Saskaitų tvarkymas ir identifikacija privatiems klientams

Sąskaitos aptarnavimo mokestis pradedamas taikyti klientui tuomet, kai klientas sąskaita visiškai nesinaudoja bent 2 metus. Šis mokestis taikomas siekiant padengti nenaudojamos sąskaitos administravimo išlaidas tol, kol sąskaita taps tuščia ir bus automatiškai uždaryta. Apie planuojamą taikyti mokestį klientas iš anksto informuojamas visais žinomais jo el. pašto adresais.

Paslaugos pavadinimas Įkainis
Sąskaitos atidarymas ar uždarymas sistemoje nemokamai
Sąskaitos atidarymas ar uždarymas Paysera skyriuje (tik Lietuvoje) 10,00 EUR
Sąskaitos aptarnavimas nemokamai
Sąskaitos aptarnavimas, kai klientas 2 metus nebuvo prisijungęs prie savo sąskaitos ar atlikęs bent vienos mokėjimo operacijos* 2,00 EUR / mėn.
Mirusio kliento lėšų perdavimo / administravimo mokestis 10,00 EUR
* Jeigu pinigų sąskaitoje nebus ar neliks po apmokestinimo, sąskaita bus uždaryta. Apie sąskaitos apmokestinimą klientas bus informuotas likus 2 savaitėms iki apmokestinimo pradžios ir dar kartą, kai sąskaita bus uždaroma.

Kliento identifikacija

Identifikacija reikalinga, norint naudotis visomis Paysera sąskaitos galimybėmis. Kliento identifikacija bet kuriuo pasirinktu būdu atliekama nemokamai.

Kliento identifikacijos būdas Svarbi informacija
Kliento identifikacija atvykstant į Paysera skyrių (tik Lietuvoje) Su savimi reikia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Kliento identifikacija pateikiant asmens dokumentus sistemoje Identifikacijai atlikti reikalinga asmens tapatybės kortelė arba pasas – jį nuskanuosite Paysera mobiliąja programėle
Norime atkreipti dėmesį, kad teikdami savo paslaugas vadovaujamės rizika pagrįstu vertinimu bei siekiame kliento atžvilgiu deramai įgyvendinti „Pažink savo klientą“ principą, todėl, prieš atidarant Paysera sąskaitą, galime paprašyti pateikti ir kitus nei aukščiau nurodyti papildomus dokumentus ir(arba) papildomus rašytinius paaiškinimus.Klientui (naudotojui) nutraukus Bendrąją sutartį, pinigų likutis gali būti pervedamas nemokamai į kliento vardu atidarytą Lietuvos Respublikoje esančio banko sąskaitą arba išmokėtas grynais, klientui atvykus į „Paysera LT“ UAB skyrių Pilaitės pr. 16, Vilniuje.