Już możesz inwestować! Nie przegap wyjątkowej możliwości!

Dlaczego teraz?Jesteśmy jednym z najbardziej udanych Fintechów w krajach bałtyckich. Nasza długoterminowa wizja działalności to świat, w którym płatności nie mają granic, są wygodne, szybkie i dostępne dla wszystkich na całym świecie. Cały świat to cel naprawdę ambitna. A my dokładnie tacy i jesteśmy. Poza tym wciąż jesteśmy pełni determinacji, prawdziwych planów i chęci dzielenia się naszym sukcesem z każdym, kto w nas wierzy.  
 

Tworzenie ŚWIATA wymaga rozwoju, a rozwój potrzebuje inwestycji. Moglibyśmy zrobić wszystko sami, ale nie zrobilibyśmy tego tak szybko, jak możemy z Twoją pomocą – z pomocą inwestorów. Czujemy, że teraz jest właściwy czas: pracujemy nad udanym modelem rozwoju, mamy lokalnych partnerów w 4 krajach (co najmniej trzy jeszcze są w planach), świadczymy usługi dla klientów z ponad 180 krajów, a rok 2018 był najbardziej udanym rokiem w naszej historii – dochód wyniósł 9,7 mln. euro. 
 

O wiele więcej niż o pieniądze, dbamy o ludzi, którzy będą w nas inwestować. Chcemy, aby w Paysera inwestowali ci, którzy wierzą w tę usługę, chcą bezpośrednio przyczyniać się do rozwoju, nie będą oszczędzali dla nas dobrych słów, zaleceń, a nawet realnych działań, które pomogą przyciągnąć nowych klientów i partnerów w różnych krajach. Za to wszystko jesteśmy gotowi odwdzięczyć się dzieląc się naszym zyskiem.
 

Chcesz zapoznać się z naszym planem rozwoju produktów?
Jak wszystko będzie wyglądało?Papiery wartościowe Paysera zostaną powiązane z przyszłymi rezultatami grupy firm Paysera. Naszym celem jest przyciągnięcie 2,5 miliona euro od jak największej liczby różnych osób.

Nabywać papiery wartościowe będą mogły zarówno osoby prywatne, jak i prawne. Jedna osoba będzie mogła zainwestować od 100 euro. Inwestycja odbędzie się za pośrednictwem platformy „Desico.io“. Aby dołączyć, musisz mieć konto Paysera i wykonaną identyfikację klienta.

Handel papierami wartościowymi rozpoczniemy 30 kwietnia. Od tego momentu będzie wyliczany zwrot z inwestycji. Jeśli zaplanowana kwota w wielkości 2,5 mln. zostanie zebrana, inwestorzy otrzymają 10% od ogólnego zysku przyniesionego przez nowych klientów (za nowego klienta jest uważany użytkownik, który dołączy do Paysera w ciągu dwóch pierwszych lat). W przypadku zebrania mniejszej kwoty inwestycji, procent zwrotu proporcjonalnie się zmieni (kalkulator inwestycyjny można przetestować na platformie Desico). Zwrot będzie wypłacany corocznie.

Już teraz widzimy duże zainteresowanie inwestowaniem. W takim przypadku, jeżeli inwestycje przewyższą oczekiwaną kwotę, kwoty największych inwestorów zostaną proporcjonalnie zmniejszone aż będzie otrzymana ogólna kwota 2,5 mln. euro.

Na co pójdą inwestycje?Planujemy dystrybucję otrzymanych inwestycji w kilku celach:

  • około 0,5 miliona przeznaczymy na uzyskanie licencji pieniądza elektronicznego w Bułgarii, a także aktywny rozwój w Rumunii, który jest już zaplanowany na maj tego roku;
 
  • 1 mln. euro zainwestujemy w rozwój Paysera Ltd i bardziej aktywne poszukiwanie odpowiednich partnerów w innych krajach;
 
  • pozostała część pójdzie na założenie banku Paysera w celu rozszerzenia zakresu oferowanych usług i możliwości współpracy z bankami na całym świecie lub dołączenia do systemów płatności wymagających licencji bankowej.

 

#
Nie przegap wyjątkowej możliwości!