Su Paysera dirbame jau 10 metų. Per tą laiką išsiplėtėme į 8 Europos šalis, ir visose jose Paysera suteikė stabilius, saugius ir patikimus įmokų surinkimo sprendimus bei žemus įkainius.

Kęstutis Daukševičius, UAB Įrankiai.lt vadovas
„Varlė“ su Paysera jau daugiau kaip 10 metų. Vertiname patikimumą, lankstumą, geras kainas. Ir aptarnavimas... puikus – visada malonus, visada gausi atsakymus, padės, jei kas bus neaišku. Ačiū jums!

Marius Butauskas, „Varlė.lt“ generalinis direktorius
Esu dėkingas Martynui, Paysera pardavimų verslo klientams vadovui, už atkaklumą, tikrai nesitikėjau, kad iš tokios paprastos operacijos kaip valiutos konvertavimas turėsime akivaizdų finansinį efektą. Visiškai lygioje vietoje pradėjome taupyti ženklią pinigų sumą. Tai mūsų pirma pažintis su Paysera – esu tikras, kad bendradarbiavimą plėsime.

Ignas Silevičius, „Nookfamily.lt“ plėtros vadovas
Elektroninėje prekyboje vienas svarbiausių dalykų - tinkamas mokėjimų partneris. Brangios integracijos su kiekvienu banku jau buvo tapę galvos skausmu, tačiau Paysera pasiūlė visus klientui patogius apmokėjimo būdus vienoje vietoje. Kartu su Paysera dirbame jau 5 metus ir savo sprendimu suabejoti neteko nei karto. Vystome verslą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir džiaugiamės pasirinkę Paysera. Ši mokėjimo sistema siūlo gerą valiutų keitimo kursą, pavedimai į užsienį atliekami greitai, o tai palengvina bendradarbiavimą su užsienio įmonėmis. Paysera siūlo patogią integraciją su el. parduotuvėmis, nuolat diegia apgalvotas ir reikalingas naujoves, be to greitai sprendžia iškilusias problemas.

Mindaugas Domarkas, „Diavolesa.lt“ ir „Batuskveras.lt“ vadovas
Džiaugiamės atsidarę Paysera sąskaitą. Visi neskubūs pervedimai kainuoja tik 0,15 EUR, ko jokie kiti bankai nesiūlo, o pavedimų mūsų įmonė atlieka nemažai. Nėra sąskaitos aptarnavimo mokesčio. Ypatingai geri valiutų keitimo kursai, keičiant valiutą, iškart matosi kiek sutaupai palyginus su kitais bankais. Jei reikia kokios nors pažymos, paslaugūs Paysera darbuotojai sureaguoja nedelsiant ir per 3 valandas atsiunčia reikalingą dokumentą. Iškilus klausimams gauname visus reikalingus atsakymus. Paysera - pagrindinė mūsų įmonės sąskaita. Ačiū.

Darijus Gudaitis, UAB „Autoverus“ direktorius
Ačiū! Ačiū, nes net mokėdami sąskaitas galime sutaupyti. Ačiū, kad esate patogūs, modernūs ir operatyvūs. Ačiū, nes malonu, turėti patikimą verslo partnerį.

Diana Zasimauskienė, UAB „Grantus Projects“ direktorė
Galimybė atlikti išankstinius mokėjimus mūsų verslo srityje yra labai aktuali. Savo klientams kiekviename žingsnyje stengiamės suteikti maksimalų patogumą, o greiti bei saugūs atsiskaitymai internetu – svarbi to dalis. Siekiame, kad planų įgyvendinimui pakaktų vos kelių mygtuko paspaudimų, todėl džiaugiamės, kad Paysera puikiai koreliuoja ir su šia mūsų vizija.

Paulius Šuksteris, „Table.in“ verslo plėtros vadovas

Iš įvairių šalių siunčiamės kompiuterinę ir praėjimo kontrolės įrangą. Kadangi mums aktualūs tarptautiniai pinigų pervedimai – itin svarbu, kad jie būtų atliekami greitai, saugiai ir pigiai. Su Paysera pinigus savo sąskaitoje visada galime konvertuoti tuo metu palankiausiu kursu. Pasitikime mokėjimų sistema, nes ją plėtojanti UAB Paysera LT yra licencijuota Lietuvos banko elektroninių pinigų įstaiga, be to, banko duomenimis – tarptautiniai pervedimai čia pigiausi Lietuvoje.

