Maksājumu pieņemšana ar mobilo sakaru operatoru starpniecību

Katrai valstij ir savi tarifi un nodokļi, darbojas savi operatori un tiek izmantota sava valūta, tāpēc pie katras valsts ir norādīta komisija jau pēc PVN atskaitījuma un attiecīgā valsts valūta. 

Procentu likmes lielums ir atkarīgs no Jūsu projekta ienākumiem. Summa tiek aprēķināta, balstoties uz līdzekļiem, kurus iztērējuši patērētāji, un tā nav atkarīga no procentiem, kurus saņemat Jūs. Tabulā ir piedāvāti trīs procentu izmaksas līmeņi, I - summas līdz 289,62 EUR, II - no 289,62 EUR  līdz 868,86 EUR, III - vairāk nekā 868,86 EUR

Procentu likmes lielums var nesakrist ar tabulu, ja Jūsu līgumā ir norādīta cita likme. 

Naudas līdzekļi par krāpnieciski saņemtajām īsziņām netiek izmaksāta. Tas ir iemesls, kāpēc saņemtās īsziņas var tikt atceltas, neatkarīgi no noilguma perioda un valsts. Par noziedzīgu darbību veikšanu mēs vienmēr informējam tiesībsargājošās iestādes un mobilo sakaru operatorus. 

Maksājumu pieņemšanas ar mobilo sakaru operatoru starpniecību komisijas maksas nav tik izdevīgas kā citiem maksājumu pieņemšanas veidiem, jo ieņēmumu lielākā daļa tiek novirzīta mobilo sakaru operatoriem, kuri ietur maksu ne tikai par veiksmīgiem darījumiem, bet arī gadījumos, kad nesaņem maksājumus no klientiem. Cenā iekļauti arī izdevumi par lielu klientu pieprasījumu skaitu, īso numuru uzturēšanu un citiem tehniskiem risinājumiem.

Šobrīd mēs nodrošinām pakalpojumu 42 valstīs (lai redzētu noteikumus un cenas, uzklikšķiniet uz valsts nosaukuma):

Āzija un Okeānija  
(4 valstis)

Amerika 
(1 valstis) 

Āfrika 
(2 valstis)