Apie mokėjimo kortelęKas gali užsisakyti mokėjimo kortelę?

Visa mokėjimo kortelę gali užsisakyti Paysera sistemoje registruoti ir identifikuoti asmenys nuo 16 metų. Vienam asmeniui gali būti išduotos ne daugiau nei 5 mokėjimo kortelės.
Papildomos kortelės turėtojas gali būti ne jaunesnis kaip 14 metų asmuo. Papildomas kortelės turėtojas disponuoja pagrindinėje Visa mokėjimo kortelėje turimomis lėšomis ir jam taikomi tie patys limitai.
Jei kortelė užsakoma verslui, įmonės paskyroje reikėtų nurodyti privataus asmens (įmonės atstovo), kuris naudosis kortele, prisijungimo vardą (el. pašto adresą ar telefono numerį).
Kortelės išduodamos ir pristatomos tik EEE šalyse.
Žiūrėti video „Kaip užsisakyti Visa kortelę?“

Užsisakiau kortelę: kaip ir kada ji bus pristatyta?

Kortelė pristatoma registruotu ar neregistruotu paštu arba per kurjerį užsakymo metu nurodytu adresu. Jei užsakant kortelę, sistemai nepavyksta rasti jūsų adreso, patikrinkite, ar tikrai teisingai suvedėte duomenis, tada patvirtinkite adresą. Jei pateiksite neteisingą pristatymo adresą, pakeisti jo galimybės nebus – jums teks užsisakyti naują kortelę. Užsisakius kortelę, savo paskyroje matysite preliminarią pristatymo datą. Atkreipkite dėmesį, kad dėl siuntų ir pašto vėlavimų, pristatymo terminas gali būti ir ilgesnis, nei nurodyta sistemoje. Užsisakius ir gavus kortelę, būtina ją aktyvuoti per 3 mėnesius nuo pagaminimo datos.
Žiūrėti video „Kaip aktyvuoti Visa kortelę“

Pamečiau kortelę, noriu laikinai blokuoti ar atsisakyti

Jei pametėte kortelę ir norite ją laikinai užblokuoti, prisijunkite prie savo paskyros, tada spauskite Sąskaitos ir kortelės > Kortelių apžvalga > Laikinas blokavimas / Atsisakymas > Blokuoti laikinai. Jei prireiktų, vėliau patys galėsite atblokuoti kortelę.
Jei nusprendėte, kad nebenorite naudotis kortele ir norite ją užblokuoti visam laikui, spauskite Sąskaitos ir kortelės > Kortelių apžvalga > Laikinas blokavimas / Atsisakymas > Atsisakyti kortelės. Kortelės atsisakymas nieko nekainuoja ir įsigalioja iš karto.
Žiūrėti video „Kaip laikinai blokuoti ar atsisakyti Visa kortelės

Ką daryti, jei pamiršau kortelės PIN kodą?

Pasikeisti Visa kortelės PIN kodo, deja, nėra galimybės. Jei jį pamiršote, galite jį pasitikrinti prisijungę prie paskyros, Sąskaitos ir kortelės > Kortelių apžvalga > Gauti PIN kodą skiltyje.
Žiūrėti video „Kaip gauti savo kortelės PIN kodo priminimą”

Kokia valiuta galiu užsisakyti kortelę, atsiskaityti ja ar išsiimti pinigų?

Visa mokėjimo kortelės pagrindinė valiuta yra eurai, todėl visos operacijos vykdomos ir lėšos nuskaitomos tik eurais. Jei sąskaitoje turite lėšų kita valiuta ir ja atliekate mokėjimus, pinigai automatiškai konvertuojami į pagrindinę valiutą - eurus. Norint išsiimti pinigų EUR valiuta, bankomatuose pasirinkite „Tęsti be konvertavimo“. Tokiu atveju išvengsite papildomų valiutos keitimo mokesčių. Visa mokėjimo kortele galima atsiskaityti ar išsiimti grynųjų pinigų kitomis valiutomis. Atkreipkite dėmesį, kad tuomet taikomi papildomi mokesčiai už valiutos keitimą.
Visus kortelei taikomus įkainius rasite čia

Ar galiu atsiskaityti ar susieti kortelę su kitomis sistemomis, pavyzdžiui, PayPal?

Susieti Visa kortelę galima su PayPal ar kitomis sistemomis, kurios įprastai priima Visa tipo korteles.
Žiūrėti video „Kaip susieti kortelę su PayPal”

Sąskaita ir atsiskaitymaiKaip atidaryti asmeninę sąskaitą?