Lukas Radvilavičius, UAB „nSoft“ direktorius

Pradėję naudotis „Paysera” tarptautinių pavedimų paslauga, pervedimo ir pinigų administravimo išlaidoms per mėnesį sutaupome apie 700 €. Būdamas vadovas, savo „Paysera” mobiliojoje programėlėje bet kada galiu matyti bet kurio iš mūsų biurų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje pinigų srautus – pasiekėme didesnį skaidrumą, todėl darau taiklesnius sprendimus. Ačiū ir už puikų aptarnavimą, visada jaučiame, kad esame Jums svarbūs. Taip ir toliau!

Mindaugas Kazlauskas, UAB „Synergium“ įkūrėjas ir generalinis direktorius

Su Paysera sėkmingai bendradarbiaujame jau keletą metų. Įmonės valdoma mokėjimų sistema ir patogiomis jos funkcijomis džiaugiamės tiek mes patys, tiek mūsų klientai, kurie gali greičiau ir paprasčiau atsiskaityti už įvairias Lietuvos oro uostų teikiamas paslaugas.

Justinas Stepšys, VĮ „Vilniaus oro uostas“ Komercijos departamento Neaviacinių paslaugų skyriaus vadovas

Dirbant su klientais iš užsienio Paysera sistema čia tampa nepakeičiama - piniginių pervedimų greitis ir kainos pateisino visus lūkesčius. Rekomenduojame visiems ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Tomas Šileikis, MB „Admix“ vadovas

Paysera padėjo mums pereiti iš akmens į modernų amžių. Dėka patogaus ir automatizuoto pinigų ir registracijos valdymo, galime koncentruotis į savo tiesioginės veiklos tobulinimą. Klientai irgi pajuto "Paysera" efektą - faktiškai neliko nusiskundimų dėl registracijos patvirtinimo, nes jis įvyksta beveik iš karto.

Vytenis Benetis, asociacijos „Vilnius Challenge“ direktorius

Mes dirbame verslas-verslui sektoriuje ir, kaip įprasta, finansines operacijas darydavome banko pavedimais. Pradėjus naudoti sprendimus, kuriuos siūlo Paysera, pamatėme pažangą, panašią i tokią, kurią jautėme perėję nuo fizinių operacijų bankuose į elektroninę bankininkystę. Labai šaunu, kad yra tokios paslaugos. Tikiuosi, kad jos prigis ir todėl visi galėsime daugiau laiko skirti savo tiesioginei veiklai.

Rolandas Valaitis, UAB „Emovents" direktorius

„Paysera” paslaugas pasirinkome jau žinodami, kokios naudos ir patogumo galime tikėtis. Per šią sistemą registruojame didžiausio Lietuvoje jaunimo krepšinio turnyro „Sprite” talentų kova” dalyvius, tarptautinių krepšinio įgūdžių tobulinimo stovyklų dalyvius. Oficiali Lietuvos krepšinio federacijos atributikos parduotuvė taip pat naudoja Paysera įmokų surinkimo būdus. Sistemos lankstumu ir patogumu dar labiau įsitikinome, kai, naudodamiesi „Paysera Tickets”, platinome bilietus į 2015 m. Europos šešiolikmečių vaikinų krepšinio čempionatą Kaune - išvengdami didžiulių bilietų platintojų imamų procentų ir iškart matydami įplaukas.

Rytis Sabas, Lietuvos krepšinio federacijos Ryšių su visuomene ir komunikacijos vadovas

Su Paysera bendradarbiaujame ilgus metus ir nė karto nesame suabejoję teikiamų paslaugų kokybe. Patogi pavedimų sistema leidžia greitai gauti pinigus į sąskaitą, lengvai sekti pardavimus, paprastai atlikti grąžinimus. Rekomenduojame Payserą kaip greitai reaguojantį, savo darbą išmanantį ir patikimą partnerį įvairių projektų metu.“

Darius Mikulis, VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius, Danske Bank Vilniaus maratono organizatorius

2015 metų pradžioje Lietuvos marketingo asociacija sukūrė registracijos į LiMA renginius informacinę sistemą. Labai pasiteisino integracija su Paysera – vartotojai, kurie renginio dalyvio mokestį moka asmeniškai (ne įmonės), daugeliu atveju naudojasi Paysera. Jiems tai labai patrauklu, kadangi mokėjimai atliekami patogiai, kelių mygtukų paspaudimu. Ypač tai didelė pagalba LiMA administracijai – gauti apmokėjimai automatiškai užskaitomi, kas sąlygoja mažiau administracinio rankiniu būdu atliekamo darbo.
Naudodami Paysera savo klientus galime aptarnauti operatyviau – mokėjimai įskaitomi iškart, tą pačią sekundę, kai jie atliekami. Integracija su Paysera Lietuvos marketingo asociacijai leidžia pasiekti aukštesnę klientų aptarnavimo kokybę.


