Patikimumo ženklas

#

Taip atrodo patikimumo ženklas.

Kas yra patikimumo ženklas?

Tai saugaus apmokėjimo garantas. Paysera sukūrė jį tam, kad vartotojai galėtų būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.

Nauda pardavėjui

Paysera patikimumo ženklo atvaizdavimas svetainėje vartotojams įrodo, kad pardavėjo projektas yra patikrintas Paysera administratorių ir svetainės savininkai yra žinomi bei su jais galima susisiekti.

Mokėtojai žinos, kad jūsų svetainė yra patikima ir joje galima rasti priimtiną atsiskaitymo būdą.

Taipogi, naudotojai žinos, kad www.paysera.lt galima gauti informaciją apie partnerio aptarnaujamas parduotuves. Užvedus pelę ant šio ženklo, lankytojas pamatys pagrindinę pardavėjo projekto kontaktinę informaciją, o nuspaudęs ženklą, pateks į Paysera sistemoje partneriui – mūsų klientui – skirtą puslapį, kuriame mokėtojams atvaizduojama svarbi pardavėjų projektų informacija.

Kadangi dauguma bankų ir mokėjimo sistemų, kurios yra prijungtos prie Paysera sistemos, savo logotipų vaizdavimui reikalauja raštiško sutikimo, įdėtas Paysera patikimumo ženklas informuos mokėtoją apie galimybę atsiskaityti per visų Lietuvoje veikiančių bankų sistemas be bankų logotipų įdėjimo į svetainę. Taip sutaupoma ne tik vieta, kuri anksčiau buvo skiriama bankų logotipams, bet ir išvengiama logotipų dėjimo leidimų derinimo darbo ar pasikeitusio banko logotipo keitimo (per pastaruosius 4 metus pakito mažiausiai 4 bankų logotipai).

Kaip įdėti patikimumo ženklą

Norėdami savo svetainėje įdėti patikimumo ženklą, prisijunkite prie www.paysera.lt, nuspauskite meniu punktą „Projektai ir veiklos", pasirinkite „Mano projektai" ir prie projekto pasirinkite „Bendri projekto nustatymai". Ten rasite unikalų programinį kodą, kurį reikia nukopijuoti ir įkelti į savo internetinės svetainės „index" (pagrindinį) failą.