Prese par PayseraGan imigranti, gan emigranti atgriežas darbā starptautiskajā uzņēmumā

Maksājumu sistēmas Paysera Alītas filiāle jau svin savu 5. gadu. Šeit desmitiem Alītas iedzīvotāju ir atraduši savu vietu, iepriekš izmēģinot veiksmi ārzemēs vai lielākās Lietuvas pilsētās.

Alytausgidas.lt, 21 08 2019 Lasīt rakstu...

Paysera atver filiāli Rumānijā

Lietuvas uzņēmums "Paysera LT", kas pārvalda elektronisko norēķinu sistēmu "Paysera", ir atvēris Klientu apkalpošanas un Pārdošanas centru Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē. Pirmo reizi uzņēmuma vēsturē šādu soli ir iniciējis partneris.

Verslo žinios, 17 07 2019 Lasīt rakstu...

Paysera vīzija: pasaule, kur elektroniskajiem maksājumiem nav robežu - intervija ar Kostas Noreika

Viens no Paysera dibinātājiem un galvenajiem akcionāriem Kostas Noreika stāsta par uzņēmuma līdzšinējo ceļojumu un tā centieniem ieviest jauninājumus B2B elektroniskajos maksājumos.

The Paypers, 04 06 2019 Lasīt rakstu...

Uzņēmējdarbības ģeogrāfiskā paplašināšanās. Kāda ir veiksmes atslēga?

Pieaugot elektronisko maksājumu tirgum, attīstības iespējas noteikti rodas; tomēr panākumi neaprobežojas tikai ar labvēlīgu tirgu. Kostas Noreika no Paysera dalās pieredzē.

The Paypers, 07 06 2019 Lasīt rakstu...

3 maksājumu inovāciju tendences, kas attīstīs e-komerciju

E-komercija strauji aug; paredzams, ka 2020.gadā pasaules pārdošanas apjomi būs 4 triljoni ASV dolāru. E-komercijas attīstību daļēji var saistīt ar finanšu tehnoloģiju (fintech) attīstību, piemēram, elektroniskie maciņi (e-wallets), jaunas maksājumu iespējas, pirkumi lietotnēs un peer-to-peer aizdevumi un maksājumi (piemēram, Venmo un pat Facebook nauda).

Forbes, 26 05 2019 Lasīt rakstu...

Paysera paziņo par saviem plāniem – specializētu banku un paplašināšanos ārvalstīs

Lietuvas kapitālsabiedrība Paysera, kas sniedz maksājumu pakalpojumus, pēta savas iespējas ārvalstīs. Uzņēmums, kas tikko izlaidis vērtspapīrus maziem investoriem, plāno veidot specializētu banku un paplašināt savu darbību ārvalstīs, izmantojot kopīgus darbības līgumus.

15min.lt, 19 04 2019 Lasīt rakstu...

Paysera pārskaitījumi svētku dienās tiks veikti kā ierasts

Svētku laikā elektronisko norēķinu sistēmas Paysera klienti pārskaitījumus varēs veikt kā parasti.

Delfi.lt, 18 04 2019 Lasīt rakstu...

"Paysera LT" pārceļas uz nesen iegādāto biroju ēku Viļņas pilsētas daļā Karoliniškės

"Paysera LT", uzņēmums, kas pārvalda starptautisku maksājumu platformu, iegādājies biroju ēku "Trapeze" Viļņas pilsētas daļā Karoliniškės, uz kuru plāno pārcelties no tuvumā īrētajām biroju telpām.

Verslo žinios, 08 04 2019 Lasīt rakstu...

Tiesa apmierina Paysera prasību strīdā ar Lietuvas Banku

Lietuvas Bankas uzraudzības iestādes norādījums par nepareizi aprēķinātajām maksājumu sistēmas Paysera kapitāla prasībām ir atzīts par spēkā neesošu, informē uzņēmums.

Delfi.lt, 29 04 2019 Lasīt rakstu...

Paysera dalīs peļņu ar tūkstošiem privāto investoru

Lietuvas maksājumu sistēma Paysera un kopfinansēšanas platforma Desico ir parakstījušas sadarbības līgumu. Līgums paredzēts kopfinansējuma projektam: privātpersonas varēs iegādāties Paysera vērtspapīrus, kas būs saistīti ar uzņēmuma nākotnes rezultātiem.

The Baltic Times, 21 04 2019 Lasīt rakstu...

Vytenis Morkūnas. "Workations": ir vērts vai nav?

