Privalumai ir galimybėsDaugybė mokėjimo būdų

Įmokų surinkimas internetu per daugiau nei 10 000 vietinių ir užsienio bankų, atsiskaitymai Visa, MasterCard, Maestro kortelėmis*. Atsiskaitymai per tarptautines mokėjimų sistemas, grynaisiais ir tiesiogiai per Paysera sistemą.

Bene mažiausia kaina rinkoje

Sutaupykite pasirinkę Paysera Checkout. Paysera taiko bene mažiausius įkainius rinkoje, o gaunant mokėjimus iš užsienio bankų ir mokėjimo sistemų, valiuta konvertuojama itin palankiu kursu.

Saugus atsiskaitymas internetu

Patalpinkite savo svetainėje specialų ženklą „Saugus atsiskaitymas internetu“, kuris informuos Jūsų klientus, kad įsigyti prekę ar paslaugą yra saugu, nes naudojate Paysera saugių atsiskaitymų sprendimą.

Daugybė šalių ir valiutų

Aptarnaukite klientus iš viso pasaulio. Paysera veikia daugiau kaip 184 šalių ir aptarnauja klientus 30 skirtingų valiutų, o mokėjimų langas yra išverstas į 18 kalbų. Leiskite pirkėjams atsiskaityti norimu būdu bei pateikite informaciją jiems suprantama kalba.

Informavimas realiu laiku

Gaukite informaciją apie sėkmingą atsiskaitymą iš karto ir pateikite klientams pirkinius operatyviau. Jei įvyko atsiskaitymo klaida, sužinokite apie tai nedelsiant ir grąžinkite pinigus vienu mygtuko paspaudimu.

Lizingo paslaugos

Suteikite galimybę savo pirkėjams įsigyti jūsų prekes išsimokėtinai. Kartu su mokėjimo būdais pateikite lizingo paslaugas, kurias siūlo General Financing ir MokiLizingas.

Patogus administravimas

Paprasta administruoti vieną arba kelis elektroninių mokėjimų projektus, nes Paysera paskyra pasiekiama bet kuriuo paros metu ir iš bet kurios vietos.

Pajamos vienoje sąskaitoje

Patogu stebėti ir tvarkyti įmokas, nes nebereikia turėti atskirų sąskaitų skirtinguose bankuose. Įmokos kaupiamos vienoje Paysera sąskaitoje, todėl peržiūrėti išsamią statistiką ir ataskaitas yra dar paprasčiau.

Bandomasis įrankis

Demo versijoje galite išbandyti kaip veikia Paysera Checkout įmokų surinkimas internetu. Pamatykite, kaip formuojamas mokėjimas, apskaičiuokite komisinį mokestį konkrečiai prekei. Taip pat, visą procesą galite įvertinti pirkėjo akimis – nuo prekės įdėjimo į krepšelį iki apmokėjimo.

Daugiau pasirinkimo

Jūs turite galimybę rinkti įmokas per elektroninę bankininkystę, naudojant mokėjimo inicijavimo paslaugą (MIP), taip pat galėsite identifikuoti klientus su asmens kodu. Ši paslauga yra kelis kartus pigesnė nei Bank Link, nors saugumu jam niekuo nenusileidžia, o pati technologija yra reglamentuota Europos Sąjungos PSD2 direktyvoje.
Plačiau apie paslaugą...


* Mokėjimai Visa, MasterCard, Maestro kortelėmis leidžiami tik juridiniams asmenims, registruotiems ES šalyse.

Kaip įdiegti?Tinka visoms platformoms

Numatyti 3 būdai, kaip integruoti Paysera Checkout įmokų surinkimą internetu. Pasirinkite mūsų parengtą įskiepį TVS sistemai, integruokite per biblioteką arba susikurkite individualų sprendimą bet kokiai platformai ar programavimo kalbai, vadovaudamiesi technine specifikacija.

Nemokami TVS įskiepiai

Paprasčiausias būdas integruoti Paysera Checkout, tai įdiegti mūsų parengtą nemokamą įskiepį. Sukūrėme įskiepius daugiau nei 17 populiariausių sistemų, tokių kaip PrestaShop, Magento, osCommerce, Oxid eShop, WordPress, Joomla, Drupal ir kt.

Nemokama techninė pagalba

Kilus neaiškumams ar problemoms diegiant Paysera mokėjimo būdus, kreipkitės į mus. Paysera IT specialistai padės jums išspręsti iškilusias problemas ir suteiks nemokamą konsultaciją.

Įgaliojimų suteikimas

Sąskaitos savininkas gali suteikti įgaliojimus ir teises valdyti techninę mokėjimų informaciją. Prieš pradedant vykdyti integraciją, programuotojams pakanka atsidaryti nemokamą sąskaitą.

Paprasta įdiegti ir išbandyti

Aktyvavę testinių mokėjimų režimą, galėsite atlikti mokėjimą. Testinio mokėjimo metu pinigai nėra nuskaičiuojami.

Keli atvaizdavimo būdai

Funkcionalumas pirkėjams gali būti pateiktas kaip mygtukas su nuoroda į mokėjimų langą arba mokėjimo būdų sąrašas. Mokėjimo būdus, šalis, valiutas ir techninius parametrus nustatykite Paysera sistemoje.

Nuo ko pradėti?#
Atsidarykite nemokamą Paysera sąskaitą ir atlikite identifikaciją.
#
Susipažinkite su projekto sukūrimo instrukcijomis ir patvirtinkite projektą savo veiklai.
#
Rinkite įmokas ir gaukite pelną iš savo veiklos.

Sėkmingam e. prekybos startuiNepriklausomai nuo apyvartos (pirmiems 3 laipteliams), pirmus tris mėnesius bus taikomi šie Paysera projekto kategorijos įkainiai:
I kategorijos projektams
Procentas - 0,75 %
Maksimalus - 0,15 EUR
Fiksuotas - 0,07 EUR
II kategorijos projektams
Procentas - 1,25 %
Maksimalus - 0,75 EUR
Fiksuotas - 0,07 EUR
III kategorijos projektams
Procentas - 7,65 %
Maksimalus - 10,50 EUR
Fiksuotas - 0,07 EUR