📅 2020, balandis

Karantinas suvienijo visus nuo verslų iki savivaldybių ir NVOPratęsus visuotinį karantiną vis daugiau verslų stoja į gelbstinčiųjų gretas ir stengiasi padėti ne tik savo darbuotojams, bet ir karantino paveiktiems žmonėms, medikams, organizacijoms. Paysera taip pat nelieka abejinga ir prisideda prie situacijos gerinimo kaip išmanydama.

#

Biuras – maisto atsargoms laikyti 📦

Asmenimis, grįžusiais iš užsienio ir neturintiems sąlygų izoliuotis, jau rūpinasi miestų savivaldybės. Kadangi didžioji dalis mūsų darbuotojų jau iš anksto buvo pasiruošę dirbti iš namų ir aprūpinti įvairiomis apsaugos priemonėmis, nenaudojamas biuro patalpas naudoti sandėliavimui įmonės įkūrėjas ir pagrindinis akcininkas Kostas Noreika pasiūlė Vilniaus miesto savivaldybei.

Gynybos paramos fondo suorganizuotos maisto ir medicininės atsargos bus saugomos dviejuose pastato aukštuose. Viename jų iki šiol buvo mašinų stovėjimo aikštelė, kitame - neseniai įrengta valgykla ir sporto salė darbuotojams. Šių patalpų naudojimas pagal paskirtį bus atidėtas iki karantino pabaigos.

„Šiandien kiekvienas prisidedame kaip galime prie esamos situacijos gerinimo. Mūsų įmonės darbuotojai jau iš anksto buvo pasiruošę dirbti iš namų, aprūpinti visomis apsaugos priemonėmis. Natūraliai nusprendėme pasiūlyti savivaldybei savo patalpas įvairiems poreikiams, jeigu tokių savivaldybė turėtų,“ – sakė „Paysera LT“ generalinis direktorius Vytenis Morkūnas.

Paramos organizacijos įtrauktos į mobiliąją programėlę 📲

Taip pat be galo džiaugiamės galėdami prisidėti prie lėšų rinkimo su karantinu kovojančioms organizacijoms.

Nemokamos Paysera mobiliosios programėlės naudotojai, turintys Android telefonus, gali pervesti finansinę paramą įvairioms nevyriausybinėms organizacijoms, tarp kurių jau yra ir „Laisvės TV“ įsteigtas paramos fondas #LaikykitesMedikai, „Maltos ordinas“, „Sidabrinė linija“, „Maisto bankas“, „Gelbėkit vaikus“ ir daugiau. 100 procentų pinigų pasiekia paramos rinkėjų sąskaitas, o pervedimo kaštus padengsime mes.

„Nuostabu, kad kasdienių finansų valdymo programėlę galim praturtinti visuomenei svarbiomis funkcijomis - šiuo atveju aukų rinkimu ne pelno siekiančioms organizacijoms. Tai parodo ne tik mums ir mūsų darbuotojams, bet ir klientams, kad tai yra daugiau nei pinigai - tai pagalba, rūpestis, susivienijimas dėl kilnaus tikslo.,“ - sakė Vytenis Morkūnas.

Ši vienybė ir rūpestis ypatingai juntami šiandienos įvykių kontekste. Ir nors surenkamos sumos kolkas nėra didelės, bet tai palaipsniui tampa kasdienybės dalimi, kuo labiausiai džiaugiamės.