Pēdējā laikā aizvien vairāk uzņēmumu izmanto t.s. "workations" ("darbatvaļinājumu"), kur cenšas apvienot darbu un atpūtu valstīs ar patīkamu klimatu. No darbinieka viedokļa tas ir kā liels stimuls - kurš gan negribētu mainīt biroju pret dažām nedēļām zem palmām? Tomēr "workations" darba devējam ir kas vairāk, nekā sākuma varētu šķist.

Delfi.lt, 08 03 2019 Lasīt rakstu...

Paysera sistēma uzsākusi darbu Igaunijā

Elektronisko norēķinu sistēma Paysera uzsākusi darbu Igaunijā. Klientu atbalsta centrs Tallinā jau ir atvērts, un pārdošanas daļa savu darbu sāks šajā pavasarī.

Delfi.lt, 15 02 2019 Lasīt rakstu...

”Paysera” ienākumi pieaug par 39%

Elektronisko maksājumu uzņēmums “Paysera” pagājušajā gadā palielinājis tā ienākumus par 39%, līdz 10,6 M euro.

Verslo žinios, 08 01 2019 Lasīt rakstu...

Organizējiet pasākumu? Šis jums ir jāzina

Pasākumu plānošana var būt patīkama un bez aizķeršanās, ja zināt galvenos noteikumus. Ko pieredzējuši pasākumu organizatori iesaka ņemt vērā?

Lrytas.lt, 15 12 2018 Lasīt rakstu...

Meklējat darbinieku? Noskaidrojiet, vai jūsu vērtības sakrīt

Cilvēki ir visefektīvākais resurss uzņēmuma izaugsmei. Tāpēc viens no uzņēmumu dibinātāju svarīgākajiem uzdevumiem un izaicinājumiem ir izveidot motivētu komandu. Kādi pamatprincipi būtu jāņem vērā, pieņemot darbā komandu, un no kādām kļūdām būtu jāizvairās, lai darbinieki būtu lojāli un gatavi sasniegt kopīgus mērķus?

Lrytas.lt, 03 12 2018 Lasīt rakstu...

”Paysera LT”, palielinot ienākumus par 47%, nopelna mazāk

Maksājumu pakalpojumu sniedzējs UAB “Paysera LT” pagājušajā gadā nopelnīja divas reizes mazāk, lai gan ienākumi pieauga par 47%.

Verslo žinios, 22 05 2018 Lasīt rakstu...

Motivējošākie faktori darbā: tā nav alga

Cilvēki ir visefektīvākais resurss uzņēmuma izaugsmei. Tāpēc viens no uzņēmumu dibinātāju svarīgākajiem uzdevumiem un izaicinājumiem ir izveidot motivētu komandu. Kādi pamatprincipi būtu jāņem vērā, pieņemot darbā komandu, un no kādām kļūdām būtu jāizvairās, lai darbinieki būtu lojāli un gatavi sasniegt kopīgus mērķus?

Delfi.lt, 03 12 2018 Lasīt rakstu...

Kā pārliecināties, ka interneta veikals ir uzticams?

Tā kā e-komercija kļūst arvien populārāka, konkurence nozarē palielinās un tiek atvērti jauni interneta veikali. Šīs izmaiņas ne tikai palielina piedāvājumus, bet arī rada jaunus riskus, teikts preses relīzē. Kā pircējs, pirmo reizi iepērkoties kādā interneta veikalā, var zināt, ka tas ir uzticams? Šajā rakstā interneta veikala "Pigu.lt” pārstāvji un maksājumu sistēma “Paysera” sniedz noderīgus padomus drošiem pirkumiem internetā.

Delfi.lt, 12 05 2018 Lasīt rakstu...

Paysera nepiešķirs "brīvdienas" naudas pārskaitījumiem

Neviena no komercbankām lielo brīvdienu laikā nenodrošinās naudas pārskaitījumus starp dažādām kredītiestādēm. Tomēr dažiem cilvēkiem nebūs jāuztraucas par naudas pārskaitījumu "brīvdienām": Paysera apgalvo, ka viņu klienti varēs veikt starpbanku maksājumus.

Kreditai.Info, 22.12.2017. Lasīt rakstu...

