Spauda rašo apie PayseraDėl darbo tarptautinėje įmonėje grįžta ir emigrantai, ir migrantai

Alytuje jau 4 metus įsikūręs elektroninių mokėjimų sistemos „Paysera“ skyrius kuria naują tendenciją – čia savo karjeros laimę jau atrado dešimtys alytiškių, sėkmingai kūrę gyvenimą svetur ar didesniame Lietuvos mieste.

Alytausgidas.lt, 2019 08 21 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ atidarė padalinį Rumunijoje

Lietuvos bendrovė „Paysera LT“, valdanti elektroninių mokėjimų sistemą „Paysera“, atidarė klientų aptarnavimo ir pardavimų centrą Rumunijos sostinėje Bukarešte. Šį žingsnį, anot įmonės atstovų, inicijavo partneris. Tai pirmas toks atvejis bendrovės istorijoje.

Verslo žinios, 2019 07 17 Skaityti straipsnį...

Paysera vizija: pasaulis, kuriame elektroniniai mokėjimai neturi sienų – interviu su Kostu Noreika

Paysera bendraįkūrėjas ir pagrindinis akcininkas, Kostas Noreika, pasakoja apie įmonės kelionę ir kaip siekia atnaujinti B2B elektroninius mokėjimus.

The Paypers, 2019 06 04 Skaityti straipsnį...

Geografinė verslo plėtra. Koks yra raktas į sėkmę?

Elektroninių mokėjimų rinkai augant, atsiranda ir daugiau plėtros galimybių: tačiau, vien palanki rinka sėkmės negarantuoja. Kostas Noreika iš Paysera dalinasi savo patirtimi.

The Paypers, 2019 06 07 Skaityti straipsnį...

3 mokėjimo inovacijų tendencijos, spartinančios el. komercijos vystymąsi

El. komercijai sparčiai augant tikimasi, kad 2020 metais pardavimai visame pasaulyje pasieks 4 trilijonus dolerių. Evoliucija el. komercijoje įvyko dalinai dėka tokių finansinių technologijų (fintech), kaip el. piniginės, nauji atsiskaitymo būdai, pirkimo aplikacijoje, tarpusavio skolinimosi ir pervedimo galimybės (pvz. Venmo ar Facebook cash).

Forbes, 2019 05 26 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ paskelbė planus – steigs specializuotą banką ir plėsis užsienyje

Mokėjimo paslaugas teikianti lietuviško kapitalo įmonė „Paysera“ žvalgosi už Lietuvos sienų. Įmonė, išplatinusi naujus vertybinių popierių (VP) požymių turinčius žetonus smulkiems investuotojams, planuoja steigti specializuotą banką, o užsienyje veiklą plėsti per jungtinės veiklos sutartis.

15min.lt, 2019 04 19 Skaityti straipsnį...

Šventiniu laikotarpiu pervedimai naudojantis „Paysera“ vyks įprastai

Šventiniu laikotarpiu bus galima atlikti pervedimus naudojantis elektroninių mokėjimų sistema „Paysera“.

Delfi.lt, 2019 04 18 Skaityti straipsnį...

„Paysera LT“ ruošiasi kraustytis į įsigytą biurų pastatą Karoliniškėse

Tarptautinių mokėjimų platformą valdanti bendrovė „Paysera LT“ įsigijo sostinės Karoliniškių seniūnijoje esantį biurų pastatą „Trapecija“, į kurį planuoja perkelti savo veiklą iš greta esančių nuomojamų patalpų.

Verslo žinios, 2019 04 08 Skaityti straipsnį...

Teismas patenkino „Payseros“ skundą dėl ginčo su Lietuvos banku

Lietuvos banko Priežiūros tarnybos nurodymas dėl mokėjimų sistemos „Paysera“ neteisingai skaičiuojamo nuosavo kapitalo poreikio buvo pripažintas neteisingu, praneša bendrovė.

Delfi.lt, 2019 04 29 Skaityti straipsnį...

Paysera pasidalins pajamomis su tūkstančiais privačių investuotojų

Mokėjimų sistema „Paysera“ ir vertybinių popierių platinimo platforma „Desico“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutartis numato sutelktinio finansavimo projektą: fiziniai asmenis galės įsigyti Payseros vertybinių popierių, kurie bus susieti su įmonės rezultatais ateityje.

