Mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP)

Mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP) – tai atvirąja bankininkyste pagrįstas atsiskaitymo internetu būdas, kai pirkėjas pasirenka savo banką ir dažnai net nepalikdamas apmokėjimo lango patvirtina mokėjimą už prekes ar paslaugas. Tai kelis kartus pigesnė „Bank link“ alternatyva.

Kaip pradėti?
#

9 000+ e.parduotuvių naudoja MIP

#
Patikima
Atsiskaitymo langas jau pažįstamas klientams ir pardavėjams.

Mokėjimo inicijavimo paslauga yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos Banko.

Tiek MIP paslaugą teikianti Paysera, tiek bankai užtikrina kliento duomenų ir lėšų saugumą.

Klientų aptarnavimas – kiekvieną dieną.
#
Prieinama
MIP įkainiai – daug žemesni nei „Bank link“, kuris taip pat yra vis dar naudojamas įmokų surinkimo būdas e.parduotuvėse.

Galimybė suteikti iki 1 proc. grąžą klientams, atsiskaitantiems per Paysera
#
Universalu
Papildomos paslaugos – dar lankstesniam įmokų surinkimui: pasikartojantys mokėjimai, iframe kortelėms ir bankams, itin paprasta integracija Shopify platformoje ir t.t.

Galimybė patikrinti mokėjimą pagal išrašą.
#
Patogu
Paslaugos užsakymas, valdymas internetu.

Mokėjimų matymas realiu laiku, vienoje vietoje – Paysera sąskaitoje.

Atsiskaitymas klientams patogiais būdais (kortelėmis ir per pagrindinius šalies bankus: Swedbank, SEB, Luminor, Medicinos bankas, Šiaulių bankas, Citadele, Revolut ir t.t.).

Kaip atrodo atsiskaitymas per MIP?

Atsiskaitymo žingsnių kiekis gali kisti, priklausomai nuo pasirinkto banko.
#

Banko pasirinkimas.

Norėdamas atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje, pirkėjas pasirenka banką, per kurį nori atlikti mokėjimą.

#

Prisijungimas prie banko.

Pirkėjas suveda savo prisijungimo duomenis ir, jei prašoma, sutinka, kad mokėjimą apdorotų Paysera.

#

Mokėjimo patvirtinimas.

Pirkėjas patvirtina mokėjimą ir yra grąžinamas į e.parduotuvę.

#

Kaip pradėti naudotis mokėjimo inicijavimo paslauga?

Tam, kad pradėtumėte naudotis visais MIP teikiamais privalumais, turite atsidaryti Paysera sąskaitą ir pradėti rinkti įmokas per Paysera.

Jei įmokas per Paysera jau renkate, bet norite pereiti prie populiarios ir sutaupyti padėsiančios mokėjimo inicijavimo paslaugos – pasirinkite tai savo įmokų surinkimo projekto nustatymuose.

Prisijunkite prie bank.paysera.com > Projektai ir veiklos > Mano projektai > Projekto nustatymai > Įmokų surinkimo paslaugos nustatymai.

Kur veikia MIP?

Renkant įmokas per Paysera – mokėjimus galėsite priimti iš klientų visame pasaulyje. Šis įmokų surinkimo būdas gali būti naudojamas prekybininkų įvairiose šalyse, kadangi Paysera yra atlikusi integracijas su beveik 100 skirtingų bankų ir mokėjimo įstaigų.
Veikia
Dalinai

Dažniausiai užduodami klausimai

Jei pradedate rinkti įmokas per Paysera, mokėjimų apdorojimas per MIP jums bus įjungtas automatiškai.

Jei jau renkate įmokas per Paysera Checkout, bet iki šiol MIP nesinaudojote – prisijunkite prie savo Paysera paskyros bank.paysera.com > Projektai ir veiklos > Mano projektai > Projekto nustatymai > Įmokų surinkimo paslaugos nustatymai.

Ties Mokėjimo būdai, kuriuos norite priimti pasirinkite norimą šalį. Pamatysite bankus ir galimus pinigų surinkimo būdus. Prie norimo banko pasirinkite Naudoti mokėjimo inicijavimo paslaugą. Išsaugokite pakeitimus.