Pirms Melnās piektdienas: 3 soļi drošiem pirkumiem internetā

Tuvojoties Ziemassvētkiem, dāvanu pirkšanas tiek dēvēta par Melnās piektdienas pārdošanu, kas Lietuvā kļūst arvien populārāka un izplatās arī tiešsaitē. Ar katru gadu arvien vairāk cilvēku ienāk internetā, lai iegūtu lētas un ātras dāvanas

TV3.lt, 22.11.2017. Lasīt rakstu...

Kriptovalūtu tumšā puse jeb Lietas, par kurām tās atbalstītāji nerunā

Arvien vairāk cilvēku Lietuvā un visā pasaulē tic kriptovalūtu, piemēram, "Bitcoin" vai "Ethereum" nākotnei. Plašsaziņas līdzekļi kritpovalūtas bieži vērtē pozitīvi, tāpēc raksti par kriptovalūtu vērtību vai to izmantošanu, lai piesaistītu investīciju kapitālu, vairs nepārsteidz. Tomēr vai tiešām kriptovalūtas ir nākotne, par kādu sapņojam?

Verslo žinios, 2017 10 12 Lasīt rakstu...

"Paysera" palielināja pamatkapitālu un gatavojas kļūt par banku

Lietuvas maksājumu pakalpojumu uzņēmums "Paysera" ir palielinājis pamatkapitālu no 431 tūkstoša uz 3 miljoniem eiro un gatavojas kļūt par banku.

15min.lt, 2017 10 03 Lasīt rakstu...

"Paysera" ienākumi palielinājušies par 52%

Lietuvas finanšu pakalpojumu uzņēmums UAB "Paysera" guva gandrīz 3,6 miljonu eiro peļņu pirmajā pusgadā. Tas ir par 52% vairāk nekā tajā pašā periodā pagājušajā gadā, kad peļņa sasniedza 2,36 miljonus eiro.

Verslo žinios, 2017 08 31 Lasīt rakstu...

Tālruņa numurs ne tikai zvaniem, bet arī naudas pārskaitījumiem

Lietuva ir spērusi vēl vienu soli mobilo maksājumu jomā, nostiprinot finanšu tehnoloģiju līdera pozīciju reģionā. No šī brīža vairs nav nepieciešams atcerēties vai meklēt garos konta numurus, lai veiktu vai saņemtu naudas pārskaitījumus. Viss, kas nepieciešams, ir tālruņa numurs. 

TV3.lt, 2017 08 03 Lasīt rakstu...

Bankas pakalpojumi, izmantojot tālruni, kļūst arvien populārāki

Jaunākie pētījumi liecina, ka aizvien vairāk eiropiešu maksā, izmantojot mobilās ierīces, bet finanšu tehnoloģiju uzņēmumi (Fintech) iegūst arvien lielāku tirgus daļu.

Delfi.lt, 2017 06 20 Lasīt rakstu...

Paysera Tickets uzvar prestižā konkursā

Prestižais "Gada pakalpojums 2017" godina izcilus biznesa sasniegumus. Paysera Tickets biļ''esu tirdzniecības sistērma ir atzīta par Gada populārāko pakalpojumu.

Elektronika.lt, 2017 05 26 Lasīt rakstu...

Pētījums: iepirkšanās internetā lietuviešiem - ikdienišķ lieta

Kā liecina jaunākie Masterindex 2017 pētījuma dati, e-komercija ikdienā kļūst arvien nozīmīgāka.

LRT.lt, 2017 04 25 Lasīt rakstu...

Lietuvieši ir priekšā latviešiem un igauņiem ar ikdienas iepirkšanos internetā

E-komercija ikdienā kļūst arvien nozīmīgāka, kā tas atspoguļots nesenās "2017 Masterindex" aptaujas datos un Paysera statistikā par maksājumu pieņemšanu internetā.

Delfi.lt, 2017 04 25 Lasīt rakstu...

Pēc Lietuvas Bankas domām „Paysera“ ir starp uzticamajiem

"Banklinku" pakalpojumiem, ko nodrošina bankas un kas visbiežāk tiek izmantoti norēķiniem internetveikalos, tagad ir vairāk alternatīvu. Lietuvas Banka ir atzinīgi novērtējusi Paysera, norādot, ka Paysera var nodrošināt Maksājumu iniciēšanas pakalpojumu (MIP) un darbojas saskaņā ar labākās prakses principiem.

Verslo žinios, 2017 04 25 Lasīt rakstu...

„Paysera Tickets“ - pašapkalpošanās biļešu izplatīšanas vietne

Biļešu izplatīšanas sistēma "Paysera Tickets" sniedz jaunu iespēju pasākumu organizatoriem. Ir atvērta pašapkalpošanās vietne, kas ļauj izveidot un pārvaldīt pasākumus tiešsaistē.