The Baltic Times, 2019 04 21 Skaityti straipsnį...

Vytenis Morkūnas. „Darbostogos“, verta ar ne?

Pastaruoju metu vis daugiau įmonių traukia į vadinamas „darbostogas“ (angliškai workation), kurių metu bando suderinti darbą bei poilsį šiltuose kraštuose. Žiūrint iš darbuotojų perspektyvos, tai gali atrodyti kaip puiki motyvacijos priemonė – kas nenorėtų darbą biure bent kelioms savaitėms išmainyti į darbą po palme? Tačiau darbdaviui „darbostogos“ yra kur kas daugiau nei gali atrodyti.

Delfi.lt, 2019 03 08 Skaityti straipsnį...

Paysera pradėjo veiklą Estijoje

Elektroninių mokėjimų sistema „Paysera“ pradeda veiklą Estijoje. Dabar Taline atidarytas klientų aptarnavimo centras, o pavasarį veiklą turėtų pradėti ir pardavimų skyrius.

Delfi.lt, 2019 02 15 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ pajamos augo 39%

Elektroninių mokėjimų bendrovės „Paysera“ pajamos per praėjusius metus augo 39%, iki 10,6 mln. Eur.

Verslo žinios, 2019 01 08 Skaityti straipsnį...

Organizuojate renginį? Štai ką privalote žinoti

Renginio planavimas gali tapti maloniu ir sklandžiu procesu, jei žinosime kelias pagrindines taisykles. Į kokius svarbiausius dalykus pataria atkreipti dėmesį patyrę renginių organizatoriai?

Lrytas.lt, 2018 12 15 Skaityti straipsnį...

Ieškote darbuotojo? Atkreipkite dėmesį, ar sutampa vertybės

Žmonės – efektyviausias įmonės augimo resursas. Todėl viena pagrindinių verslo įkūrėjo – vadovo užduočių ir iššūkių yra sutelkti motyvuotą kolektyvą. Į kokius pagrindinius principus atsižvelgti buriant komandą, bei kokių klaidų vengti, kad darbuotojai būtų lojalūs ir pasiruošę siekti bendrų tikslų?

Lrytas.lt, 2018 12 03 Skaityti straipsnį...

47% pajamas auginusi „Paysera LT“ uždirbo mažiau

Mokėjimų paslaugų UAB „Paysera LT“ praėjusiais metais uždirbo perpus mažiau, nors pajamos didėjo 47%.

Verslo žinios, 2018 05 22 Skaityti straipsnį...

Labiausiai darbe motyvuojantys veiksniai: ir tai nėra atlyginimas

Žmonės – efektyviausias įmonės augimo resursas. Todėl viena pagrindinių verslo įkūrėjo užduočių ir iššūkių yra sutelkti motyvuotą kolektyvą. Į kokius pagrindinius principus atsižvelgti buriant komandą bei kokių klaidų vengti, kad darbuotojai būtų lojalūs ir pasiruošę siekti bendrų tikslų?

Delfi.lt, 2018 12 03 Skaityti straipsnį...

Kaip atskirti, ar el. parduotuvė yra patikima?

Vis labiau intensyvėjant el. prekybai, šiame sektoriuje didėja konkurencija, kuriasi naujos el. parduotuvės. Pokyčiai ne tik formuoja didesnę pasiūlą, bet ir kelia naujus pavojus, rašoma pranešime spaudai. Kaip pirkėjui, pirmą kartą užsukusiam į el. parduotuvę, žinoti, kad joje apsipirkti saugu? Šiame straipsnyje internetinės parduotuvės „Pigu.lt“ ir mokėjimų sistemos „Paysera“ atstovės pateikia naudingų patarimų, kaip saugiai apsipirkti internetu.

Delfi.lt, 2018 05 12 Skaityti straipsnį...

Paysera per šventes netaikys „atostotogų“ pinigų perlaidoms

Per didžiausias metų šventes visi komerciniai bankai ir kredito unijos nevykdys pinigų perlaidų tarp skirtingų kredito institucijų. Tačiau dėl piniginių perlaidų "atostogų" nerimauti turės ne visi - Paysera teigia, kad jos klientai ir per šventes galės pervesti pinigus tarp skirtingų finansinių institucijų.

Kreditai.Info, 2017 12 22 Skaityti straipsnį...

