Переваги та можливостіРізноманітні способи застосування

Платежі SMS повідомленнями особливо підходять для невеликих сум. Це може бути плата за членство на сайті, голосування на короткий номер в радіо або телевізійній грі або ж кредити для інтернет або мобільних ігор.

Безліч країн і операторів

Обслуговуйте клієнтів з усього світу. SMS-платежі можливі з більш, ніж 50 країн для абонентів всіх основних операторів мобільного зв'язку. Система переведена на 18 мов, а платіж можна здійснити в місцевій валюті.

Оплата частинами

Скористайтеся спеціальною послугою SMS-банка, яка дозволяє заплатити за товар вартістю до 43 EUR частинами. Все, що потрібно - це відправити кілька SMS-повідомлень низького тарифу, щоб зібрати повну суму за товар.

Ключові слова SMS і підписка

Створюйте віртуальні валюти та курси для своїх ігор. Встановіть індивідуальні тарифи оплати SMS та призначте ключові слова. Покупцям потрібно буде лише надіслати вам SMS із ключовим словом на короткий номер, який ми також надамо вам.
Активуйте підписку на SMS і отримуйте щомісячні платежі автоматично.

Весь дохід на одному рахунку

Не потрібні окремі договори з різними операторами мобільного зв'язку. SMS платежі зараховуються на один рахунок Paysera, тому складати детальну статистику та звіти зараз ще простіше.

Зручне адміністрування

Ви легко можете управляти одним або декількома проектами SMS-платежів, адже обліковий запис доступний в системі електронних платежів Paysera в будь-який час.

Надання повноважень

Власник рахунку може надати повноваження і права на управління технічною інформацією платежів. Перед здійсненням інтеграції програмістам досить відкрити безкоштовний рахунок і пройти ідентифікацію.

Плагін SMS

Скористайтеся нашим плагіном, який автоматично генерує ключові слова. Досить встановити віртуальні валюти та тарифи та завантажити згенерований код плагіна на веб-сайт або сервер онлайн-ігор.

Безкоштовні інструменти

Скористайтеся бібліотекою PHP, якщо плануєте автоматизувати платежі самостійно.

SMS без інтеграції

Досить створити ключові слова, встановити тарифи і вибрати один або кілька запропонованих коротких номерів. Ви можете розмістити ключові слова і короткі номери на сайті або використовувати їх в іграх на радіо або телебаченні.

Легко інсталювати і випробувати

Ваші клієнти можуть відправляти повідомлення на короткий номер відразу після того, як ви створили ключове слово. Якщо ви здійснюєте інтеграцію на сайті або сервері, технічну інформацію для відправки повідомлень можна знайти в спеціальному списку.

Безкоштовна технічна допомога

Скористайтеся сайтом для програмістів, де надається вся технічна документація і інструменти для самостійної роботи. Якщо виникнуть питання, зв'яжітесь з нашими консультантами для бесплатної консультації.

З чого почати?#
Відкрийте безкоштовний рахунок Payserа і пройдіть ідентифікацію.
#
Зареєструйтеся в системі і підтвердіть проект для своєї діяльності.
#
Налаштуйте плагін, бібліотеку PHP і помістіть свій програмний код.
#
Платежі* та інформацію надсилання повідомлень ви можете подивитися, увійшовши в систему.


* Платежі, отримані в Paysera SMS, виплачуються не частіше, ніж раз на місяць.