Visos kategorijos

Kaip pasikeisti savo el. pašto adresą, telefono numerį bei persikelti Paysera programėlę į naują telefoną?

It takes minutes to change email address and phone number via Paysera
Šiais skaitmenizacijos klestėjimo laikais savo finansus valdome per mobiliuosius įrenginius, tam naudojame ir Paysera mobiliąją programėlę. Tačiau kartais mums gali prireikti atnaujinti savo kontaktinę informaciją arba perkelti programėlę į naują telefoną. Jei kaip tik su tokia situacija ir susidūrėte, galite būti ramūs – šiame įraše nurodyti patarimai padės jums pasikeisti el. pašto adresą, telefono numerį ar persikelti Paysera programėlę į naują telefoną.

Kaip Paysera paskyroje pasikeisti el. pašto adresą?

Jei norite pasikeisti su Paysera paskyra susietą el. pašto adresą – tam prireiks vos kelių paspaudimų Paysera programėlėje ar elektroninėje bankininkystėje.

El. pašto adreso keitimas Paysera programėlėje

Jei norite naująjį el. pašto adresą padaryti pagrindiniu, spustelėkite jį ir pasirinkite „Nustatyti kaip pagrindinį el. pašto adresą“. Jei norite ištrinti senąjį el. pašto adresą, spustelėkite jį ir pasirinkite „Pašalinti“, tada „Taip, pašalinti“. Senasis el. pašto adresas bus nedelsiant pašalintas.

El. pašto adreso keitimas per internetinę bankininkystę

Change email address via Paysera’s online banking

Kaip pasikeisti telefono numerį?

Jei savo Paysera paskyroje norite pakeisti esamą arba tiesiog pridėti kitą telefono numerį, tai galite be vargo padaryti Paysera programėlėje ar elektroninėje bankininkystėje.

Telefono numerio keitimas per Paysera programėlę

Jei norite naująjį telefono numerį padaryti pagrindiniu, spustelėkite jį ir pasirinkite „Nustatyti kaip pagrindinį telefono numerį“.

Jei norite, kad naujasis telefono numeris būtų vienintelis telefono numeris jūsų Paysera paskyroje, pasirinkę jį pagrindiniu, paspauskite ant senojo numerio ir pasirinkite „Pašalinti“, tada „Taip, pašalinti“. Senasis telefono numeris bus nedelsiant pašalintas iš jūsų paskyros.

Telefono numerio keitimas per elektroninę bankininkystę

Change phone number via Paysera’s online banking

Paysera programėlė naujame telefone

Pametėte telefoną? O gal tiesiog įsigijote naujesnį modelį? Čiupkite naująjį telefoną, prisijunkite prie savo Paysera paskyros ir sekite instrukcijas.

Svarbu įsidėmėti, kad kiekvieną kartą prisijungdami iš naujo įrenginio ir norėdami jam suteikti prieigą, turėsite patvirtinti, kad naująjį įrenginį tikrai naudojate jūs.

Patvirtinti galite dviem būdais:

  1. Senajame įrenginyje paspaudę ant pranešimo ir jį patvirtinę
  2. Jei negalite patvirtinti per senąjį įrenginį, susisiekite su Paysera klientų aptarnavimo centru, naujajame įrenginyje pasirinkę „Susisiekti“

Negalite prisijungti prie Paysera programėlės?

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru – mes pridėsime jūsų naująjį telefono numerį. Atminkite, kad saugumo sumetimais turėsime dar kartą patvirtinti jūsų tapatybę vaizdo skambučiu.

Jei jūsų telefono numeris jau buvo patvirtintas ir jį naudojo kitas asmuo, negalėsite jo naudoti savo paskyroje.