Artėjant „Juodajam penktadieniui”: trys žingsniai, kaip saugiai apsipirkti internetu

Artėjant Kalėdoms dovanų karštinės pradžią skelbia vis labiau Lietuvoje populiarėjantis „Juodojo penktadienio” (ang. Black Friday) išpardavimas, kuris persikėlė ir į elektroninę prekybą. Su lyg kiekvienais metais vis daugiau žmonių gaudo įvairias akcijas internete ir stengiasi pigiau bei greičiau įsigyti kalėdines dovanas.

TV3.lt, 2017 11 22 Skaityti straipsnį...

Tamsioji kriptovaliutų pusė, arba Ką nutyli jos šalininkai

Vis daugiau žmonių Lietuvoje ir pasaulyje patiki kriptovaliutų, tokių kaip „Bitcoin“, „Ethereum“ ateitimi. Žiniasklaidoje dažnai piešiamas teigiamas jų įvaizdis, o straipsniai apie augančias kriptovaliutų kainas, jų panaudojimą norint pritraukti investuotojų kapitalą jau nieko nestebina. Tačiau ar iš tiesų kriptovaliutos yra ateitis, apie kurią svajojame?

Verslo žinios, 2017 10 12 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ padidino įstatinį kapitalą ir ruošiasi tapti banku

Mokėjimo paslaugas teikianti lietuviško kapitalo įmonė „Paysera“ padidino įstatinį kapitalą nuo 431 tūkst. iki 3 mln. Eur ir ruošiasi tapti banku.

15min.lt, 2017 10 03 Skaityti straipsnį...

„Payseros“ pajamos išpampo 52%

Finansines paslaugas teikianti lietuviško kapitalo UAB „Paysera“ per pirmą pusmetį gavo beveik 3,6 mln. Eur pajamų. Tai yra 52% daugiau nei atitinkamu laikotarpiu pernai, kai jų gauta 2,36 mln. Eur.

Verslo žinios, 2017 08 31 Skaityti straipsnį...

Telefono numeris ne tik skambučiams, bet ir pinigų pervedimams

Lietuva žengė dar vieną žingsnį mobiliųjų mokėjimų srityje, sustiprindama savo, kaip finansinių technologijų lyderės, poziciją regione. Nuo šiol norint pervesti ar gauti pinigus nebereikės prisiminti ar ieškoti ilgų sąskaitos numerių, užteks tik telefono numerio. 

Lrytas.lt, 2017 08 03 Skaityti straipsnį...

Bankinės paslaugos telefone kopia į aukštumas

Naujausi tyrimai rodo, kad vis daugiau europiečių atsiskaito išmaniaisiais įrenginiais, o finansinių technologijų kompanijos (Fintech) užima vis didesnę rinkos dalį.

Delfi.lt, 2017 06 20 Skaityti straipsnį...

Paysera Tickets prestižiniuose apdovanojimuose skynė laurus

Prestižiniuose apdovanojimuose „Metų paslauga 2017“ įvertinti ir pagerbti išskirtiniai verslo pasiekimai. Bilietų platinimo sistema Paysera Tickets, pristačiusi savitarnos sistemą buvo pripažinta ir apdovanota kaip geriausias metų prekybos sprendimas.

Elektronika.lt, 2017 05 26 Skaityti straipsnį...

Tyrimas: lietuviams pirkimas internetu tampa kasdienybe

Elektroninė prekyba kasdieniniame gyvenime užima vis didesnį vaidmenį ir tai patvirtina naujausi „2017 Masterindex“ tyrimo duomenys.

LRT.lt, 2017 04 25 Skaityti straipsnį...

Lietuviai pagal kasdienį apsipirkimą internetu lenkia latvius ir estus

Elektroninė prekyba kasdieniniame gyvenime užima vis didesnį vaidmenį: tai rodo naujausi „2017 Masterindex“ tyrimo duomenys bei mokėjimų įstaigos „Paysera“ turima įmokų surinkimo statistika.

Delfi.lt, 2017 04 25 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ atsidūrė tarp Lietuvos banko patikimųjų

Bankų teikiamoms „Bank link“ paslaugoms, kurios šiuo metu dažniausiai naudojamos atsiskaitant už prekes e. parduotuvėse, atsiranda daugiau alternatyvų. Lietuvos bankas įmonei „Paysera“ suteikė patvirtinimą, kad ji gali teikti Mokėjimo inicijavimo paslaugą (MIP) ir atitinka gerosios praktikos principus.

