Visos kategorijos

Nemokamas e. komercijos kalendorius 2022

#
Dirbant e. komercijos srityje itin svarbu planuoti kelis žingsnius į priekį ir pirkėjams vos pradėjus galvoti apie artėjančias šventes pasiūlyti nuolaidas tinkamoms prekėms. Tam, kad planuoti būtų lengviau – paruošėme jums 2022-ųjų metų e-komercijos kalendorių su svarbiausiomis metų datomis, patarimais ir naudinga informacija. Parsisiųskite NEMOKAMAI

Kokią informaciją matysiu kalendoriuje? 

E. komercijos kalendorius pirmiausia yra skirtas tiems, kurie prekiauja internetu ar turi savo verslą. Bet taip pat juo puikiai gali pasinaudoti ir marketingo specialistai, pardavėjai. 

Kalendoriuje rasite ne tik pažymėtas šventines dienas, tinkamas įvairiems išpardavimams siūlyti, bet ir priminimus apie artėjančias šventes, patarimus, kada geriausia skelbti akcijas, naudingą statistiką apie e. komercijos rinką ir pan. 

#

Kaip parsisiųsti kalendorių nemokamai? 

2022 metų e. komercijos kalendorių galite parsisiųsti nemokamai ir naudotis juo visus metus. Spauskite ČIA, palikite savo el. pašto adresą, ir gausite nuorodą kalendoriui parsisiųsti.

Paysera – e. parduotuvių partneris 

Paysera jau daugelį metų padeda tūkstančiams e. parduotuvių Baltijos šalyse ir už jų ribų rinkti įmokas internetu. Paysera Checkout paslauga naudojasi tiek mažosios e. parduotuvės, tiek e. komercijos rinkos lyderiai. Patrauklios kainos, visi populiariausi atsiskaitymo būdai, patogus įmokų valdymas ir dar daugiau privalumų vienoje vietoje.