Visos kategorijos

Kaip padalinti sąskaitą Paysera programėlėje?

#
Ar prisimenate tuos laikus, kai reikėdavo sukti galvą ir gaišti laiką norint pasidalinti sąskaitą su draugais? Pažangių technologijų dėka šie laikai jau praeityje. Dabar užtenka vos keleto mygtukų paspaudimų telefone, ir net neprireikia apskaičiuoti savo dalies – už jus visą tai atliks Paysera.

Kaip veikia sąskaitos padalijimo funkcija?

Funkcijos pavadinimas kalba už save ir, tikimės, jog niekam nekelia klausimų.

Tačiau, kad būtume užtikrinti, paaiškinsime kaip viskas veikia.

Trumpai tariant, sąskaitos padalijimo funkcija skirta padėti jums ir jūsų draugams be didesnių vargų pasidalinti bendrą sąskaitą. Pavyzdžiui, keliaujant kartu ir jums sumokėjus už visus, galite akimirksniu padalinti sąskaitą ir nusiųsti draugams prašymą pervesti jums pinigusJūsų draugai vienu brūkštelėjimu į kairę per kelias sekundes galės grąžinti jums pinigus, jums tereikia turėti jų telefono numerį arba el. pašto adresą.

Jūsų draugai vienu brūkštelėjimu į kairę per kelias sekundes galės grąžinti jums pinigus, jums tereikia turėti jų telefono numerį arba el. pašto adresą.

#

Kada verta pasinaudoti šia funkcija?

Kaip vieną iš Paysera sąskaitos padalijimo funkcijos naudojimo būdų jau minėjome kelionės išlaidas, tačiau ši funkcija taip pat gali būti naudojama ir kai reikia sumokėti už nuomą, vakarienę, kino filmų bilietus ar turint kitų bendrų išlaidų.

Kaip veikia Paysera sąskaitos padalijimo funkcija?

Kalbėjome rimtai sakydami, kad padalinti sąskaitą naudojant Paysera programėlę užtenka vos kelių mygtukų paspaudimų. Tuo galite įsitikinti ir patys, susipažinę su trumpomis sąskaitos padalijimo instrukcijomis.

1 žingsnis. Atidarykite Paysera programėlę ir įveskite PIN kodą.

2 žingsnis. Paspauskite ant sąskaitos.

3 žingsnis. Pasirinkite sąskaitos padalijimo funkciją.

4 žingsnis. Pasirinkite, su kuo iš savo kontaktų norėtumėte ją pasidalinti, ir paspauskite Prašyti.

Štai ir viskas!

Ir dar šis tas…

Deja ne visi turi Paysera sąskaitą, tačiau turime jums išeitį.

Štai ką galite padaryti, jei jūsų draugai neturi Paysera sąskaitos:

  • Pasirinkę sąskaitą, susiekite telefono kontaktus ir išsiųskite jiems prašymą;
  • Arba tiesiog pridėkite naują kontaktą įvesdami jo telefono numerį arba el. pašto adresą.

Svarbu paminėti, kad Paysera automatiškai padalins sąskaitą į lygias dalis, tačiau kartais jūs galite turėti papildomų poreikių, ir tuo mes jau pasirūpinome.

Jei, tarkime, vakarieniavote kartu su draugais ir kiekvienas iš jūsų užsisakė maistą skirtingomis kainomis, būtų neteisinga visą sumą dalinti į lygias dalis.

Būtent todėl pasirūpinome, kad pasirinkę asmenis, su kuriais norite pasidalinti sąskaitą, galėtumėte paspausti ant kiekvieno asmens sumos ir ją atitinkamai redaguoti.

Voilà!

Susikurkite Paysera paskyrą dabar, ji nemokama!