Visos kategorijos

Prekyba auksu I Per Paysera parduota aukso už 4 mln. eurų

#
Praėjusiais metais Paysera visiems savo naudotojams suteikė galimybę pirkti, siųsti ir parduoti tikrą fizinį investicinį auksą per Paysera mobiliąją programėlę. Nuo to laiko per programėlę nupirkta aukso už 4 milijonus eurų, todėl tai tapo ne tik puikia priemone dekretiniams pinigams saugoti, bet ir autentiška bei laikui nepavaldžia dovana.

Koks yra 4 milijonų eurų vertės aukso kiekis?

4 milijonų eurų vertės fizinis investicinis auksas sveria maždaug 77 kilogramus. Palyginimui – maždaug tiek sveria vidutinis suaugęs vyras.

XAU (aukso uncijomis) 4 mln. EUR yra beveik 2500 XAU (1 XAU = maždaug 1600 EUR).

#

Koks pirkinys yra pats populiariausias?

Paysera programėlės naudotojai gali įsigyti aukso uncijomis vos už 1 EUR. Taip pat auksą galima įsigyti luitais ir monetomis.

Populiariausias pirkinys iki šiol yra 1 gramo aukso luitas, kuris kainuoja šiek tiek daugiau nei 60 EUR.

Luitus, kaip ir monetas, galima atsiimti Paysera klientų aptarnavimo centre arba saugiai laikyti Paysera saugykloje – būtent pastarąjį būdą dažniausiai pasirenka mūsų klientai.

Kaip įsigyti auksą per Paysera?

Pirkti auksą per Paysera yra paprasta. Jums reikia turėti Paysera sąskaitą ir prisijungti prie jos naudojantis Paysera programėle.

Pasirinkite Daugiau (pagrindinio ekrano dešinėje pusėje, apačioje), tada Taurieji metalai ir pasirinkite Pirkti auksą pagal svorį arba monetomis ar luitais.

Bet kada galite parduoti savo auksą Paysera arba siųsti kitiems Paysera naudotojams kaip dovaną.