Na łatwy start w e-handlu!

Skorzystaj ze specjalnej oferty Paysera.
Pobieranie płatności „Checkout“ – jedno narzędzie do wszystkich najpopularniejszych sposobów pobierania płatności.
Przez pierwsze 3 miesiące po niższej cenie.

Pozwól swoim klientom płacić w wygodny dla nich sposób!

#

Niższa cena

Paysera stosuje jedne z najniższych prowizji za pobieranie płatności na rynku. Przez pierwsze trzy miesiące prowizje te będą jeszcze niższe, niezależnie od Twojego obrotu handlowego.

Wiele opcji

Z Checkout otworzysz przed kupującymi szeroki zakres opcji płatności: Bank link, UIP, płatności kartą, poprzez międzynarodowe systemy płatności lub bezpośrednio przez Paysera. W razie potrzeby, możliwa jest też integracja płatności za pomocą wiadomości SMS lub kodu QR.

Wygoda zarządzania

Dla wszystkich swoich projektów będziesz miał jeden rachunek Paysera IBAN, dostępny internetowo i w aplikacji mobilnej. Nie musisz nigdzie uczestniczyć fizycznie – wszystkie działania z rachunkiem wykonasz online, a powiadomienia o przychodach otrzymasz w czasie rzeczywistym.

Specjalna oferta na pierwsze miesiąceProwizja za usługę bramki płatności Checkout zależy od kategorii projektu oraz obrotu.

Wszystkie projekty są podzielone na trzy kategorie. Do której kategorii trafi Twój sklep internetowy zależy od tego, co sprzedajesz.

0,90% + 0,07 EUR fix 0,40 EUR max

0,75 % + 0,07 EUR fix
0,15 EUR max

Handlujesz towarem, który jest dostarczany fizycznie, sprzedajesz wycieczki, ubezpieczenie lub zarządzasz uznaną organizacją charytatywną?

Oznacza to, że stosowane są Ci prowizje 1 kategorii, więc przez pierwsze trzy miesiące nie zapłacisz Paysera więcej niż 0,15 EUR za transakcję, niezależnie od obrotu. Jeśli na przykład sprzedajesz sweter za 10 EUR, to Paysera zapłacisz 0,15 EUR, ponieważ prowizja wyniesie 0,75% * 10 EUR + 0,07 EUR stałej prowizji.

Zobacz cennik Paysera i oblicz pełną prowizję w zależności od wybranego sposobu pobierania opłat (dodaj prowizję partnera).

1,40% + 0,07 EUR fix 2 EUR max

1,25 % + 0,07 EUR fix
0,75 EUR max

Sprzedajesz wirtualne usługi lub towary?

Jesteś w 2 kategorii, więc płacisz Paysera maksymalnie 0,75 EUR za transakcję przez pierwsze trzy miesiące, niezależnie od obrotu lub liczby transakcji.
Na przykład, jeśli sprzedajesz kredytów w grze za 20 EUR, Paysera płacisz zaledwie 0,32 EUR, ponieważ prowizja wynosi 1,25% od kwoty + stała prowizja w wysokości 0,07 EUR.

Zobacz cennik Paysera i oblicz pełną prowizję w zależności od wybranego sposobu pobierania opłat (dodaj prowizję partnera).

8,10% + 0,07 EUR fix 12,00 EUR max

7,65 % + 0,07 EUR fix
10,50 EUR max

Handlujesz towarami lub usługami podwyższonego ryzyka, takimi jak suplementy, sprzęt podsłuchowy lub usługi erotycznych portali randkowych?

Przez pierwsze trzy miesiące zapłacisz Paysera maksymalnie 10,50 EUR za transakcję, gdyż należysz do projektu 3 kategorii. Na przykład, sprzedajesz suplementów za 100 EUR, więc płacisz Paysera 7,72 USD, gdyż stosowana jest prowizja w wysokości 7,65% + stała opłata 0,07 EUR.

Zobacz cennik Paysera i oblicz pełną prowizję w zależności od wybranego sposobu pobierania opłat (dodaj prowizję partnera).

15 021

30

4,5 ⭐

29

sklepów internetowych pomyślnie korzysta z usługi pobierania płatności Paysera.
walut do pobierania płatności poprzez Paysera Checkout.
gwiazdek, na które nas ocenia mnóstwo zadowolonych klientów na Truspilot.
gotowych do użycia wtyczek i integracji z popularnymi systemami zarządzania treścią oraz innymi systemami.
#


Skorzystaj z możliwości zaoszczędzić już dzisiaj!Rejestracja jest bezpłatna i trwa zaledwie kilka minut