Paysera mokėjimo inicijavimo paslauga – tai kur kas pigesnė Bank Link alternatyva. Žiūrėti MIP įkainius.

Turite klausimų ar norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su pardavimų skyriumi

Paysera MIP įgalina rinkti įmokas per beveik 100 bankų ir mokėjimo įstaigų įvairiose šalyse. Visus atsiskaitymo būdus pamatysite pasirinkę norimą šalį.

Lietuvoje, atsiskaitymai galimi per visus pagrindinius bankus ir mokėjimo įstaigas: Paysera, Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Revolut, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, LKU. Atsiskaitymai galimi ir mokėjimo kortelėmis.

Tiek Bank Link, tiek Paysera MIP – įgalina elektroninę parduotuvę (ar jos neturintį, bet įmokas renkantį asmenį) priimti mokėjimus, per įvairius bankus. Vis dėlto, dėl MIP teikiamų privalumų, vis daugiau elektroninių parduotuvių įmokas surenka naudodamiesi būtent šia paslauga.

Bank Link * Paysera MIP *
2 apmokėjimo žingsniai 2 (3) apmokėjimo žingsniai
Pirkėjas nukeliamas į banko puslapį patvirtinti mokėjimo. Pirkėjas gali būti arba nukeliamas į banko puslapį patvirtinti mokėjimo, arba likti apmokėjimo lange ir duomenis suvesti jame.

Tai gali pasirinkti pardavėjas.
Apmokėjimas brangesnis, nes taikomas banko pasirinktas mokestis. Apmokėjimas pigesnis, nes nebelieka mokesčio bankui.

*Palyginimui naudojamas atsiskaitymas per SEB banką.

Taip, norėdami rinkti įmokas per MIP ir pasinaudoti visais Paysera įmokų surinkimo įrankio privalumais, reikia užsiregistruoti Paysera sistemoje ir pradėti rinkti įmokas, naudojantis Paysera Checkout.

Jei įmokas renkate kaip privatus asmuo, pavyzdžiui, pagal individualios veiklos pažymą, verslo sąskaitos atsidaryti nereikia.

Jei įmokas renka jūsų įsteigta įmonė – reikia atsidaryti Paysera verslo sąskaitą.

Saugumas mokant per bankus. Atliekant mokėjimus per Paysera MIP, klientų pinigų ir duomenų saugumą užtikrina ne tik mūsų sistema, bet papildomai ir bankas, per kurį pirkėjas pasirenka atlikti mokėjimą. Papildoma pirkėjo identifikacija banko platformoje užtikrina maksimaliai saugų pirkimą internetu.

Užtikrinimas, kad tikrai gausite apmokėjimą. Surinkdami įmokas, galite pasirinkti, jog norite mokėjimo inicijavimo paslaugos įmokas įskaityti tik gavus išrašą iš banko.

Tam, kad pasinaudotumėte šiuo nustatymu, prisijunkite prie bank.paysera.com > Projektai ir veiklos > Mano projektai > Projekto nustatymai > Įmokų surinkimo paslaugos nustatymai > Mokėjimo būdai, kuriuos norite priimti > Mokėjimo inicijavimo paslaugos įmokas įskaityti tik gavus išrašą iš banko.

Duomenų saugumas. Paysera yra Lietuvos banko licencijuota ir prižiūrima įstaiga, atitinkanti ir nuolat tobulinanti visus duomenų apsaugos reikalavimus. Detaliai apie juos – skaitykite čia.

Paysera apmokėjimo lange atvaizduojama visa klientui reikiama informacija: pardavėjo kontaktai, pirkėjo duomenys ir vieta prisijungimo duomenų įvedimui.

Išbandykite Paysera Demo versiją.

Daugiau informacijos apie apmokėjimo langą.

Arba apsilankykite mūsų aptarnaujamų elektroninių parduotuvių internetinėse svetainėse.

Vos tik pirkėjui apmokėjus prekes ar paslaugas, apmokėjimą matysite savo Paysera sąskaitoje. Nors įmokos surenkamos į Paysera sąskaitą, jos iškarto pervedamos pardavėjui, nereikia laukti kitos dienos ar pan.