Pdf
Повернутися до списку

Інформація оновлена: 2017-10-01

Мобільний додаток Paysera Retailers

Основні поняття:

Генеральний договір — Генеральний договір на надання платіжних послуг, умови якого застосовуються до Продавця.

Додаток Paysera — мобільний додаток для управління Рахунком Paysera, встановлений і використовується на мобільних пристроях.

Додаток Paysera Retailers — встановлений для використання на мобільних пристроях мобільний додаток для прийому платежів, призначений для Продавців.

Ідентифікатор Продавця — QR- (унікальний візуальний код) або BAR-код (унікальний штрих-код), зазначений в Точці продажу, що ідентифікує Точку продажу або конкретний платіж і дозволяє за допомогою мобільного пристрою відобразити інформацію про замовлених Клієнтом в Точці продажу товари або послуги, що підлягають оплаті, а також їх вартість.

Основні умови користування

1.Додаток Paysera Retailers надає Продавцям можливість в Точках продажу приймати платежі за товар і (або) послуги з Покупців, що користуються Додатком Paysera. 

2. Щоб користуватися Додатком Paysera Retailers, Продавцю необхідно завантажити та встановити Додаток Paysera Retailers на мобільний пристрій, призначений для здійснення платежів.

3. Придбання (скачування) і використання Додатка Paysera Retailers є безкоштовним. Клієнт зобов'язаний переконатися, що установка Додатка Paysera Retailers на мобільний пристрій здійснюється тільки з джерел, зазначених Paysera.

4. При використанні Додатки Paysera Retailers, щодо Продавця застосовуються всі умови Генерального договору, а також умови, визначені Додатком «Збір платежів до Точках продажу».

5. Продавець (або його уповноважені особи) підключаються до Додатка Paysera Retailers за допомогою логіна і пароля від свого облікового запису Paysera.

6. За допомогою програми Paysera Retailers Продавець може також здійснювати повернення платежів згідно з умовами, зазначеними в Проекті.

7. Продавець приймає на себе повну відповідальність за безпеку, авторизоване і належне використання пристрою, на якому встановлений Додаток Paysera Retailers, а також за належний інструктаж осіб, уповноважених для прийому платежів за послуги або товари, і надання їм повноваження.

8. Збір платежів за товари та послуги через Додаток Paysera Retailers може здійснюватися в такий спосіб:

8.1. У пристрій Продавця, на якому встановлений Додаток Paysera Retailers (касовий апарат або мобільний пристрій), вводитися сума за товари або послуги і генерується Ідентифікатор Продавця для конкретного товару або послуги. Продавець надає Ідентифікатор Продавця Покупцеві для сканування.

8.2. За допомогою Програми Paysera Покупець сканує ідентифікатор Продавця, наданий в Точці Продажі Продавця, своїм мобільним пристроєм і підтверджує платіж за зазначені товари або послуги.

8.3. На пристрої Продавця відображається статус платіжної операції. Якщо операція успішна, здійснюється платіжний переказ з Рахунку Paysera Покупця на Рахунок Paysera Продавця, і Продавець може видати товар або надати послугу.