Lrytas.lt, 2017 04 19 Lasīt rakstu...

"Paysera" peļņa sasniedza 461'000 EUR

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums UAB „Paysera“ pagājušajā gadā nopelnījis 461'000 EUR; 2015. gadā tie bija 69'000 EUR.

Verslo žinios, 2017 04 10 Lasīt rakstu...

Vai „Fintech“ uzņēmumi izraisīs banku pakalpojumu revolūciju?

Pieaugot konkurencei maksājumu tirgū, "Fintech" uzņēmumi piesaista lielāku tirgus daļu. Šķiet, ka konkurence starp bankām nav tikai maksājumu un kredītu tirgos.

Elektronika.lt, 2017 02 15 Lasīt rakstu...

Paysera ievieš jaunu skaidras naudas izņemšanas veidu

Maksājumu sistēma Paysera ir nolēmusi paplašināt tās skaidras naudas izņemšanas tīklu. Saskaņā ar uzņēmumu šāds lēmums tika pieņemts, ņemot vērā joprojām ievērojamo nepieciešamību pēc skaidras naudas lietuviešu vidū.

TV3.lt, 07 02 2017 Lasīt rakstu...

"Pigu.lt" un "Paysera" kļūst par partneriem

Lielākais Lietuvas internetveikals "Pigu.lt" paplašina apmaksas iespējas, uzstādot strauji augošo apmaksas metodi "Paysera", kā teikts preses relīzē.

Alfa.lt, 12 01 2017 Lasīt rakstu...

VŽ salīdzina banku pakešu cenas

No 1.februāra visām bankām būs jāpiedāvā pamatpakalpojumu pakete par fiksētu mēneša maksu. Kā norādījusi Lietuvas Banka (LB), maksa nedrīkst būt lielāka par 1,5 EUR. Vēl ir bankas, kam maksa ir vismaz uz pusi mazāka. Citas bankas no sākuma piedāvās dārgākus plānus, bet sola samazināt cenas no 1.februāra.

Verslo žinios, 25 12 2016 Lasīt rakstu...

Kas būtu jāzina, iegādājoties Ziemassvētku dāvanas tiešsaistē?

Taupot laiku un naudu, arvien vairāk cilvēku izvēlas iegādāties Ziemassvētku dāvanas tiešsaistē, bet dažreiz piegādātās preces liek vilties un neatbilst gaidītajam. Lai no tā izvairītos, jāzina ne tikai galvenie drošas iepirkšanās internetā principi, bet arī savas tiesības.

Lrytas.lt, 13 12 2016 Lasīt rakstu...
 

Kā atvērt internetveikalu vienas dienas laikā? (6)

Internetveikalu atvēršana kļūst arvien vieglāka: nekādu garu un sarežģītu procedūru, dārgu programmēšanas pakalpojumu vai sarunu ar bankām par apmaksas veidiem. Visu var paveikt vienas dienas laikā.

Delfi.lt, 23 11 2016 Lasīt rakstu...

Finanšu prasmes joprojām ir zemas

Saskaņā ar statistiku tikai 4 no 10 lietuviešiem ir finansiāli izglītoti un var pieņemt finansiāli pareizus lēmumus, tikmēr pārējiem ir grūti pārvaldīt finanses.

LŽ, 10 11 2016 Lasīt rakstu...

“Paysera” septiņkāršo peļņu un gatavojas biroja būvniecībai

Elektroniskās naudas institūcijas UAB "Paysera LT" pelņa šī gada deviņos mēnešos ir septiņas reizes lielāka nekā par visu pagājušo gadu kopā.

Verslo žinios, 27 10 2016 Lasīt rakstu...

Cik īsti makā banku pakalpojumi?

Lietuviešus vairs īsti nepārsteidz komercbanku pieaugošā apetīte, bet tikai retais zina, cik konkrēts pakalpojums izmaksā pašai bankai, cik lielas komisijas maksas tiek ieturētas citās institūcijās un kur noteiktus pakalpojumus var iegūt pilnīgi par brīvu.

15min.lt, 27 09 2016 Lasīt rakstu...

