Visos kategorijos

Paysera sąskaita taupymui: kas tai yra ir kaip ja naudotis? 

#
Taupyti gali būti nelengva. Net jei taupote tam, ko išties labai trokštate – naujiems namams, automobiliui ar tiesiog savaitgalio išvykai. Mūsų tikslas – padaryti šį procesą kuo lengvesniu. Naudokitės Paysera sąskaita taupymui, planuokite mokėjimus ir pasiekite savo tikslus akimirksniu! 

Paysera sąskaita taupymui – kas tai? 🐽

Paysera mobiliojoje programėlėje esanti taupymo funkcija yra nemokama ir iš esmės veikia kaip pinigų taupyklė. Galite bet kada įnešti ir išimti pinigų, tačiau už savo santaupas palūkanų negaunate.

Sukurkite tiek sąskaitų, kiek norite, koreguokite jas bet kuriuo metu pakeisdami tikslą ar užsibrėžtą taupymo laikotarpį. O geriausia tai, kad taupyti ir siekti bendrų tikslų galite kartu su draugais ar artimaisiais. 

#

Kaip pradėti naudotis Paysera sąskaita taupymui? 💰

Norėdami sukurti sąskaitą taupymui, prisijunkite prie Paysera mobiliosios programėlės. Tada eikite į Daugiau > Taupymas > Sukurti naują skiltį santaupoms

Dar neturite Paysera sąskaitos?

Atsidarykite sąskaitą nemokamai per kelias minutes!

Suteikite sąskaitai pavadinimą, nustatykite sumą, kurią norite sutaupyti, nustatykite pabaigos datą, pasirinkite, ar norite taupyti su kuo nors kartu, ar vienas, ir nustatykite automatinį mokėjimą, kad galėtumėte apie tai tiesiog negalvoti.  

Pavyzdžiui, galite nustatyti, kad kiekvieno mėnesio 10 dieną į naująją sąskaitą taupymui būtų automatiškai pervedama 20 eurų. Paprasta ir patogu! 

Štai ir viskas! Bet kada galėsite redaguoti savo tikslus, pridėti ar ištrinti kartu taupančius asmenis, išsiimti santaupas ir uždaryti savo taupyklę. Sėkmės 💪