Verslo žinios, 2017 04 25 Skaityti straipsnį...

„Paysera Tickets“ pristatė bilietų platinimo savitarnos svetainę

Bilietų platinimo sistema „Paysera Tickets“ pristatė naują galimybę renginių organizatoriams. Sukurta savitarnos svetainė, leidžianti savarankiškai kurti ir valdyti renginį internetu.

Lrytas.lt, 2017 04 19 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ veiklos pelną augino iki 461.000 Eur

Finansinių technologijų UAB „Paysera“ praėjusiais metais uždirbo 461.000 Eur veiklos pelno. Palyginti, 2015 m. jis siekė 69.000 Eur.

Verslo žinios, 2017 04 10 Skaityti straipsnį...

Ar „Fintech“ kompanijos sukels bankinių paslaugų revoliuciją?

Augant konkurencijai mokėjimų rinkoje vis didesnę dalį rinkos užima „Fintech“ kompanijos. Tačiau panašu, kad bankams kyla konkurencija ne tik mokėjimų bet ir paskolų rinkose.

Elektronika.lt, 2017 02 15 Skaityti straipsnį...

Paysera pristatė naujovę išsigryninant pinigus

Mokėjimų sistema Paysera nusprendė išplėsti pinigų išgryninimo tinklą. Pasak įmonės, tai padaryta matant vis dar didelį Lietuvos gyventojų poreikį gryniesiems pinigams.

TV3.lt, 2017 02 07 Skaityti straipsnį...

„Pigu.lt“ ir „Paysera“ tapo partneriais

Didžiausia elektroninės prekybos parduotuvė Lietuvoje „Pigu.lt“ išplėtė atsiskaitymo galimybes – įdiegė greitai populiarėjantį mokėjimo būdą „Paysera”, rašoma pranešime spaudai.

Alfa.lt, 2017 01 12 Skaityti straipsnį...

VŽ lygina bankinių paslaugų krepšelių kainas

Nuo vasario 1-osios visi bankai už fiksuotą mėnesio mokestį privalės pasiūlyti bazinių paslaugų krepšelį. Šis, Lietuvos banko (LB) nurodymu, neturėtų kainuoti daugiau nei 1,5 Eur. Tačiau atsirado ir bankų, kurie reguliuotojo pageidaujamą sumą rėžia per pusę ar daugiau. Yra ir tokių, kurie iš pradžių pasiūlė brangesnius planus, o nuo vasario 1-osios žada kainą mažinti.

Verslo žinios, 2016 12 25 Skaityti straipsnį...

Ką reikia žinoti perkant Kalėdines dovanas internetu?

Taupydami laiką ir pinigus vis daugiau žmonių prieš Kalėdas renkasi dovanas pirkti internetu, tačiau kartais gautos prekės gali nuvilti ir neatrodyti taip, kaip tikėtasi. Norint apsisaugoti, reikia ne tik žinoti saugaus pirkimo internetu principus, bet ir bent šiek tiek žinoti savo teises.

Lrytas.lt, 2016 12 13 Skaityti straipsnį...
 

Kaip per dieną atidaryti elektroninę parduotuvę?

Atidaryti elektroninę parduotuvę tampa vis paprasčiau: nebereikia ilgų ir sudėtingų procesų, samdyti brangiai kainuojančių programuotojų ar derėtis su bankais dėl apmokėjimo būdų. Visa tai galima atlikti vos per dieną.

Delfi.lt, 2016 11 23 Skaityti straipsnį...

Finansinis raštingumas vis dar žemas

Statistikos duomenimis, tik 4 iš 10 lietuvių yra finansiškai raštingi ir gali priimti finansiškai teisingus sprendimus. Tuo tarpu likę 6 gyventojai su savo finansai sunkiai susitvarko.

LŽ, 2016 11 10 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ pelną augino 7 kartus, ruošiasi biuro statyboms

Elektroninių pinigų UAB „Paysera LT“ per devynis šių metų mėnesius veiklos pelno uždirbo 7 kartus daugiau nei per visus praėjusius metus.

Verslo žinios, 2016 10 27 Skaityti straipsnį...

Kiek iš tiesų kainuoja bankinės paslaugos?

