Mokėjimo kortelė patogiam atsiskaitymuiSaugus apsipirkimas internetu

Paysera mokėjimo kortelė apsaugota 3D Secure technologija, kuri kortelės turėtojui suteikia nemokamą papildomą apsaugą atsiskaitant elektroninėse parduotuvėse. Sistema nereikalauja tvirtinti visų atliekamų mokėjimų, o pati nusprendžia, kurios operacijos turi būti patvirtinamos papildomai įvedant el. paštu ar SMS žinute gautą patvirtinimo kodą. Norint naudotis 3D Secure privalumais, nieko papildomai daryti nereikia - programoje automatiškai dalyvauja visi Paysera Visa kortelės naudotojai.

Greitas atsiskaitymas parduotuvėse

Atsiskaitant nedidelėmis sumomis fizinėse prekybos vietose, kuriose yra kortelių skaitytuvai su NFC technologija, nebereikia įvesti PIN kodo — užtenka tiesiog pridėti kortelę prie skaitytuvo.

Grynųjų pinigų operacijos ir valiutos

Pagrindinė kortelės valiuta – eurai, tačiau jūs turite galimybę atlikti mokėjimus ar išsigryninti pinigų ir kitomis valiutomis. Išsiimti pinigų galima visuose bankomatuose, kurie aptarnauja Visa mokėjimo korteles. Norint išsiimti pinigų EUR valiuta, bankomatuose pasirinkite „Tęsti be konvertavimo“. Tokiu atveju išvengsite papildomų valiutos keitimo mokesčių. Išsigryninat pinigus ne eurais, taikomi papildomi valiutos konvertavimo mokesčiai.
Grynųjų pinigų operacijų kainas rasite čia.

Atskira IBAN sąskaita kortelei

Išduodant Paysera kortelę, jums atidaroma papildoma, tik atsiskaitymams kortele skirta IBAN tipo sąskaita. Ji atskirta nuo pagrindinės Paysera atsiskaitomosios sąskaitos, todėl galima patogiai kontroliuoti savo lėšas ir saugiai laikyti tik mokėjimams kortele skirtą pinigų dalį.

Stebėkite pinigų likutį ir sąskaitos išrašą telefone

Su Paysera mobiliąja programėle stebėkite sąskaitos ir kortelės likutį bei tikrinkite išrašus. Atlikite pervedimus į bankus ar akimirksniu siųskite pinigus tarp Paysera sąskaitų visiškai nemokamai ir be apribojimų.

Kortelės užsakymas

Kortelę užsisakyti gali tik identifikuoti Paysera klientai nuo 16 metų. Vienam asmeniui gali būti išduota iki 5 mokėjimo kortelių. Kortelė užsakoma savo paskyroje, o visas su kortele susijusias kainas rasite įkainių puslapyje.

DUK apie mokėjimo kortelęKas ir kaip gali užsisakyti kortelę?

Paysera mokėjimo kortelę gali užsisakyti Paysera sistemoje registruoti ir identifikuoti asmenys nuo 16 metų. Prieš užsakant kortelę, įsitikinkite, kad yra pakankamai lėšų padengti kortelės užsakymo ir siuntimo išlaidas. Užsakymo mokestis nuskaitomas eurais. Jei sąskaitoje turite pinigų kita valiuta, ji bus automatiškai konvertuojama į eurus. Jei kortelė užsakoma verslui, įmonės paskyroje nurodykite privataus asmens (įmonės atstovo), kuris naudosis kortele, prisijungimo vardą (el. pašto adresą ar telefono numerį). Vienam asmeniui gali būti išduodama iki 5 mokėjimo kortelių.
Žiūrėti video „Kaip užsisakyti Paysera kortelę“

Kaip aktyvuoti kortelę?

Užsisakius ir gavus kortelę, būtina ją aktyvuoti per 3 mėnesius nuo sistemoje pateiktos kortelės pagaminimo datos. Kortelė aktyvuojama prisijungus prie sistemos ir laikantis „Kortelių > Apžvalga“ skiltyje pateikiamų nuorodymų.
Žiūrėti video „Kaip aktyvuoti Paysera kortelę“

Kaip naudotis 3D Secure sistema?

3D Secure (Verified by Visa) technologija yra automatiškai aktyvuota visiems Paysera kortelės turėtojams ir užtikrina papildomą apsaugą apsiperkant internetu. Jei sistema nuspręs, kad Jūsų operaciją reikia patvirtinti papildomai, paprašys įvesti el. paštu ar SMS žinute gautą patvirtinimo kodą. Tokia papildoma apsauga leidžia būti užtikrintiems, jog niekas kitas negalės pasinaudoti jūsų kortele.

Nuo ko pradėti?Atsidarykite Paysera sąskaitą
Atlikite identifikaciją
Prisijungus prie sistemos pasirinkite „Kortelių apžvalga” ir užsisakykite Paysera kortelę