Naudokite Google Pay™ su Visa kortele

Pridėkite savo Visa kortelę prie Google Pay savo Paysera mobiliojoje programėlėje. Šiuo būdu kortelę galite pridėti visose šalyse, palaikančiose bekontakčius mokėjimus, net ir ten, kur Google Pay programėlė šiuo metu neprieinama.

Tai – greitas ir paprastas būdas atsiskaityti daugybėje vietų – interneto svetainėse, programėlėse ir parduotuvėse.

Atsiskaitykite Google Pay ten, kur pamatysite vieną iš šių ženklų:

#
#
Google Pay Paysera
„Google Pay“ yra „Google LLC“ prekės ženklas.

Momentiniai ir paprasti mokėjimai

#

Greita

Pridėkite Visa kortelę prie Google Pay paprastai ir greitai – tai galite padaryti Paysera programėlėje ar Google Pay.

#

Patogu

Sumokėkite iš karto. Atlikite bekontakčius mokėjimus savo Android telefonu – atrakinkite telefoną ir priglauskite jį prie skaitytuvo, kol pamatysite varnelę.

#

Saugu

Naudojant Google Pay, jūsų duomenis reprezentuoja užkoduotas virtualus sąskaitos numeris, todėl tikroji jūsų kortelės informacija yra saugi.

Kaip pridėti Visa kortelę prie Google Pay?

Visa kortelę prie Google Pay pridėsite per kelias akimirkas. Tai galite padaryti per Google Pay programėlę ar pačioje Paysera programėlėje.

Paysera programėlėje:

Paysera programėlėje pasirinkite Kortelės, spauskite „Add to Google Pay“ mygtuką.

Jei dar neturite Paysera programėlės savo Android telefone, atsisiųskite ją nemokamai iš Google Play.

#

ℹ️ Tokiu būdu kortelę galima pridėti ir šalyse, kuriose palaikomas Google Pay, bet kuriose šiuo metu negalima atsisiųsti Google Pay programėlės.

Google Pay programėlėje:

Jei jau turite Google Pay programėlę arba galite atsisiųti ją iš Google Play – programėlėje pasirinkite pridėti naują mokėjimo būdą, įveskite savo Visa kortelės informaciją ir sekite nurodymus programėlėje.

Mieliau naudojatės kompiuteriu? Apsilankykite pay.google.com.

Dažnai užduodami klausimai

Google Pay veikia visur, kur priimami bekontakčiai mokėjimai. Pridėję kortelę, atrakinkite savo Android telefoną ir laikykite jį priglaudę prie skaitytuvo, kol pamatysite varnelę. Nereikia paleisti programėlės.

Be to, naudokite Google Pay, kad galėtumėte dar greičiau atsiskaityti savo mėgstamose programėlėse ir interneto svetainėse. Pridėjus kortelę nebereikės įvedinėti savo mokėjimo informacijos. Atsiskaitant jums tereikės pasirinkti Google Pay.

Ne. Savo kortelę prie Google Pay galite pridėti nemokamai ir jums nebus taikomas papildomas mokestis atliekant operacijas su Visa. Tai tas pats kaip naudoti savo mokėjimo kortelę.

Google Pay netaiko jokių limitų; tačiau kai kurie pardavėjai gali taikyti limitus bekontakčiams mokėjimams. Atsiskaitant internetu programėlėse ar svetainėse, Google Pay operacijoms limitai nėra taikomi.

Atkreipkite dėmesį, kad atsiskaitant su Visa per Google Pay, kortelių operacijoms taikomi standartiniai limitai.

Taip. Atsiskaityti Google Pay yra saugiau nei grynaisiais pinigais ar fizine kortele. Net pametus telefoną niekas negalės atsiskaityti naudodamas jūsų telefoną jo neatrakinę.

Be to, naudojant telefoną bekontakčiams mokėjimams atlikti, Google Pay nesiunčia jūsų kredito ar debeto kortelės numerio kartu su mokėjimu. Naudojamas užkoduotas virtualus sąskaitos numeris atvaizduoti jūsų informacijai, todėl jūsų tikri kortelės duomenys yra saugūs.

Saugokite savo Android įrenginį ir Visa kortelę – praradę kortelę, nedelsiant ją užblokuokite.

Jei pametėte savo telefoną ar jis buvo pavogtas, užrakinkite ir ištrinkite duomenis naudodami „Find My Device“ programėlę, jei ji jums prieinama.

Taip pat visada galite laikinai užblokuoti savo kortelę savo kompiuteryje, prisijunkite prie savo Paysera paskyros arba skambinkite mūsų Klientų aptarnavimo centrui.

Pametę savo Visa kortelę – nedelsiant ją užblokuokite. Tai galite padaryti Paysera mobiliojoje programėlėje, internetinėje bankininkystėje ar paskambinus Paysera klientų aptarnavimo centrui.

Užblokavę kortelę, ja negalėsite naudotis Google Pay. Jei radę savo kortelę ją atblokuosite, vėl galėsite naudotis Google Pay. Jei kortelės neradote, užsisakykite naują kortelę ir pridėkite ją prie Google Pay.

Taip. Google Pay galite atsiskaityti šimtuose jūsų mėgstamų programėlių ir interneto svetainių, o taip pat fizinėse parduotuvėse visame pasaulyje – ten, kur priimami bekontakčiai mokėjimai.