“Paysera” izmeklēšanā atklāj vērienīgu krāpšanu

Finanšu kompānija “Paysera” nesen slēdza kontus divām finanšu piramīdām un to izveidotājiem, kuri bija plānojuši gūt peļņu krāpjoties. Kompānija šo lēmumu pieņēma pēc rūpīgas izmeklēšanas, jo strauji un apjomīgi pieaugošais ārvalstu klientu reģistrēšanās skaits radīja aizdomas.
15min.lt, 06 09 2016 Lasīt rakstu...

Biļešu tirdzniecības jaunpienācējs pārņem tirgu

Tikai pirms pusgada izveidotā biļešu tirdzniecības platforma “Paysera Tickets” no tirgus veterāniem jau spējusi pārņemt biļešu tirdzniecību uz daļu populāro vasaras festivālu.
Kauno diena, 22 08 2016 Lasīt rakstu...

Noderīgi zināt: kā iepirkties internetā droši?

Tā kā iepirkšanās internetā kļūst arvien populārāka, pastiprināta uzmanība jāpievērš tam, lai maksājumi tiešsaistē būtu droši. “Paysera” elektronisko norēķinu institūts sniedz ieteikumus pirkumu aizsardzībai tiešsaistē ne tikai tiem, kas tikai nesen sākuši iepirkties interneta veikalos, bet arī jau pieredzējušiem e-veikalu klientiem, kuri līdz šim nav pietiekami aizdomājušies par drošību, iepērkoties internetā.

Lrytas.lt, 16 08 2016 Lasīt rakstu...

5 ieteikumi drošiem pirkumiem internetā

Tā kā iepirkšanās internetā kļūst arvien populārāka, pastiprināta uzmanība jāpievērš tam, lai maksājumi tiešsaistē būtu droši. “Paysera” elektronisko norēķinu institūts sniedz ieteikumus pirkumu aizsardzībai tiešsaistē ne tikai tiem, kas tikai nesen sākuši iepirkties interneta veikalos, bet arī jau pieredzējušiem e-veikalu klientiem, kuri līdz šim nav pietiekami aizdomājušies par drošību, iepērkoties internetā.

TV3.lt, 15 08 2016Lasīt rakstu...

Spēļu izstrādes milzis izvēlas lietuviešus

Viena no lielākajām spēļu izstrādes kompānijām “Wargaming” ir uzsākusi sadarbību ar starptautisko maksājumu sistēmu “Paysera”. Baltkrievu kompānija, kuras gada ienākumi pārsniedz 590 ASV dolārus, ir izvēlējusies “Paysera” par savu maksājumu partneri Baltijas valstīs.

Delfi.lt, 11 07 2016 Lasīt rakstu...

Jaunās paaudzes auto mazgātuves: bez skaidras naudas, bez maksājumu kartēm

Pirmo reizi Lietuvā pēc auto nomazgāšanas nav jāmeklē skaidra nauda vai maksājumu karte, lai norēķinātos. Bezkontakta pašapkalpošanās auto mazgātuvē "CWTech" Kauņā iespējams nomazgāt savu auto bez pieskaršanās mazgātuvei un samaksāt ar sava viedtālruņa starpniecību.

Elektronika.lt, 28 06 2016 Lasīt rakstu...

Lietuvas e-veikali meklē risinājumus darbības paplašināšanai ārvalstīs

Arvien lielāks skaits e-komercijas uzņēmēju Lietuvā paplašina savas darbības lauku uz ārvalstīm. Tikt galā ar tik strauju tirgus pieaugumu interneta veikaliem, kuri ir pieraduši strādāt ar mazāk nekā 3 miljonu klientu auditoriju, ir liels izaicinājums. Par paplašināšanās radītajiem mērķiem e-komercijas tirgus dalībnieki diskutēs šodienas seminārā “Veiksmīga e-komercijas darbības paplašināšana uz ārvalstu tirgiem”.

Lrytas.lt, 26 05 2016 Lasīt rakstu...

Ar mobilo aplikāciju Kauņas stāvvietās maksā par aktuālo stāvēšanas laiku

Izmantojot viedtālruņa aplikāciju, Kauņas centrā un citos uz vietas apmaksājamos stāvlaukumos pilsētas iedzīvotāji un viesi var norēķināties par aktuālo laiku, kas pavadīts svāvvietā.

Delfi.lt, 05 05 2016 Lasīt rakstu...

Lietuva, Latvija, Igaunija – viens kopējs vai trīs atsevišķi tirgi?

