📅 2020, birželio 23 d.

50 Eur bekontakčių mokėjimų kortele limitas galios ir toliau

Karantino metu iki 50 Eur padidintas bekontakčių atsiskaitymų limitas Visa kortele galios ir toliau.

#

„Bekontaktis atsiskaitymas šiuo laikotarpiu saugesnis, nes lankydamiesi parduotuvėse rečiau spaudžiame kortelių skaitytuvo mygtukus, kuriuos liečia ir kiti pirkėjai. Bekontakčiai mokėjimai kortele taip pat trumpina pirkėjų aptarnavimo laiką, tad kartu trumpėja laikas, kurį praleidžiame stovėdami parduotuvės eilėje – sako Vytenis Morkūnas, „Paysera LT“ direktorius. – Be kita ko, mūsų siūlomas Visa mokėjimo korteles galima susieti su „Google Pay“ ir „Samsung Pay“, todėl galimybių atsiskaityti neliečiant kortelių skaitytuvo iš tiesų esama dar daugiau.

Pasak V. Morkūno, Visa kortelės turėtojams artimiausiu metu pradės veikti ir Apple Pay bekontakčių mokėjimų paslauga, kuri leis už kasdienius pirkinius sumokėti iPhone išmaniaisiais telefonais ir kitais Apple įrenginiais.

Atsiskaitant Visa kortele suvesti savo PIN kodą kartais reikės dėl papildomo saugumo.

Paysera platinamas Visa mokėjimo korteles turi daugiau nei 130 tūkst. privačių ir verslo klientų.

Apie Paysera

Lietuvos banko duomenimis, „Paysera LT“ yra didžiausia elektroninių mokėjimų įstaiga (EMI) Lietuvoje. Bendrovė teikia pinigų surinkimo, pervedimų, valiutos konvertavimo, bilietų platinimo ir kitus mokėjimo sprendimus. „Paysera LT“ įmokų surinkimo sprendimais naudojasi apie 90 proc. el. parduotuvių Lietuvoje.

Kasdien per įmonės mokėjimų sistemą ir mobiliąją programėlę atliekama per 16 mln. Eur piniginių operacijų. Pinigų perlaidos vyksta 23-imis valiutomis ir pasiekia 180 pasaulio šalių. Paysera tinklo įmonėse Lietuvoje ir užsienyje dirba per 250 žmonių. Paysera LT yra pirmoji EMI licenciją gavusi įmonė Lietuvoje.