identifikācija. Norādījumi ir sniegti šeit.
Kā atvērt uzņēmuma (biznesa) kontu?
1. Pieslēdzieties savam privātajam kontam, noklikšķiniet uz sava vārda, uzvārda un lietotāja numura un spiediet “Atvērt uzņēmuma kontu”.
2. Izvēlieties uzņēmuma reģistrācijas valsti, ievadiet reģistrācijas numuru un spiediet "Pārbaudīt". Jūsu uzņēmumam tiks atvērts konts.
Ja uzņēmuma reģistrācijas valsts izvēlnē nav pieejama, spiediet “Cita valsts” un iesniedziet prasītos dokumentus. Dokumenti tiks pārbaudīti un konts uzņēmumam tiks atvērts 1–3 darba dienu laikā.
Noskatieties video “Kā atvērt Paysera kontu uzņēmumam?”

Kā papildināt savu kontu?

Pieslēdzieties savam kontam, izvēlieties Konti un kartes > Papildināt kontu; atvērtajā logā izvēlieties:
  • kontu, kuru papildināt;
  • valsti, no kuras tiks veikts pārskaitījums;
  • valūtu.
Spiediet Rādīt pamācību. Tiks parādīti visi pieejamie konta papildināšanas veidi. Izvēlieties vienu no tiem un papildiniet kontu.
Vairāk informācijas par konta papildināšanu

Kā es varu pārskaitīt naudu uz banku vai citu maksājumu sistēmu?

Lai veiktu pārskaitījumu no Paysera konta uz banku, pieslēdzieties savam Paysera kontam un kreisajā pusē izvēlieties Pārskaitījumi > Pārskaitījums uz banku.
Atvērtajā logā ievadiet nepieciešamos datus, lai veiktu pārskaitījumu. Iesakām sākt ar konta numuru, jo pārskaitījuma veidlapa ir dinamiska. Pēc datu ievadīšanas spiediet “Turpināt”. Tiks izveidots maksājuma uzdevums, pārskatiet to un spiediet “Apstiprināt”.
Vairāk informācijas par pārskaitījumiem

Kā es varu piešķirt tiesības citai personai uzņēmuma kontā?

Uzņēmuma kontu var pārvaldīt uzņēmuma vadītājs un citi uzņēmuma darbinieki, kuriem šādas tiesības piešķīris uzņēmuma vadītājs. Lai vadītājs varētu piešķirt tiesības citiem darbiniekiem veikt darījumus uzņēmuma Paysera kontā, katram darbiniekam jābūt identificētam un jāatver privātais Paysera konts.
Lai piešķirtu tiesības, pieslēdzieties savam kontam un kreisās puses izvēlnē, sadaļā Iestatījumi > Limiti un tiesības > Konta limiti un tiesības spiediet Izveidot jaunas tiesības. Tās stāsies spēkā pēc 12 stundām.
Vairāk par konta iestatījumiem

Kur es varu maksāt ar mobilo lietotni?

Jūs varat izmantot mobilo lietotni, lai norēķinātos dažādās tirdzniecības vietās, sākot no degvielas uzpildes stacijām līdz restorāniem. Maksājums tiek veikts, skenējot QR kodu vai reģistrējoties un apstiprinot pirkumu.

Paysera pakalpojumu vietu karte

Kā varu uzstādīt Paysera Checkout savā interneta veikalā?

Jūs varat ātri un viegli integrēt Paysera maksājumu pieņemšanas pakalpojumu savā interneta veikalā, izmantojot jau gatavus spraudņus. Paysera ir izveidojusi spraudņus vairāk nekā 18 populārākajām satura vadības sistēmām (CMS), piemēram, Wordpress, Joomla, Impresspages, etc.

Vairāk informācijas par tehniskiem jautājumiem

Nevarat atrast atbildi uz savu jautājumu?

Plašāka informācijaa par Paysera pakalpojumiem pieejama šeit.

Augstākā līmeņa drošībaDrošība ir Paysera augstākā prioritāte. Mēs vienmēr cenšamies izmantot programmatūru, tehnoloģijas un uzraudzības sistēmas, kas atbilst visaugstākajiem standartiem, tādējādi nodrošinot jūsu naudas, datu un pārskaitījumu aizsardzību visu diennakti.