Kas būtu jāzina un kā jāsagatavojas interneta tirdzniecībai Baltijas valstu tirgū? Šis raksts iepazīstina ar būtiskākajām atšķirībām starp Baltijas valstu tirgiem un satur veicamo darbu sarakstu pirms e-tirdzniecības uzņēmējdarbības uzsākšanas šajās valstīs.

15min.lt, 28 04 2016 Lasīt rakstu...

"Paysera" izvērš darbību Latvijā – 300 termināli skaidras naudas iemaksai

"Runpay" terminālu tīkls visā Latvijā ir uzsācis piedāvāt jaunu pakalpojumu, kas ļauj ieskaitīt skaidru naudu savā starptautiskās maksājumu sistēmas “Paysera” kontā.

Bankai.lt, 19 01 2016 Lasīt rakstu...

"Paysera" jauninājums: maksājumi tāpat kā bankās

Elektronisko maksājumu sistēma "Paysera" turpina mīt bankām uz papēžiem – sākot ar otrdienu sistēmas klientiem būs iespēja izmanto IBAN kontus. “Tas padara maksājumus “Paysera” sistēmā tikpat vienkāršus kā bankā”, izplatītajā preses relīzē skaidro kompānija.

15min.lt, 10 11 2015Lasīt rakstu...

"Paysera" piedāvā IBAN, "MisterTango" negrib atpalikt

Elektronisko maksājumu sistēma "Paysera" ir ieguvusi starptautisko bankas konta numerācijas standartu. Par to cīnās arī "MisterTango", kas piedāvā maksājumu iekasēšanas pakalpojumus.

Verslo žinios, 22 03 2016 Lasīt rakstu...

"Paysera" met izaicinājumu biļešu tirdzniecības veterāniem

Izpētīts, ka biļešu tirdzniecības nozare ar pašreizējiem četriem spēlētājiem ir pārlieku piesātināta. Bet “Paysera| skaidro, ka tās rīcībā jau ir pats dārgākais, kas nepieciešams darbībai šajā sfērā – maksājumu sistēma. Tāpēc, klientu iedrošināta, kompānija gatavojas iekarot savu tirgus daļu.

Verslo žinios, 28 12 2015 Lasīt rakstu...

Paziņots labākā e-pakalpojumu sniedzēja vārds

Sacenšoties par uzvaru nominācijā “Labākais e-pakalpojums”, “Paysera” apsteigusi visus konkurentus. Uz šo titulu pretendēja vairāk nekā 80 pakalpojumu sniedzēju, kas ne tikai atvieglo klientiem ikdienas dzīvi, bet arī ļauj ietaupīt laiku un naudu.

Delfi.lt, 23 11 2015 Lasīt rakstu...

"Paysera" piedāvā bezmaksas pārskaitījumus

“Paysera” piedāvājusi visiem klientiem - privātpersonām veikt pārskaitījumus eiro valūtā bez maksas. “Mēs ceram pietuvināties Skandināvijas valstīm, kur 90% visu maksājumu tiek veikti elektroniski”.

Verslo žinios, 12 11 2015 Lasīt rakstu...

Viss apmaksai nepieciešamais ir mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu

Izmantojot QR kodus, mēs varēsim norēķināties par komunālajiem un citiem pakalpojumiem: internetu, tālruni, apdrošināšanu... Šī maksājumu metode ir ne tikai par brīvu, bet arī ļoti ātra un ērta – lai apmaksātu rēķinu nevajag ne skaidru naudu vai maksājumu kartes, ne datoru.

15min.lt, 10 11 2015 Lasīt rakstu...

Saasinās konkurence ar bankām: "Paysera" izdod maksājumu karti

Tagad “Paysera” klienti var pasūtīt VISA kartes. “Tas ir pašsaprotams solis, jo maksājumi ar mobilā tālruņa starpniecību vēl nav pieejami visur un klientiem ir nepieciešama alternatīva. Šīs ieceres realizācija kompānijai ieguldīja ap 70 000 EUR lielas investīcijas”.

Verslo žinios, 04 11 2015 Lasīt rakstu...

"Paysera" pret bankām: klientiem piedāvās maksājumu karti

"Bankām vajadzētu vairāk iesaistīties aizdevumu biznesā un risku novērtējumā, savukārt informācijas apmaiņu, kas savā būtībā ir naudas pārskaitījumi, vajadzētu atstāt citiem tirgus spēlētājiem. Tāpēc esmu pārliecināts, ka šajā sfērā varēsim konkurēt ar bankām”.

Delfi.lt, 04 11 2015 Lasīt rakstu...

