Massmaksed API kauduAPI kaudu tehtavad massmaksed võimaldavad teil teha reaalajas mitu makset korraga otse mis tahes raamatupidamis- või asjaajamissüsteemist.

Automaatsed maksed

Suurettevõtted, e-kaubandusplatvormid ja finantsasutused peavad sageli tegema palju makseid lühikese aja jooksul. Paysera aitab muuta need toimingud lihtsamaks, sest API kaudu on massmaksete tegemine mugav, kiire ja soodne. Te ei pea enam iga kord oma Paysera kontole või pangasüsteemi sisse logima, sest maksed algatatakse teie raamatupidamis- või asjaajamissüsteemist, mis on integreeritud Payseraga turvalise API liidese kaudu.

Kiired ja soodsad ülekanded

Soodsaid ülekandeid saab teha enam kui 10 000 panka 180 riigis ja tavaliselt jõuab raha saajani kõigest 30 minuti jooksul. Meie teenustasud on äärmiselt madalad, mistõttu on maksete tegemine Paysera kaudu soodsam kui pankades.

Valuutakursid ja valuutavahetus

Paysera pakub valuuta vahetamise teenust väga soodsa hinnaga. Teil on nüüd võimalik hoida oma rahalisi vahendeid kontol 30 erinevas valuutas ja kasutada neid nii kohalike kui ka rahvusvaheliste ülekannete tegemiseks. Valuutat saab konverteerida ka automaatselt API liidese kaudu.

Sisselogimine Paysera konto kauduPakkuge oma klientidele võimalust logida teie süsteemi sisse kõigest mõne nupuvajutusega ilma täiendava registreerumiseta.

Andmete kontrollimine

Teie süsteemi edastatakse üksnes kontrollitud kliendi- ja kontaktandmed. Andmete muutumise korral toimub nende ajakohastamine automaatselt ja klient ei pea muretsema andmete täiendava kontrollimise pärast.

Andmehaldus

Klient saab valida, milliseid isikuandmeid ta soovib teie süsteemi edastada, ja teie saate seadistada, millised andmed on nõutavad.

Turvaline sisselogimine

See teenus muudab teie süsteemi sisselogimise isegi turvalisemaks, sest kontrolli eest hoolitseb Paysera süsteem. Teie kliendid ei pea looma uusi salasõnu.

Makseteavituste automatiseerimineAutomaatsed protsessid, mis ei eelda teie osalemist.

Reaalajas teavitused

Tellige reaalajas teavitused kontol rahaliste vahendite liikumise kohta oma infosüsteemi.

Turvaline andmeedastus

Teave teie konto rahaliste vahendite liikumise kohta on krüpteeritud ning see edastatakse teie infosüsteemi turvalise protokolli kaudu.

Otsene integreerimine

Integreerimine raamatupidamisprogrammiga võimaldab teil vältida andmete tarbetut importimist. Kogu teave on teie süsteemis juba olemas.

Pangaülekannete andmete vahetamine ja haldamineSelle süsteemi abil saab automaatselt saata raha oma Paysera kontolt ükskõik millisesse panka või süsteemi.

Usaldusväärne ja turvaline

Teie kliendid saavad tasuda arveid vaid ühele kinnitusnupule vajutades ega pea kulutama aega vormide täitmisele.

Kiire ja lihtne

Automaatsed maksekorraldused võimaldavad teha ülekandeid tunduvalt kiiremini. Te ei pea uuesti süsteemi sisse logima ega maksekorraldust täitma.