Paysera sistemoje galite užsiregistruoti atsisiuntę nemokamą Paysera mobiliąją programėlę, kurią greitai ir patogiai galite atsisiųsti per Google Play arba App Store. Prisijungę prie programėlės spauskite „Sukurti paskyrą", įveskite telefono numerį bei sugalvokite slaptažodį, tuomet susipažinkite su Bendrąja mokėjimo paslaugų bei kitomis sutartimis ir spauskite „Sukurti sąskaitą“ dar kartą. Nurodytu telefono numeriu gausite patvirtinimo kodą, kurį reikės suvesti atsidariusiame lange. Atlikite kitus nurodytus veiksmus.
Žiūrėti video „Kaip atsidaryti asmeninę Paysera sąskaitą?”

Kaip atidaryti verslo sąskaitą?

Norėdami atidaryti įmonės sąskaitą, pirmiausia turite atsidaryti asmeninę Paysera sąskaitą kaip įmonės direktorius bei atlikti reikalingus identifikacijos veiksmus. Kaip atlikti identifikaciją, galite pamatyti čia.
Kaip atidaryti įmonės sąskaitą?
1. Prisijunkite prie savo asmeninės paskyros, paspauskite ant unikalaus numerio ir šiek tiek žemiau pasirinkite „Įmonės sąskaitos atidarymas“.
2. Pasirinkite įmonės registracijos šalį, įveskite įmonės kodą ir spauskite „Tikrinti“. Jūsų vadovaujamai įmonei bus atidaryta sąskaita.
Jeigu įmonės registracijos šalies nėra tarp pasirinkimų, pasirinkite „Kita šalis“ ir pateikite prašomus dokumentus. Dokumentus patikrinsime ir sąskaitą įmonei atidarysime per 1-3 darbo dienas.
Žiūrėti video „Kaip atidaryti Paysera verslo sąskaitą?”

Kaip papildyti sąskaitą?

Prisijunkite prie savo paskyros, rinkitės SĄSKAITOS IR KORTELĖS > Papildymo instrukcijos, atsidariusiame puslapyje pasirinkite:
  • sąskaitą, kurią norite papildyti;
  • šalį, iš kurios atliekate papildymą;
  • valiutą, kuria pildote sąskaitą.
Spauskite Atnaujinti instrukcijas. Jums bus nurodyti visi galimi sąskaitos papildymo būdai. Pasirinkite jums labiausiai tinkamą ir papildykite sąskaitą.
Kiti atsakymai dėl sąskaitos papildymo

Kaip pervesti pinigus į bankus ir kitas mokėjimų sistemas?

Norėdami atlikti pervedimą iš savo Paysera sąskaitos į banką, prisijunkite prie savo Paysera paskyros. Kairiajame meniu pasirinkite Pervedimai > Pervedimas į banką.
Atsidariusiame lange suveskite reikalingus duomenis pervedimui atlikti. Rekomenduojame pildyti informaciją nuo savo sąskaitos numerio, nes pervedimo forma yra dinaminė. Suvedę duomenis spauskite „Tęsti“. Jums bus suformuotas pervedimo užsakymas, kurį peržiūrėję spauskite „Patvirtinti“.
Daugiau atsakymų dėl pervedimų

Kaip įmonės paskyroje suteikti įgaliojimus kitam asmeniui?

Įmonės sąskaitą gali valdyti įmonės vadovas bei kiti įmonės darbuotojai, kuriems vadovas suteikė tokias teises sistemoje. Tam, kad vadovas galėtų suteikti įgaliojimus kitiems darbuotojams atlikti operacijas įmonės Paysera sąskaitoje, darbuotojai turi turėti identifikuotą asmeninę Paysera paskyrą.
Įgaliojimui suteikti, prisijunkite prie savo paskyros, kairiajame meniu pasirinkite Nustatymai > Limitai, teisės, įgaliojimai > Įgaliojimai ir pervedimų limitai, ir spauskite Sukurti naują įgaliojimą. Suteiktos teisės bei limitai įsigalios po 12 valandų.
Daugiau sąskaitos nustatymų

Kur atsiskaityti su mobiliąja programėle?

Atsiskaityti mobiliąja programėle galima įvairiose prekybos vietose, nuo atsiskaitymų už kurą degalinėse iki pietų restorane. Atsiskaitymas vyksta skenuojant QR kodą arba įsiregistravus vietoje ir patvirtinus pirkinį.
Žemėlapis su atsiskaitymo vietomis

Kaip įdiegti Paysera Checkout savo el. parduotuvėje?

Integruoti Paysera įmokų surinkimą į elektroninę parduotuvę galima lengvai ir greitai naudojantis jau paruoštais įskiepiais. Paysera paruošusi įskiepius daugiau nei 18-ai populiariausių turinio valdymo sistemų, tokių kaip Wordpress, Joomla, Impresspages ir t.t.
Visi techniniai atsakymai

Neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą?

Daugiau atsakymų bei informacijos apie Paysera paslaugas rasite čia.

Aukščiausio lygio saugumasPagrindinis Paysera prioritetas yra saugumas, todėl mes visada stengiamės naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų saugumą visą parą.