Privalumai ir galimybėsKaip veikia MIP

Renkant įmokas naudojantis mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP), klientas nėra tiesiogiai nukreipiamas į savo banko el. bankininkystės sistemą. Kadangi prisijungimas vyksta ne tiesiogiai, o per Paysera, bankas jį traktuoja kaip paprastą žmogaus prisijungimą ir pervedimą, dėl to bankas papildomai neapmokestina pardavėjo.

Mažesnė kaina

Dauguma Lietuvoje veikiančių bankų įmokų surinkimui vidutiniškai taiko 2-3 proc. mokestį. Tuo tarpu įmokas renkant naudojantis mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP), mokestis sumažėja kone tris kartus.  

Saugumas

Rinkti įmokas per MIP yra taip pat saugu, kaip per BankLink. Tai užtikrina griežtai reglamentuota Paysera veikla, patvirtinta Lietuvos banko suteikta licencija. Visi klientų prisijungimo duomenys priimami ir perduodami bankui yra koduojami SSL sertifikatu, todėl nėra lengvai nuskaitomi, kaupiami ar saugomi sistemoje.

Reglamentavimas

MIP yra licencijuojama finansinė paslauga, reglamentuota Europos Sąjungos mokėjimo paslaugų PSD2 direktyvoje ir Lietuvos Respublikos Mokėjimų įstatyme. Paysera turi Lietuvos banko išduotą Elektroninių pinigų įstaigos licenciją, kuri suteikia teisę teikti MIP bei SIP paslaugas (sąskaitos informavimo paslauga, būtina nuo 2019 m. rugsėjo).

Informavimas realiu laiku

Naudojantis tiek BankLink, tiek ir MIP įmokos yra renkamos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, o pardavėjas apie sėkmingai gautą mokėjimą informuojamas akimirksniu.
 

Pajamos vienoje sąskaitoje

Paprasta stebėti ir tvarkyti įmokas, nes nebereikia turėti atskirų sąskaitų skirtinguose bankuose. Įmokos renkamos vienoje Paysera sąskaitoje, todėl peržiūrėti išsamią statistiką ir ataskaitas yra dar paprasčiau.

Patogus administravimas

Paprasta administruoti vieną arba kelis įmokų surinkimo projektus, nes paskyra pasiekiama bet kuriuo paros metu ir iš bet kurios vietos, prisijungus prie Paysera elektroninių mokėjimų sistemos.

Klientų identifikacija

Klientus galima identifikuoti patogiau, naudojantis papildoma MIP paslauga, kuri suteikia galimybę pervedimo metu paprašyti kliento asmens kodo iš banko ir perduoti jį lėšų gavėjui. Nesutikus perduoti asmens kodo, klientas negalės užbaigti operacijos.

Nuo ko pradėti?#
Registruokitės Paysera sistemoje.
#
Atlikite identifikaciją.
#
Susikurkite įmokų surinkimo projektą ir pasirinkite MIP būdą.