Gintautas Kučas, Lietuvos Marketingo asociacijos „LIMA“ direktorius

Atsisakyti Paypal ir pereiti prie Paysera buvo geriausias sprendimas versle. Aš linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir jeigu ateis sunkūs laikai, aš pasiruošęs kiekvieną mėnesį skirti visą dieną savanoriauti pas Jus. Ačiū Jums!

Evgene Glebov, „APM Agentuur LT“ vadovas

MAMŲ MUGĖ – didžiausia Baltijos šalyse sezoninė keturių dienų vaikiškų ir nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugė nuo 2012 m. vyksta 2-3 kartus per metus. Nuo 2013 m. prasidėjo išmanusis mamų mugės bendradarbiavimas su Paysera, be kurio dabar mugė nebeįsivaizduojama.
Kiekviena mugės dalyvė turi savo sąskaitą Payseroje, per kurią sumoka dalyvio mokestį, o po mugės į ją pervedami pinigai už parduotas prekes. Atviros mugės pirmas tris valandas visi lankytojai gali patekti į mugę su bilietais, kuriuos taip pat efektyviai ir patikimai generuoja Paysera.
Pati didžiausia pagalba Mamų mugei yra Paysera sugeneruojamas failas, kurio pagalba vienu metu visoms dalyvėms pervedami pinigai. Mamų mugė dėkinga Paysera už sklandų įmokų surinkimą ir atsiskaitymą. Viskas vyksta be trukdžių, patikimai ir greitai. Visos Paysera paslaugos duoda Mamų mugei didelę pridėtinę vertę.
Dėkojame Payserai už saugų, efektyvų ir patikimą bendradarbiavimą, kuris didele dalimi prisideda prie Mamų mugės sėkmės.


Jurga Barbora Jauniškienė, „Mamų mugė“ vadovė

Vertiname Paysera kaip patikimą ir stabilų mokėjimų partnerį nuo 2013 metų. Paysera žavimės dėl tiksliai ir laiku atliekamo darbo, visuomet esame tikri, kad mokėjimai vykdomi kokybiškai ir patikimai. Malonu bendradarbiauti.

Daria Bystrykh, „Xsolla“, Verslo klientų vadybininkė

Vystydami elektroninių parduotuvių nuomos platformą verskis.lt nuo pat 2008 metų įsitikinome, jog „Paysera LT“ teikiama nauda el. parduotuvėms yra milžiniška – sutaupo daug laiko, o pinigus klientas gali priimti iš visų Lietuvos bankų, kreditinių kortelių bei kitų įmokų priėmimo kanalų. Per 8 bendradarbiavimo metus virš 700 mūsų el.parduotuves susikūrusių klientų „Paysera LT“ klientais ir neteko girdėti nei vieno blogo atsiliepimo! Būtent todėl ir dirbame su „Paysera LT“ įmonę ir ją rekomenduojame kitiems.

Vitalijus Dubietis, UAB „Evispa“ direktorius
Paysera siūlomas geriausias valiutos keitimo kursas rinkoje bei pervedimų greitis lėmė mūsų pasirinkimą dirbti su Paysera. Elektroninėje prekyboje greitis yra vienas esminių elementų, tad atlikdami tarptautinius pervedimus už prekes tiekėjams per Paysera sistemą mes taupome laiką ir pinigus. O mūsų klientai džiaugiasi dar vienu greitu ir patogiu būdu įsigyti prekes.

Dainius Liulys, UAB „Pigu.lt“ generalinis direktorius.
Naudojame Paysera apie 4 metus. Paysera padėjo mums pakeisti rinkos taisykles, nes pinigus Lietuvoje galime rinkti labai paprastai – viskas 100 % automatizuota su API pagalba. Gauname mokėjimus iš 100 šalių naudodami skirtingus Paysera metodus ir partnerius. Lietuvoje reikalingas bent 1 bankas orientuotas į patogumą vartotojui, augantis kartu su vartotoju, ir malonu, kad jis yra. Draugiška mokėjimų įstaiga, kur įmonės klausimai sprendžiami akimirksniu ir neišeinant iš ofiso.

Filip Borcov, „B1.lt“ vadovas
Vienas iš apmokėjimo būdų už prekes - Paysera, kuriuos esame integravę savo elektroninėse parduotuvėse Bigbox.lt, Toybox.lt ir Bigbox.ee, mums garantuoja patikimumą, saugumą, stabilumą ir operatyvumą. Puiki paslaugų kokybė ir aptarnavimas. Paysera mokėjimų sistemos komanda nuolat diegia naujus sprendimus ir siūlo pirkėjui aktualius mokėjimo būdus. Tai suteikia mums lankstumo, ir taip, Paysera modulio pagalba, galime padidinti konversiją.

Edgaras Pilius, UAB „Electronic Trade“ komercijos direktorius, bigbox.lt