Масові платежі через APIМасові платежі через API дозволяють робити кілька платежів в режимі реального часу безпосередньо з будь-якої бухгалтерської або бізнес-системи.

Автоматизовані платежі

Великим компаніям, платформ електронної комерції, фінансовим установам часто доводиться виконувати багато платежів за короткий час. Paysera може спростити роботу, оскільки масові платежі через API виконуються з легкістю, швидкістю і низькою ціною. Не потрібно кожного разу підключатися до Paysera або банківській системі, платежі починаються з вашого профілю або бізнес-системи, яка інтегрована з Paysera через захищений інтерфейс API.

Швидкі перекази за привабливою ціною

Перекази здійснюються в більш, ніж 10 000 банків і понад 180 країн світу за дуже сприятливими цінами, а гроші досягають одержувача протягом усього лише 30 хвилин. Paysera застосовує досить низькі тарифи, тому, в більшості випадків, вартість грошового переказу буде нижче, ніж у банку.

Курси валют і обмін валюти

Paysera пропонує обмін валют по дуже сприятливому курсу. В даний час можна зберігати грошові кошти на рахунку в 30 різних валютах і використовувати їх для здійснення міжнародних і місцевих переказів. Конвертація валют також може здійснюватися автоматично через інтерфейс API.

Вхід через обліковий запис PayseraДозвольте своїм клієнтам увійти в вашу систему кілька разів натиснувши кнопки, без додаткової реєстрації.

Перевірка даних

Ваша система завжди отримає тільки перевірені дані і контакти клієнта. У разі змін вони будуть оновлені автоматично, а клієнтові не потрібно буде турбуватися про додаткову перевірку даних.

Управління даними

Клієнт може сам обрати, які свої особисті дані він хоче передати вашій системі. Так само ви в системі можете вказати, які дані є обов'язковими.

Безпечний вхід

З цією послугою вхід в вашу систему буде набагато безпечніше, оскільки перевірку клієнтів буде здійснювати система Paysera, а клієнтові не доведеться створювати ще один пароль.

Автоматизація повідомлень про платежіАвтоматизуйте процеси, для яких не потрібна ручна робота

Повідомлення в реальному часі

Отримайте інформацію про рух коштів на вашому рахунку в реальному часі у своїй інформаційній системі.

Безпечна передача даних

Інформація про рух коштів на рахунках кодується та надсилається безпечним протоколом безпосередньо на вашу інформаційну систему.

Пряма інтеграція

Інтеграція з бухгалтерськими програмами допоможе вам уникнути непотрібного імпорту даних, оскільки вся інформація вже буде у вашій системі.

Обмін і управління даними про перекази на банківські рахункиЦя система дозволяє автоматично переказати гроші безпосередньо з рахунку Paysera на рахунок в будь-якому банку або іншій системі.

Надійність і безпека

Таким способом ви забезпечите, що підтверджуючи рахунки одним натисканням кнопки особи їх сплатять і не витратять часу на заповнення додаткових форм.

Швидкість і простота

Автоматизоване платіжне доручення дозволить значно швидше здійснить переказ. Не потрібно буде додатково підключатися до системи або заповнювати дані платіжного доручення.

API відкритого банкінгу PayseraПослуга ініціювання платежу (MIP)

За вказівкою користувача платіжної послуги ініціювання платежів та перевірка їх статусу можуть надаватися ліцензованими постачальниками послуг з ініціювання платежів, що мають сертифікат eIDAS.

Служба інформації про обліковий запис (SIP)

За згодою і згоди користувача платіжних послуг, постачальники послуг з облікового запису, що мають сертифікат eIDAS, можуть отримати інформацію про рахунок користувача.

Служба адекватності коштів

За вказівкою користувача платіжної послуги провайдери платіжних послуг на основі платіжних карток із сертифікатом eIDAS можуть перевірити достатність коштів на рахунку користувача послуги.