Pievienot līdzekļus savam Paysera kontam ir kļuvis vienkāršāk nekā jebkad! Tagad – tieši no jūsu Mastercard vai Maestro kartes.

Vienmēr turiet savu kontu gatavībā – tas ir vienkārši un aizņem vien dažas sekundes Paysera mobilajā lietotnē!

#
Sadarbībā ar Ukrainas bankām PrivatBank un Globus piedāvājam ātrus un drošus naudas pārskaitījumus, kurus jūsu radinieki Ukrainā var izņemt skaidrā naudā tajā pašā dienā.
#

📲 Lai kļūtu par Paysera klientu, lejupielādējiet mūsu mobilo lietotni un atveriet kontu.

ℹ️ Pēc tam aizpildiet Klienta anketu. Kas ir Klienta anketa un kā to aizpildīt?

📞 Jautājumu gadījumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu atbalsta centru. Kontaktinformācija> 

✅ Sekojiet mums sociālajos tīklos, lai pirmais uzzinātu svarīgākos jaunumus.

#
Atveriet bezmaksas kontu pāris minūtēs

Valūtas maiņa par visizdevīgākajām cenām

Ērti pārvaldiet kontu savā mobilajā tālrunī

Pārskaitiet naudu uz vairāk nekā 180 valstīm visā pasaulē

Veiciet zibmaksājumus (SEPA Instant) pāris sekunžu laikā, 24/7/365
#

Samaksājiet ar vienu pieskārienu!

Izbaudiet visas Visa kartes priekšrocības, lietojot to ar Apple Pay, Google Pay vai Samsung Pay. Tas ir ātrs, ērts, drošs un privāts maksāšanas veids, un tas vienmēr ir ar jums.

#
#
#

Pieņemiet maksājumus no saviem klientiem! 

13 000+ tirgotāji izmanto Paysera maksājumu apstrādei savos interneta veikalos vai tiešsaistes uzņēmumos. Mēs nodrošinām un uzturam viegli integrējamus spraudņus 20+ CMS platformām – jums ne par ko nav jāuztraucas! 

Izmēģiniet Paysera maksājumu iniciēšanas pakalpojumu vēl ērtākai maksājumu apstrādei par pieņemamām cenām, ko izmanto lielākā daļa mūsu biznesa klientu. 

#

Paysera Tickets – pašapkalpošanās tiešsaistes biļešu tirdzniecības sistēma gan lieliem festivāliem, gan privātiem pasākumiem vai semināriem.

Izplatiet biļetes uz bezmaksas pasākumiem BEZ MAKSAS, izveidojiet un pārvaldiet pasākumus paši, kā arī sniedziet saviem klientiem iespēju norēķināties ātri un ērti bez papildu maksas!

#

Augstākā līmeņa drošībaDrošība ir Paysera augstākā prioritāte. Mēs vienmēr cenšamies izmantot programmatūru, tehnoloģijas un uzraudzības sistēmas, kas atbilst visaugstākajiem standartiem, tādējādi nodrošinot jūsu naudas, datu un pārskaitījumu aizsardzību visu diennakti.