Збір платежів через операторів

Оскільки в різних країнах застосовуються різні податки, а Оператори та валюта також різняться, поряд із назвою країни ви знайдете плату без ПДВ та у національній валюті. 

Залежно від вашого щомісячного доходу застосовуються різні відсоткові ставки. Дохід розраховується відповідно до суми грошей, витрачених користувачами, оскільки ця сума не залежить від відсотка, який ви отримуєте. Існує три рівні отримання доходу. I - коли сума менше ніж 289,62 EUR, II - від 289,62 EUR  до 868,86 EUR, III - більше 868,86 EUR

Відсотковий коефіцієнт, що застосовується до вас, може відрізнятися від показника, наведеного в таблиці нижче, якщо у вашій угоді про надання послуг зазначено інше. 

Гроші за SMS-повідомлення, отримані шляхом шахрайства, не виплачуються; Таким чином отримані повідомлення можуть бути скасовані, незалежно від строку обмеження та країни. Ми завжди інформуємо правоохоронні установи та операторів про злочинні дії. 

Плата за стягнення платежів за допомогою SMS не настільки вигідна, як для інших способів збору платежів, оскільки більша частина доходу надходить операторам мобільного зв’язку, які стягують плату з нас не тільки за успішні операції, але й тоді, коли вони не отримують платежів від клієнтів. Ціна також включає витрати на велику кількість запитів клієнтів, обслуговування коротких номерів та інші технічні рішення.

В даний час підключено 42 країн (щоб подивитися умови, натисніть на назву відповідної країни):

Америка 
(1 країн) 

Африка 
(2 країн)