Norēķini par stāvvietu un maksas ceļiem – ar mūsdienīgām metodēm

"Paysera" kopā ar stāvvietu vadības sistēmu uzstādītājiem “Softra” ir uzlabojusi savu risinājumu un piedāvā apmaksāt stāvvietu, neizkāpjot no mašīnas.

15min.lt, 02 11 2015 Lasīt rakstu...

Viena karte – daudz iespēju. Kad tā būs Viļņā?

"Paysera" ir izstrādājusi piedāvājumu norēķiniem ar šādu karti. Paredzams, ka Viļņas iedzīvotāja karte vai cita līdzīga karte kļūs par apmaksas instrumentu skolu kafejnīcās. Solēniem vairāk nebūs jāņem līdzi skaidra nauda. Vecāki vienkārši pievienos kartei noteiktu summu un skolēns, izmantojot NFC tehnoloģiju (Near Field Communication) norēķināsies ar to, pietuvinot karti īpašam karšu lasītājam.

15min.lt, 26 10 2015 Lasīt rakstu...

Aizmirstiet paroles. “Selfiji”, sirds ritms, “smailiji” un citi jauninājumi personības izpausmei

“Vienkāršās lietojamības dēļ arvien vairāk tirgus spēlētāju paplašina darbību viedtālruņu pasaulē. “Paysera” jau sen piedāvā saviem klientiem vienkāršus un ātrus maksājumus ar mobilā tālruņa starpniecību, noskenējot QR kodu vai vienkārši norādot saņēmēja e-pasta adresi vai tālruņa numuru”.

15min.lt, 19 10 2015 Lasīt rakstu...

Kā darbojas ieteikumu programmas un cik daudz tajās var nopelnīt?

"Aktīvi interneta lietotāji Lietuvā jau sen ir pazīstami ar ieteikumu programmām un bieži līdzīgā veidā sadarbojas ar ārvalstu uzņēmumiem. “Paysera” ir gatava saviem atbalstītājiem maksāt 10% no ienākumiem, kas iegūti no ieteiktā klienta”.

15min.lt, 13 10 2015 Lasīt rakstu...

Valūtu maiņas tirgus. Lietuvas un ārvalstu raksturojums

Salīdzinot ar Lietuvas komerciālajām bankām, visizdevīgāko valūtas maiņas kursu piedāvā starptautiskā maksājumu sistēma “Paysera”. Sistēma valūtu maina kontā, nevis skaidrā naudā. Tā kā valūtas maiņa notiek elektroniski, to iespējams veikt 24 stundas diennaktī, arī brīvdienās un svētku dienās.

15min.lt, 05 10 2015 Lasīt rakstu...

"Paysera" paplašina sadarbības partneru tīklu Latvijā

"Paysera” klienti tagad var ieskaitīt skaidru naudu vai izņemt to septiņos “Paysera” sadarbības partnera “Money Express” apkalpošanas punktos Rīgā.

Verslo žinios, 28 09 2015 Lasīt rakstu...

Kā norēķināties par precēm un pakalpojumiem lētāk un vienkāršāk?

Uzņēmēji, kuriem jāveic daudz maksājumu un pārskaitījumu un kuri saņem daudz ienākošo maksājumu no liela skaita dažādu klientu, sūdzas par neērtajiem un dārgajiem pārskaitījumiem bankās. “Paysera” piedāvā alternatīvu banku pakalpojumiem.

Delfi.lt, 29 09 2015 Lasīt rakstu...

Alternatīva ierastajiem aizdevumiem – P2P aizdevums

Peer to peer jeb tiešais aizdevums, kas tiek realizēts, kad cilvēki, kas vēlas aizņemties, un cilvēki ar iespēju aizdot naudu satiekas vienā vietā, kļūst arvien populārāks visā pasaulē. Lietuva nav izņēmums. "Savy" un "FinBee" sadarbojas ar “Paysera”, lai nodrošinātu ātrus naudas pārskaitījumus aizdevuma saņēmējam.

15min.lt, 25 09 2015 Lasīt rakstu...

Maksājumi ar SMS īsziņām. Tendences Lietuvā un ārvalstīs

SMS maksājumi atvieglo apmaksas procesu – pircējam nav jālauza galva par interneta banku kodiem un garām maksājuma procedūrām, rakstot pieprasīto informāciju. Maksājumi ar īsziņām ir īpaši vienkārši gadījumos, kad tiek izmantots “Paysera” maksājumu pieņemšanas pakalpojums.

