man inspecting gold


Aukso prabos tikrinimas perkant auksą internetu

Ką reiškia aukso prabos skaičiai? Kuo karatai skiriasi nuo prabos? Ar galima rasti šimtaprocentinio aukso? Kaip atliekamas aukso prabos tikrinimas? Šie klausimai tapo ypač aktualus aukso prekybai persikėlus į internetą, tad į juos atsakome ir mes.

Skaityti daugiau
woman with a phone, popcorn and tickets


Nuo abonementinių bilietų iki pirkėjo paskyros – geros naujienos renginių mylėtojams!

Bilietų planavimo sistema Paysera Tickets vienu metu skelbia net 4 naujas funkcijas skirtas ne tik renginių organizatoriams, bet ir bilietų pirkėjams. Visa tai sistemos naudotojams – nieko nekainuos.

Skaityti daugiau
phone and gold bars


Auksas pasiekiamas ranka! Taurųjį metalą jau galima pirkti internetu

Augant brangiųjų metalų populiarumui, o aukso kainoms mušant rekordus, be galo džiaugiamės suteikdami ir savo klientams galimybę pirkti bei parduoti auksą internetu, Paysera sistemoje.

Skaityti daugiau
Two mobile phones with block icons


Kodėl mano Paysera sąskaita apribota ar užblokuota?

Pastaruoju metu forumuose dažnai matome diskusijas apie tai, kodėl finansų įstaigos kartais apriboja ar uždaro sąskaitas – juk visi turėtų būti suinteresuoti turėti kuo daugiau klientų. Todėl nusprendėme įsiterpti ir pasidalyti informacija iš savo perspektyvos.

Skaityti daugiau
Exchanging a house for money via a mobile phone


Kaip saugiai pirkti ir parduoti naudojantis sąlyginio deponavimo sąskaita?

Perkant ar parduodant didesnės vertės daiktus ar paslaugas yra sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis. Kuo toliau tuo dažniau neatsiejama jos dalimi tampa ir bendros sąlyginio deponavimo sąskaitos atidarymas tarp pirkėjo ir pardavėjo.

Skaityti daugiau
One of the founders of Paysera, Kostas Noreika, speaking at the Changer International Business Club

A good business idea is not enough


Starting your own business does not necessarily mean you have to start it from scratch or have a unique business idea. Not to mention that today, during times of economic downturn, starting a business from scratch can be incredibly risky. However, there is a possibility to launch a company with a shortcut that can quickly put you in the fast lane. One such shortcut is adopting someone else’s business and adapting it to your country.

Skaityti daugiau
Scammer speaking to a man


Kaip išvengti sukčių ir įsitikinti, kad kalbate su Paysera?

Šiandien apgavikai gali būti itin profesionalūs – būti mandagūs, laisvai ir intelektualiai kalbėti, kreiptis į Jus vardu bei palinkėti gražios dienos. Vis dėlto, neapsigaukite.

Skaityti daugiau
graph with icons


Ar darbas iš namų gali tapti kasdienybe?

Situacijai šalyje gerėjant, darbo iš namų įspūdžiais jau dalinamės sėdėdami patogiose biuro kėdėse su nesibaigiančios kavos atsargomis. Tuo pačiu neišvengiamai keliame ir aukščiau parašytą klausimą – ar toks darbo pobūdis gali prigyti visam laikui?

Skaityti daugiau
A man speaking from a computer screen


Darbas iš namų: ar dabar tinkamas metas keisti darbą?

Praėjo beveik mėnuo kaip valdome tarptautinį fintech‘ą iš namų. Palaikome įprastą darbo kokybę ir vis dar ieškome naujų žmonių, kurie papildytų mūsų (kol kas) nuotolines komandas.

Skaityti daugiau
People colouring a giant easter egg


Šv. Velykos kitaip: žaidimai vaikams, informacija tėvams ir pagalba kitiems

Artėjant Šv. Velykoms prisimename savo artimuosius, su kuriais nuolatos sutikdavome šventes. Vis dėlto, geriausia dovana, kurią galite duoti šiemet – tai likti namuose. Tuo tarpu mes pasirūpinsime, kad jūsų siunčiami kišenpinigiai anūkams ar tėvams siunčiamos velykinės dovanėlės sąskaitas pasiektų dar Velykų rytą.

Skaityti daugiau
People from different social groups


Karantinas suvienijo visus nuo verslų iki savivaldybių ir NVO

Pratęsus visuotinį karantiną vis daugiau verslų stoja į gelbstinčiųjų gretas ir stengiasi padėti ne tik savo darbuotojams, bet ir karantino paveiktiems žmonėms, medikams, organizacijoms. „Paysera“ taip pat nelieka abejinga ir prisideda prie situacijos gerinimo kaip išmanydama.

Skaityti daugiau
arrow up above notebook and phone


Sparčiai auga elektroninių parduotuvių steigimas ir pardavimai

Šalyje paskelbtas karantinas daugelį įmonių privertė persiorientuoti į elektroninę prekybą. Ir nors situacija šiandien neprognozuojama, tikime, kad el. prekyba dar labiau įsitvirtins šalyje ir ilgainiui sugrąžins ekonomiką į senas vėžes.

Skaityti daugiau
Woman standing by a movie icon


Renginiai karantino metu: Atšaukti? Atidėti? Pritaikyti!

Net neabejojame, jog karantino laikotarpis radikaliai pakeitė ne tik renginių dalyvių, atlikėjų bet ir organizatorių planus. Todėl, šiuo laikotarpiu siūlome Jums perkelti renginius į internetines platformas!

Skaityti daugiau
People purchasing online


Elektroninės parduotuvės kūrimas – nuo ko pradėti?

Verslui persikeliant į elektroninę erdvę iškyla daugybė klausimų: nuo ko pradėti prekybą internetu? Kiek man tai kainuos? Ar viską galiu padaryti pats? Šiame įraše aprašysime koks tas elektroninės parduotuvės kūrimas ir nuo kuo pradėti.

Skaityti daugiau
Paysera quarantine message


Paysera veikla karantino metu

Šiuo neramumų ir nežinomybės etapu Paysera sieks užtikrinti stabilumą ir pasitikėjimą ne tik darbuotojams, bet ir savo klientams bei partneriams.

Skaityti daugiau
Paysera payment cards


Dar daugiau spalvų!

Pirmosios naujų metų naujienos jau čia! Pristatome naujo dizaino net kelių skirtingų spalvų mokėjimo korteles. Dar neturi Paysera mokėjimo kortelės? Užsisakyk ir rinkis sau labiausiai patinkančią spalvą.

Skaityti daugiau