Raha krediteerimise tasud

Teenustasu Paysera konto täiendamise eest kaardiga (Ecommpay kaudu) on 1% täiendamise summast.

Teenustasu Paysera konto täiendamise eest MasterCardi või Maestro kaardiga (Quipu kaudu) on 2,9 % täiendamise summast, aga mitte vähem kui 0,25 EUR.

Paysera kontode täiendamise eest ei võeta tasu, välja arvatud juhul, kui sissetulev makse on tehtud TARGET2 süsteemi kaudu. Sel juhul rakendatakse krediteerimis tasu: summadele kuni 9,999.99 EUR, on teenustasu 3.00 EUR, summadele 10,000 EUR või rohkem, on teenustasu 4.00 EUR.

Peale selle, võib saatja pank mõnikord võtta ülekande tegemise eest teenustasu. Kuna teenustasu oleneb paljudest teguritest, näiteks riigist, valuutast ja saatja pangast, siis saate selle suuruse teada maksejuhiseid genereerdes.

Et saada teada, kui suurt teenustasu teilt võetakse, logige sisse oma Paysera kontole ja valige vasakult menüüst Lisa raha (1). Valige uues aknas riik (2) ja ülekande valuuta (3) ning klõpsake valikul Uuenda juhised (4).

#

Süsteem kuvab teile nimekirja pankadest, mille kaudu saate oma Paysera kontole raha kanda. Kui olete sobiva panga (1) valinud ja ülekande summa nimekirja all olevale väljale sisestanud, kuvab süsteem teenustasu (2) raha krediteerimise eest.

#