15min.lt, 07 09 2015 Lasīt rakstu...

Izaicinājumi un jaunas iespējas biļešu tirdzniecībā

“Paysera” ir prezentējusi mūsdienīgu sistēmu un mobilā tālruņa aplikāciju iegādāto biļešu pārbaudei un uzskaitei – “Paysera Tickets”. Sistēma piedāvā ne tikai uzglabāt nopirktās biļetes savā mobilajā tālrunī, bet arī pārbaudīt tās, izmantojot viedtālruni. Pasākumu organizētāji, dodot priekšroku “Paysera Tickets” sistēmai, ietaupa ievērojamas naudas summas, kuras pretējā gadījumā būtu jāmaksā citām biļešu tirdzniecības sistēmām.

15min.lt, 31 08 2015 Lasīt rakstu...

Izvēle starp daudziem apmaksas veidiem

"Norēķinoties caur Banklinku, klients parasti maksā aptuveni 0.23 EUR par vienu pārskaitījumu. Tai pat laikā šie paši maksājumi, izmantojot “Paysera” sistēmu, ir ne tikai bez maksas, bet klients saņem atpakaļ līdz 1% no maksājuma summas kā automātiski piešķirtu tirgotāja atlaidi, kuru nodrošina “Paysera” sistēma. Tirgotājs arī maksā mazāk nekā 2% vai 3%, kurus parasti iekasē bankas”.

15min.lt, 4 08 2015 Lasīt rakstu...

Kā atvērt interneta veikalu 10 minūtēs?

Tu vari izveidot savu interneta veikalu tikai 10 minūtēs. Izmantojot populārākās satura vadības sistēmas, Tev ir iespējams saņemt maksājumus ar “Paysera” spraudni. Ikviens tirgotājs atradīs sev piemērotu maksājuma metodi.

15min.lt, 17 08 2015 Lasīt rakstu...

Kā notiek finanšu institūciju uzraudzība? (No finanšu institūciju skatu punkta)

Lietuvas Banka uzrauga visas finanšu institūcijas Lietuvā. Maz cilvēku zina, kā šī uzraudzība notiek un kā uzraugošās iestādes tai gatavojas. “Paysera” dalās savā pieredzē.

15min.lt, 10 08 2015 Lasīt rakstu...

Ko nozīmē SEPA, IBAN un SWIFT saīsinājumi un kas mums par tiem jāzina?

Kopš 2016.gada Lietuva ir pievienojusies SEPA sistēmai, ieviešot elektronisko maksājumu standartus Eiropas Savienībā. Pēc pievienošanās SEPA ”Paysera” konta numuri būs pieejami arī IBAN formātā.

15min.lt, 03 08 2015 Lasīt rakstu...

Naudas un finanšu operāciju revolūcija. Elektroniskā nauda

“Paysera” ir pirmā elektroniskās naudas institūcija Lietuvā. Kā tas viss sākās un kā attīstījusies finansiālā ekosistēma, lasāms šajā rakstā.

15min.lt, 27 07 2015 Lasīt rakstu...

“Paysera” sistēmā veikts Lietuvā lielākais finanšu operāciju skaits ar ārvalstu valūtām

Izmantojot starptautiskās maksājumu sistēmas “Paysera” pakalpojumus, finanšu operācijas var tikt veiktas vairāk nekā 30 valūtās visās pasaules valstīs. Pastāvīgi pieaugošais klientu skaits dod iespēju konkurēt ar komercbankām valūtu maiņas un starptautisko pārskaitījumu sfērās.

15min.lt, 28 05 2015 Lasīt rakstu...

"Login 2015": paziņoti Lietuvas Interneta balvu ieguvēji

Lielākā izaugsmes konference Baltijas valstīs LOGIN apbalvojusi elektronisko maksājumu sistēmu “Paysera” nominācijā “E-pakalpojumi vai produkta mājaslapa”.

Delfi.lt, 09 05 2015Lasīt rakstu...

Lietuvieši piedalās Pasaules mobilo tehnoloģiju kongresā

“Paysera”, jau vairākus gadus pēc kārtas piedaloties Pasaules mobilo tehnoloģiju kongresā, ne tikai satiek esošos un meklē jaunus sadarbības partnerus un klientus, bet arī testē “Paysera” mobilo aplikāciju uz jaunākajiem viedtālruņiem.

TV3.lt, 03 03 2015 Lasīt rakstu...