Visos kategorijos

2022 m. apžvalga: ką praėjusiais metais nuveikė Paysera?

#
2022-aisiais Paysera atšventė savo aštuonioliktąjį gimtadienį, šie metai taip pat atnešė mums daugybę naujų įvykių, pamokų, pokyčių bei partnerysčių. Paysera ir toliau sėkmingai nardo neramiais „fintech“ pramonės vandenimis, siekdama įgyvendinti svarbiausią savo tikslą – teikti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams. Pakalbėkime apie tai išsamiau.

Sistemų būklės puslapis

Paysera sistemų būklės puslapis (angl. Status page) jau čia!

Prieš metus pažadėjome dar vieną komunikacijos priemonę – Paysera sistemų būklės puslapį. Ir pagaliau jis čia! Šiame puslapуje galite matyti, kokios paslaugos šiuo metu patiria nesklandumų, kokios techninės klaidos jau buvo pašalintos, kas šiuo metu yra tvarkoma ir kas planuojama artimiausiu metu.

Trumpai tariant, jei susidūrėte su technine kliūtimi, per keletą sekundžių galite patikrinti mūsų sistemų būklės puslapį ir sužinoti, ar problema jau sprendžiama. Tą patį galite padaryti mūsų oficialioje Twitter paskyroje @payserastatus. Taip išliekame atviri savo klientams ir užtikriname, kad klientai laiku informuojami apie galimus neveikimus.

Puikiai suprantame, kad ne visas problemas galima išspręsti tik patikrinus sistemų būklės puslapį, ir kai kuriais atvejais geriausias sprendimas yra kreiptis į klientų aptarnavimo centrą, tačiau tikimės, kad galimybė pasitikrinti, ar sutrikimas yra žinomas ir šalinamas, sutaupys jums laiko.

Paysera bankas Sakartvele

Pristatome dar vieną sėkmingai įgyvendintą planą – Paysera gavo banko licenciją Sakartvele! Tai ne tik pirmoji Paysera banko licencija, bet ir pirmoji skaitmeninės bankininkystės licencija Sakartvele.

Džiaugiamės galėdami kurti teigiamus pokyčius!

Prekės ženklo atnaujinimas

Nuo pat pirmųjų žingsnių kuriant naująjį prekės ženklo įvaizdį nuolat pasakojome apie jau įgyvendintus pakeitimus, taip siekdami į šį procesą įtraukti savo klientus ir palengvinti viso proceso eigą.

2022-aisiais sėkmingai įgyvendinome tris pagrindinius šio proceso etapus.

Naujos Paysera spalvos ir logotipas

Išrinkti naują spalvų paletę ir pakeisti logotipą skamba kaip lengva užduotis, tačiau mes tam paprieštarautume.

Paysera vizualinis identitetas yra kur kas daugiau nei tik patrauklus įvaizdis. Sunkiai dirbome, kad galėtume Paysera pristatyti kuo šiuolaikiškiau ir tiksliau, todėl skyrėme nemažai laiko ne tik savo pagrindinių vertybių ir veiklos krypties apmąstymui, bet ir paprašėme savo klientų papasakoti, kaip jie mus mato.

Visa kita jau istorija, o mes itin didžiuojamės pasiektais rezultatais.

#

Paysera Tickets prekės ženklo atnaujinimas

Kadangi Paysera Tickets yra vienas iš mūsų produktų, natūralu, kad jis atitinka bendrą Paysera įvaizdį. Tačiau taip pat norėjome parodyti ir Paysera Tickets savitumą. Todėl nusprendėme sujungti šiuos du dalykus!

Kaip matote, Paysera Tickets logotipas yra bilieto formos ir atspindi naująją Paysera spalvų paletę, papildytą ryškiai žaliu atspalviu.

#

Nauji Visa kortelių dizainai

Pamenate, kai minėjome, kad mūsų klientai taip pat dalyvavo Paysera prekės ženklo atnaujinimo procese?

Sakėme ne kartą ir pakartosime tai vėl – mūsų klientai yra mūsų pagrindinė paskata. Norime, kad jie galėtų tuo didžiuotis ir džiaugtis, galėdami naudotis Visa kortelėmis su nauju patobulintu dizainu. Paysera klientai gali rinktis iš dviejų dizainų – vienas atspindi mūsų naująjį prekės ženklą, o kitą puošia Ukrainos vėliava.

#

Perlaidos grynaisiais į Ukrainą

Žinojome, kad perlaidos grynaisiais yra išties reikalinga paslauga, todėl nieko nelaukę nusprendėme tai įgyvendinti.

Dabar Paysera klientai gali greitai ir itin paprastai atlikti pervedimus į Ukrainą, o gavėjas grynuosius pinigus gali atsiimti nurodytose vietose. Kol kas paslauga teikiama tik Ukrainoje, tačiau ketiname ją plėsti ir į kitas šalis.

E-commerce Talks – laukite tęsinio

Sakoma, kad visi keliai veda į Romą... Paysera jau kurį laiką visi keliai veda į E-commerce Talks.

2022 m. rudenį pristatėme nemokamų internetinių webinarų seriją auditorijai Lietuvoje. Webinaruose dalyvavo įvairių sričių ekspertai, kurie su dalyviais dalijosi praktinėmis žiniomis e. komercijos temomis.

E-commerce Talks webinarų cikle buvo kalbama apie tai, kaip pradėti e. komercijos verslą, kaip skatinti pardavimus internetu pasitelkiant socialinius tinklus, trumpai apžvelgti itin naudingi įrankiai e. prekybai ir dar daugiau.

Praėjusiais metais baigėme pirmąjį internetinių webinarų ciklą, tačiau sustoti mes neketiname – nauji webinarai jau visai netrukus!

Padidėję laikomų lėšų limitai

Tai paskutinis, bet tikrai ne mažiau svarbus šių metų įvykis!

Tiek privatūs, tiek verslo klientai savo Paysera sąskaitoje nuo šiol gali laikyti didesnę pinigų sumą nemokamai ( netaikomas 0,50 % metinis mokestis). Tiksliau, 10 kartų didesnę sumą! Pažvelkime į konkrečius skaičius.

Anksčiau metinis mokestis privatiems Paysera klientams buvo taikomas, jei sąskaitose laikomas suma viršijo 10 000 EUR sumą. Dabar mokestis taikomas tik tada, jei viršijama 100 000 EUR suma.

Paysera verslo klientams metinis mokestis buvo taikomas, jei jie viršydavo 50 000 EUR sumą. Dabar mūsų verslo klientai gali laikyti 500 000 EUR, o mokestis bus taikomas tik viršijus šią sumą.

Be to, norime atkreipti dėmesį, kad mokestis skaičiuojamas nuo vidutinės sumos, viršijančios šią sumą per kalendorinį mėnesį.