Lietuvių jau nestebina nuolatos augantis komercinių bankų apetitas, tačiau nedaugelis jų žino, kiek vienos ar kitos paslaugos iš tiesų kainuoja bankams, kiek jos kainuoja kitur, o galbūt jos išvis nekainuoja.

15min.lt, 2016 09 27 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ tyrimas atskleidė didelio masto aferą

Finansų bendrovė „Paysera“ neseniai uždarė dviejų finansinių piramidžių ir iš to pasipelnyti ketinusių įkūrėjų sąskaitas. Įmonė tokį sprendimą priėmė atlikusi išsamų tyrimą po to, kai įtarimą sukėlė greitai ir smarkiai išaugęs naujų klientų iš užsienio registravimasis sistemoje. 
15min.lt, 2016 09 06 Skaityti straipsnį...

Bilietų platinimo naujokė jau atsiriekė dalį rinkos

Daugiau nei pusę metų veikianti bilietų platinimo platforma „Paysera Tickets“ jau spėjo perimti dalį populiarių vasaros festivalių iš rinkos senbuvių. 
Kauno diena, 2016 08 22 Skaityti straipsnį...

Naudingos pamokos: kaip saugiai apsipirkti internetu?

Internetinei prekybai populiarėjant vis didesnis dėmesys skiriamas saugiam atsiskaitymui užtikrinti. Elektroninių pinigų įstaiga „Paysera“ pataria, kaip saugiai apsipirkti internetu ne tik tiems, kurie neseniai atrado elektroninę prekybą, bet ir tiems kas pirko ir anksčiau, tačiau nesusimąstė apie saugumą internete. 

Lrytas.lt, 2016 08 16 Skaityti straipsnį...

5 patarimai, kaip saugiai apsipirkti internetu

Internetinei prekybai populiarėjant vis didesnis dėmesys skiriamas saugiam atsiskaitymui užtikrinti. Elektroninių pinigų įstaiga Paysera pataria, kaip saugiai apsipirkti internetu ne tik tiems, kurie neseniai atrado elektroninę prekybą, bet ir tiems kas pirko ir anksčiau, tačiau nesusimąstė apie saugumą internete. 

TV3.lt, 2016 08 15 Skaityti straipsnį...

Žaidimų gigantas pasirinko lietuvius

Viena iš didžiausių kompiuterinių žaidimų kompanijų „Wargaming“ pradėjo dirbti su tarptautine mokėjimų sistema „Paysera“. Daugiau nei 590 mln. JAV dolerių pajamų per metus gaunanti Baltarusijos kompanija pasirinko „Paysera“, kaip mokėjimų partnerį Baltijos šalims.

Delfi.lt, 2016 07 11 Skaityti straipsnį...

Naujos kartos plovyklos: atsiskaitymui nereikia nei grynųjų, nei kortelės

Pirmą kartą Lietuvoje už automobilio plovimą nebereikia krapštyti grynųjų pinigų ar traukti banko kortelių. Kaune įsikūrusi bekontaktė savitarnos plovykla „CWTech“, ne tik leidžia švariai nuplauti automobilį jo nepaliečiant, bet ir atsiskaityti išmaniuoju telefonu. 

Elektronika.lt, 2016 06 28 Skaityti straipsnį...

Lietuvos e. parduotuvės ieško sprendimų plėtrai užsienyje

Vis daugiau Lietuvos elektroninės komercijos verslų plečia veiklos geografiją ir sava rinka įvardina ne tik Lietuvą, bet ir užsienio šalis. Vis dėlto toks stiprus rinkos augimas nėra lengvas iššūkis su mažesne nei 3 milijonų vartotojų auditorija įpratusioms dirbti e. parduotuvėms. Kylančius uždavinius plečiant veiklą už Lietuvos ribų šiandien seminare „Sėkminga e. komercijos plėtra į užsienio rinkas“ aptarė šalies e. komercijos rinkos žaidėjai. 

Lrytas.lt, 2016 05 26 Skaityti straipsnį...

Kaune telefono programėle galima mokėti už faktiškai prastovėtą laiką

Kauno miesto centre ir kitose vietine rinkliava apmokestintose vietose savo automobilius statantys kauniečiai ir miesto svečiai jau gali atsiskaityti išmaniųjų telefonų programėle, kuria mokama už faktiškai prastovėtą laiką. 

Delfi.lt, 2016 05 05 Skaityti straipsnį...

Lietuva, Latvija Estija – viena ar trys skirtingos rinkos?

