Tarptautiniai pervedimai – siųskite pinigus į užsienį internetu

Siųskite pinigus į užsienį daugiau nei 20 valiutų, atlikite tarptautinius pervedimus, kuriems taikomi maži įkainiai, ir tvarkykite visus savo pinigus vienoje vietoje – Paysera daugiavaliutėje sąskaitoje.

Turėdami nemokamą Paysera sąskaitą galėsite atlikti pinigų pervedimus eurais bei kitomis valiutomis, pavyzdžiui, USD, GBP, BGN, PLN.

#

Kokius pervedimus galite atlikti internetu naudodamiesi Paysera?

#

Pervedimai tarp Paysera sąskaitos naudotojų

Nesvarbu, kur gyvena kitas Paysera sąskaitos turėtojas, per kelias sekundes galite atlikti pervedimą bet kuria Paysera palaikoma valiuta nemokamai arba už itin mažą mokestį.

#

SEPA pervedimai

SEPA pervedimai – standartiniai (ne skubūs) pervedimai eurais į kitus SEPA bankus Europos ekonominėje erdvėje (EEE). Dažniausiai jie yra nemokami ir gali pasiekti gavėjo sąskaitą per vieną darbo dieną.
Skaitykite daugiau >

#

Momentiniai pervedimai (SEPA Instant)

SEPA Instant pervedimai – tai dažniausiai nemokami, visą parą vykdomi pervedimai eurais, kurie gavėją pasiekia akimirksniu. Gavėjo bankas turi būti EEE ir priklausyti SEPA Instant sistemai. Pervedimo limitas – 100 000 EUR.
Skaitykite daugiau >

#

Pervedimas eurais už EEE ribų

Pervedimus eurais už Europos ekonominės erdvės šalių ribų siųskite į bankus, kurie yra TARGET2 sistemos nariai. Tai gali užtrukti iki 3 darbo dienų ir kainuoti nuo 7 EUR.

#

Tarptautiniai pervedimai kitomis valiutomis

Atlikite mokėjimus daugiau nei 20 valiutų į kitų šalių bankus, gaukite mokėjimus iš užsienio ir konvertuokite pinigus toje pačioje sąskaitoje.
Skaitykite daugiau>
#

Pinigų perlaidos atsiimant grynaisiais

Siųskite pinigus gavėjui, kuris galės juos atsiimti grynaisiais vienoje iš daugelio tam skirtų atsiėmimo vietų. Gavėjas neprivalo turėti Paysera ar kitos banko sąskaitos, kad gautų nedideles sumas, o pervedimui atlikti pakanka tik gavėjo vardo, pavardės ir gimimo datos. Itin patrauklūs įkainiai, greita ir patogu. Šiuo metu pervedimus galima atlikti tik į Ukrainą.
Skaitykite daugiau >

Siųskite pinigus internetu naudodamiesi mobiliąja programėle arba internetine svetaine

Siųsti pinigus į užsienį niekada nebuvo taip paprasta. Dabar galite pervesti EUR, GBP, PLN, RON ir BGN tiesiai iš savo telefono, naudodamiesi Paysera mobiliąja programėle.
. Prisijunkite prie programėlės > Pervedimai > Naujas pervedimas > Į banką ir užpildykite reikiamus duomenis.

Jeigu siunčiate pinigus kitomis valiutomis, prisijunkite prie Paysera internetinės bankininkystės ir atlikite pervedimą interneto svetainėje.

Dar neturite Paysera sąskaitos?
Atidarykite sąskaitą >

#

Kiek kainuoja siųsti pinigus į užsienį?

Pinigų siuntimas į užsienį gali nekainuoti nieko, pavyzdžiui, jei siunčiate pinigus kitam Paysera naudotojui arba siunčiate eurus į vieną iš EEE šalių.

Pinigų siuntimo kitomis valiutomis įkainiai gali skirtis priklausomai nuo valiutos, gavėjo šalies ir banko.

Kai atliekate tarptautinį pervedimą naudodamiesi Paysera, tai kainuoja daug mažiau nei naudojantis tradiciniu banku. Paysera gali pasiūlyti konkurencingus pervedimų įkainius, kadangi turi banko sąskaitas įvairiose šalyse, iš kurių atliekami pervedimai. Taigi, kai jūs atliekate tarptautinį pervedimą, mes jį vykdome vietoje.

Įkainiai siunčiant pinigus eurais >
Įkainiai siunčiant pinigus kitomis valiutomis >

Konvertuokite valiutą Paysera sąskaitoje

Prieš siunčiant arba jau gavus pinigus, jums gali prireikti juos konvertuoti. Naudodamiesi Paysera programėle galite keisti valiutą itin palankiu kursu! Paysera internetinė valiutos skaičiuoklė palygina skirtingų bankų valiutų keitimo kursus ir Paysera klientams pateikia geriausią pasiūlymą.

Be to, privatūs klientai, keisdami iki 500 EUR per mėnesį, gauna geriausią įmanomą kursą, kuris bus panašus į tą, kurį matote „Google“ paieškoje.

Tikrinti kursą >

#

Dažniausiais užduodami klausimai

Pinigų pervedimai į užsienį gavėją gali pasiekti per kelias sekundes, jei, pavyzdžiui, SEPA Instant pervedimą atliksite eurais. Tačiau paprastai tarptautinis pervedimas užtrunka iki vienos darbo dienos (kartais iki trijų), jei jį atliekate naudodamiesi Paysera.

Atliekant tarptautinį pervedimą naudojantis tradiciniu banku, gali tekti laukti savaitę ar net ilgiau.

Norėdami siųsti pinigus (ir nemokėti milžiniškų mokesčių) iš savo banko sąskaitos užsienio šalyje į savo banko sąskaitą gimtojoje šalyje, galite pasinaudoti Paysera kaip tarpininku ir sutaupyti laiko bei pinigų. Atliekamas pervedimas atrodys taip: iš jūsų užsienio banko sąskaitos > į jūsų Paysera sąskaitą, iš jūsų Paysera sąskaitos > į jūsų vietinio banko sąskaitą. Prireikus, galėsite konvertuoti valiutą, kai pinigai bus jūsų Paysera sąskaitoje.

Pirmas žingsnis – perveskite pinigus į savo Paysera sąskaitą.
Prisijunkite prie Paysera mobiliosios programėlės, apatiniame meniu pasirinkite Papildyti, pasirinkite šalį, iš kurios norite siųsti pinigus, ir valiutą. Pervedimą atlikite naudodamiesi sugeneruotomis instrukcijomis.

Antras žingsnis – siųskite pinigus iš Paysera sąskaitos į vietinį banką.
Kai pinigai bus jūsų Paysera sąskaitoje, pasirinkite Pervedimai > Į banką ir užpildykite reikiamus duomenis. Jei prieš siunčiant reikia konvertuoti valiutą, tai taip pat galite padaryti mobiliojoje programėlėje – Pervedimai > Valiutos keitimas.

Mobiliojoje programėlėje galite atlikti šiuos pervedimus:
  • Tarp savo sąskaitų.
  • Tarp Paysera naudotojų.
  • Pervedimus eurais (SEPA, SEPA Instant – Europos ekonominės erdvės šalyse, TARGET2 – eurais už EEE ribų).
  • Į WebMoney sistemą.
  • Tarptautinius pervedimus EUR, GBP, PLN, RON ir BGN.

Pervedimai kitomis valiutomis gali būti atliekami tik internetinėje svetainėje.

Daugiau klausimų ir atsakymų apie pervedimus >