Opłaty za księgowanie środków

Opłata za doładowanie konta Paysera kartą (przez Ecommpay) wynosi 1 % od kwoty doładowania.

Opłata za doładowanie konta Paysera kartą Mastercard lub Maestro (przez Quipu) wynosi 2,9% od kwoty doładowania, ale nie mniej niż 0,25 EUR.

Uzupełnianie środków na rachunku Paysera jest bezpłatne, oprócz przypadków, gdy płatność przychodząca jest wykonywana w systemie TARGET2. W takiej sytuacji obowiązują opłaty za zaksięgowanie wpływających środków: do kwoty 9 999,99 EUR3,00 EUR, od 10 000 EUR4 EUR

Ponadto, czasami bank nadawcy pobiera dodatkową opłatę za księgowanie środków. Jako że zależy ona od kraju, waluty zasilenia i banku nadawcy, opłatę za księgowanie środków możesz dowiedzieć się tylko poprzez generowanie instrukcji przelewu.

Aby zobaczyć jaka opłata za księgowanie środków będzie pobrania z Ciebie, zaloguj się do swojego konta Paysera i w lewym menu wybierz 3. Zasilenie konta (1). W nowym oknie wybierz kraj (2), walutę (3) i kliknij na Aktualizuj instrukcję (4).

#

System pokaże Ci spis banków, poprzez które możesz zasilić swój rachunek Paysera. Gdy wybierzesz bank (1) i w polu pod listą banków wpiszesz kwotę zasilenia, zobaczysz prowizję (2) za księgowanie środków.

#