Ką visi, norintys elektroniniu būdu prekiauti Baltijos šalių rinkose, turėtų žinoti ir kaip tam pasiruošti? Šiuo straipsniu bandysime supažindinti su esminiais Baltijos šalių rinkų skirtumais, o galiausiai pateiksime sąrašą darbų, kuriuos turite atlikti, prieš pradėdami prekiauti. 

15min.lt, 2016 04 20 Skaityti straipsnį...

„Paysera” plėtra Latvijoje - 300 taškų, kur bus galima įnešti grynuosius pinigus

Visoje Latvijoje veikiantis „Runpay“ terminalų tinklas pradėjo teikti naują paslaugą – šiuose terminaluose jau galima pasipildyti tarptautinės mokėjimų sistemos „Paysera“ sąskaitą. 

Bankai.lt, 2016 01 19 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ permainos: mokėjimai primins atsiskaitymus per bankus

Elektroninių mokėjimų sistema „Paysera“ lipa ant kulnų bankams – nuo antradienio jos klientai turi galimybę naudotis IBAN tipo sąskaitomis. Tai padarė mokėjimus per šią sistemą tokius pat įprastus kaip per bankus, rašoma įmonės pranešime spaudai. 

15min.lt, 2015 11 10 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ gavo IBAN, „MisterTango“ irgi nori

Elektroninių mokėjimų sistemai „Paysera“ buvo suteiktos privalomas tarptautinis banko sąskaitos numerio standartas (IBAN). Tokio siekia ir mokėjimo inicijavimo paslaugas teikianti „MisterTango“.

Verslo žinios, 2016 03 22 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ metė iššūkį bilietų platinimo rinkos senbuviams

Pripažįstama, kad 4 žaidėjams ji ankštoka, bet EVP sako, kad brangiausią naujos veiklos elementą - atsiskaitymų sistemą- įmonė jau turėjo, tad paraginta klientų, nusprendė pabandyti. 

Verslo žinios, 2015 12 28 Skaityti straipsnį...

Išrinkti geriausios el. paslaugos rinkimų nugalėtojai

„Geriausios elektroninės paslaugos“ konkurse Paysera tapo nugalėtoja. Konkurse dalyvavo daugiau kaip 80 paslaugų, kurios ne tik palengvina kasdienybę, bet padeda sutaupyti ir laiko, ir pinigų. 

Delfi.lt, 2015 11 23 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ siūlo nemokamus pervedimus

Paysera visiems privatiems klientams pasiūlė pervedimus eurais atlikti nemokamai. „Tikimės ateityje priartėti prie Skandinavijos elektroninių mokėjimų statistikos, kur 90% atsiskaitymų vyksta elektroniniu būdu.“ 

Verslo žinios, 2015 11 12 Skaityti straipsnį...

Atsiskaitant už paslaugas, pakaks išmaniojo telefono su internetu

Nuskaitydami QR kodus galėsime atsiskaityti už komunalines ir kitas paslaugas: internetą, telefoną, draudimą... Šis mokėjimo būdas bus ne tik nemokamas, bet ir labai greitas bei patogus – kad apmokėtum sąskaitą nereikės nei grynųjų, nei kortelių, nei kompiuterio. 

15min.lt, 2015 11 10 Skaityti straipsnį...

Gilyn į bankų daržą: „Paysera“ išleidžia atsiskaitymo korteles

Paysera klientai nuo šiol gali užsisakyti VISA korteles. „Tai natūralus žingsnis, nes atsiskaityti telefonu visur dar nepavyksta, o vartotojams to reikia. Tokios idėjos įgyvendinimas iš bendrovės pareikalavo apie 70.000 Eur investicijų.“ 

Verslo žinios, 2015 11 04 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ stoja prieš bankus: siūlys savo mokėjimo kortelę

„Bankai turėtų užsiimti skolinimo verslu, rizikos vertinimo, o informacijos mainais, pinigų pervedimai būtent ir yra informacijos mainai, turėtų būti vykdomi kitų rinkos žaidėjos. Tai, manau, šioje vietoje bankams konkurenciją tikrai sudarysime“. 

Delfi.lt, 2015 11 04 Skaityti straipsnį...

