Mobili elektroninė piniginė

Nuo šiol nebereikia nešiotis su savim grynųjų ar kortelių. Perveskite pinigus saugiau ir paprasčiau su Paysera mobiliąja programėle. Apmokėkite sąskaitą kavinėje, įsigykite pirkinį mugėje arba grąžinkite skolą draugui.

Bankiniai pervedimai telefone

Norint atlikti pervedimą į banką, nebereikia jungtis prie elektroninės bankininkystės ar kitų sudėtingų sistemų. Tai atlikti greitai ir nemokamai galite su Paysera programėle, nes privatiems klientams visi pervedimai į SEPA šalis eurais visiškai nieko nekainuoja.*

Saugiau nei su kortele

Programėlėje užtikrinamas aukščiausio lygio saugumas. Siunčiami ir gaunami duomenys yra šifruojami, didelės vertės vidinius pervedimus galite apsaugoti papildomu slaptažodžiu, o programėlė atsidarys tik patvirtinus tapatybę PIN kodu arba piršto antspaudu.

Pervedimai draugams akimirksniu

Pervedimai tarp Paysera naudotojų nieko nekainuoja, o pinigai gavėją pasiekia iš karto. Tai itin paprastas būdas pervesti pinigus draugams ar artimiesiems, nes programėlė susieta su jūsų telefono adresų knygele, tad pakanka pasirinkti kontaktą. Kitas būdas – tiesiog įvesti el. pašto adresą ar mobilaus telefono numerį ir patvirtinti pervedimą.

Patogus sąskaitos papildymas

Susiekite programėlę su mokėjimų kortele ir jums nebereikės rūpintis sąskaitos papildymu ar nešiotis su savimi kortelę. Papildyti sąskaitą galima ir grynaisiais specialiose vietose, kurios pažymėtos mokėjimo vietų žemėlapyje.

Pervedimai naujam adresatui

Pervesti pinigus galite ir bet kokiam kitam adresatui, kuris net nėra Paysera naudotojas. Pinigų gavėjas gaus pranešimą el. paštu arba telefonu, o pervesta suma atsidurs jo sąskaitoje iš karto po sąskaitos atidarymo.

Atsiskaitymas QR kodu

Su programėle atsiskaityti yra itin paprasta. Nuskenuokite unikalų QR kodą, kurį rasite kavinėje arba prekybos vietoje ir patvirtinkite mokamą sumą. Jokių popierinių čekių ir nereikia laukti sąskaitos ar grąžos.


* Įsidiegus programėlę, prisijunkite su jau turimais duomenimis, kuriuos naudojate jungiantis per www.paysera.lt. Jeigu Paysera sąskaitos dar neturite - lengvai ją atsidarykite su programėle. Jums automatiškai bus taikomi sąskaitos limitai, kuriuos vėliau galėsite padidinti prisijungę prie Paysera elektroninių mokėjimų sistemos.