Parkavimas ir kelių mokesčiai – su šiuolaikiškomis mokėjimo priemonėmis

„Paysera“ kartu su parkavimo sistemas diegiančia įmone „Softra“, patobulino šį sprendimą ir pasiūlė vairuotojams susimokėti už stovėjimą net neišlipant iš automobilio.“ 

15min.lt, 2015 11 02 Skaityti straipsnį...

Viena kortelė – daug skirtingų funkcijų. Kada tokia veiks Vilniuje?

„Paysera” yra paruošusi mokėjimo sprendimus tokiai kortelei. Planuota, jog Vilniečio ar kita kortelė taptų atsiskaitymo įrankiu mokyklų valgyklose. Mokiniams nebereikėtų nešiotis grynųjų pinigų. Tėvams tereikėtų tam tikra suma papildyti savo vaiko kortelę ir šis galėtų paprastai, naudojantis NFC (Near Field Communication) technologija, atsiskaityti vos priglaudęs tą kortelę prie specialaus skaitytuvo“. 

15min.lt, 2015 10 26 Skaityti straipsnį...

Pamirškite slaptažodžius. „Selfiai“, širdies ritmas, šypsenėlės ir kitos asmens atpažinimo naujovės

„Dėl paprasto naudojimosi išmaniaisiais telefonais, vis daugiau finansų rinkos dalyvių žengia į šią sritį. Paysera jau seniai savo klientams siūlo paprastus ir greitus atsiskaitymus mobiliuoju telefonu – skenuojant QR kodą ar tiesiog nurodant gavėjo el. paštą ar telefono numerį.“ 

15min.lt, 2015 10 19 Skaityti straipsnį...

Kaip veikia partnerystės (affiliate) programos ir kiek jose galima uždirbti?

„Lietuvoje aktyvūs internautai jau seniai žino apie rekomendacijų programas ir neretai panašiais pagrindais darbuojasi bendradarbiaudami su įvairiomis užsienio bendrovėmis. Paysera, savo pagalbininkams pasiruošusi sumokėti 10 proc. nuo atvestų aktyvių klientų sugeneruoto pelno.“ 

15min.lt, 2015 10 13 Skaityti straipsnį...

Valiutų rinka. Lietuvos ir užsienio įdomybės

Lyginant su komerciniais bankais, veikiančiais Lietuvoje, valiutą palankiausiu kursu internetu konvertuoja tarptautinė mokėjimų sistema „Paysera“. Valiuta čia keičiama klientų sąskaitose, o ne grynaisiais. Kadangi valiutos konvertavimas vyksta elektroniniu būdu sąskaitos viduje, valiutos keitimą galima atlikti be jokių švenčių ar išeiginių 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. 

15min.lt, 2015 10 05 Skaityti straipsnį...

„Paysera“ išplėtė paslaugų tinklą Latvijoje

„Paysera klientai nuo šiol galės įnešti į savo sąskaitą arba išgryninti grynuosius septyniuose „Paysera“ partnerio Latvijoje „Money Express“ skyriuose, veikiančiuose Rygoje.“ 

Verslo žinios, 2015 09 28 Skaityti straipsnį...

Kaip atsiskaityti už prekes ir paslaugas pigiau bei paprasčiau?

Verslininkai, atliekantys daug apmokėjimų, pavedimų bei gaunantys įplaukų iš daugybės skirtingų užsakovų, skundžiasi nepatogiais ir brangiais bankiniais pavedimais. Paysera siūlo alternatyvą banko paslaugoms. 

Delfi.lt, 2015 09 28 Skaityti straipsnį...

Alternatyva tradiciniams kreditams – tarpusavio skolinimas

Pasaulyje vis dažniau naudojamas tarpusavio skolinimas (peer to peer), kai suvedami norintys pasiskolinti ir galintys suteikti paskolą. Lietuvoje jau taip pat veikia toks skolinimosi ir investavimo būdas. „Savy“ ir „FinBee“ bendradrabiaujant su Paysera užtikrina greitą pinigų pervedimą skolintis norinčiam asmeniui. 

15min.lt, 2015 09 25 Skaityti straipsnį...

Atsiskaitymai SMS žinutėmis. Lietuvos ir pasaulio tendencijos

SMS mokėjimai supaprastina ir palengvina atsiskaitymo procesą – pirkėjui nereikia galvoti apie elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus ir ilgą mokėjimo procedūrą, pildant informacinius laukelius. Mokėjimas SMS žinutėmis – itin paprastas naudojantis Paysera įmokų surinkimo paslauga. 

15min.lt, 2015 09 07 Skaityti straipsnį...

Bilietų platinimo iššūkiai ir naujos galimybės

Paysera pasiūlė modernią sistemą ir mobiliąją programą bilietų tikrinimui ir apskaitai Paysera Tickets. Ši sistema leidžia ne tik įsigytus bilietus į renginį turėti tiesiog mobiliajame telefone, bet ir bilietų tikrinimą atlikti paprastu telefonu. Renginių organizatoriai, pasirinkę Paysera Tickets sutaupo ženklias sumas, mokamas bilietų platintojams. 

15min.lt, 2015 08 31 Skaityti straipsnį...

Mokėjimų būdų įvairovė ir teisingas jų pasirinkimas

„Atsiskaitant Bank link tipo pervedimu, šis klientui dažniausiai kainuoja apie 0,23 euro. Tuo metu atiskaitantys per „Paysera“ už analogišką paslaugą ne tik nemoka, bet dažniausiai ir atgauna iki 1 proc. nuo pirkinio sumos, kaip automatinę pardavėjo nuolaidą, suteikiamą „Paysera“ sistemos. Pardavėjui tai taip pat kainuoja pigiau nei standartiniai 2 ar 3 proc. mokesčių, mokamų bankui.“ 

15min.lt, 2015 08 24 Skaityti straipsnį...

Kaip atsidaryti elektroninę parduotuvę per 10 minučių?

Susikurti elektroninę parduotuvę galima vos per 10 min. Naudojantis populiariausiomis turinio valdymo sistemomis, rinkti įmokas už prekes galima susiintegravus Paysera įskiepį. Kiekvienas pardavėjas ras jam priimtiniausius įmokų surinkimo būdus. 

15min.lt, 2015 08 17 Skaityti straipsnį...

Kaip iš tikrųjų vyksta finansinių įstaigų priežiūra? (tikrinamojo akimis)

Lietuvos bankas atlieka visų Lietuvoje veikiančių finansinių įstaigų priežiūrą. Tik nedaugelis žino, kaip vyksta patikrinimas ir kaip jam ruošiamasi. Paysera dalinasi įspūdžiais. 

15min.lt, 2015 08 10 Skaityti straipsnį...

Kas yra SEPA, IBAN, SWIFT ir ką kiekvienam iš mūsų verta apie juos žinoti?

Nuo 2016 m. Lietuva prisijungia prie SEPA sistemos, standartizuojančios elektroninius mokėjimus Europos Sąjungoje. Prisijungus prie SEPA, keisis ir Paysera sąskaitos numeris, bus pereinama prie IBAN tipo sąskaitos. 

15min.lt, 2015 08 03 Skaityti straipsnį...

Pinigų ir finansinių operacijų evoliucija. Elektroniniai pinigai

Pasyera – pirmoji elektroninių pinigų įstaiga Lietuvoje. Nuo ko viskas prasidėjo ir kaip vystėsi finansų ekosistema – skaitykite straipsnyje. 

15min.lt, 2015 07 27 Skaityti straipsnį...

Per „Paysera“ – daugiausia skirtingų operacijų užsienio valiuta Lietuvoje

Naudojantis tarptautinės mokėjimų sistemos Paysera paslaugomis, pinigines operacijas atlikti galima daugiau kaip skirtingų 30 valiutų į visas pasaulio šalis. Nuolat besiplečiantis partnerių skaičius leidžia konkuruoti su komerciniais bankais valiutų keitimo ar tarptautinių pervedimų rinkoje. 

15min.lt, 2015 05 28 Skaityti straipsnį...

„Login 2015“: išdalinti Lietuvos interneto apdovanojimai

Didžiausioje Baltijos šalyse progreso konferencijoje LOGIN, nominacijoje „E-paslaugos ar produkto tinklalapis“ įvertinta elektroninių atsiskaitymų sistema Paysera. 

Delfi.lt, 2015 05 09 Skaityti straipsnį...

Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese – ir lietuviai

Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese („Mobile World Congress“) kelintus metus iš eilės dalyvaujanti Paysera ne tik susitinka su esamais partneriaisi ir klientais, ieško naujų, bet ir išbando naujausius mobiliuosius telefonus naudodamiesi Paysera mobiliąja pinigine. 

TV3.lt, 2015 03 03 Skaityti straipsnį...